Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Trefix] baley


baley cph

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jorge Castro
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ 
Powód nałożenia kary:
Zero jakiejkolwiek gry w związku z pościgiem od strony LSPD. Wyskakuje z samochodu, skacze do wody, głęboko nurkuje. Całkowity brak rozsądku przy kreowaniu postaci i jej emocji
Członek ekipy nakładający karę: Trefix
Wyjaśnienie sytuacji:
Z powodów In Character doszło do pościgu za mną i Danielem Castro - pościg przebiegał normalnie, do momentu, gdy z powodów desperackich postanowiliśmy uciec z wozu i wskoczyć do wody. Trefix kompletnie sam nie wie za co dał mi kare, co to w ogóle znaczy JAKAKOLWIEK GRA W ZWIAZKU Z POSCIGIEM? Co, miałem z nimi rozmawiac w miedzy czasie, czy o chuj chodzi? Niechcący zanurkowałem bo nie wiedziałem nawet jak wynurzyć się na powietrze - sam prawie utonąłem. Brak rozsądku i kreacji postaci? Wyciągasz taki wniosek po 5 minutowym spectowaniu, co Ty chłopie wiesz i kto Cie namaścił taką kompetencją? Ewidentnie nie miałeś co wpisać do tego AJ, więc po prostu wpisałeś co Ci przyszło do głowy. Zamieszczam pościg do oceny kogoś obiektywnego, bo to kurwa żart, że za akcje, która jak najbardziej miała prawo mieć miejsce otrzymuję plakietkę na profil i DWIE GODZINY do odpukania w gierce. Gra przez takich kolesi jak Trefix staje się po prostu niesmaczna. Jeszcze specjalnie podjechałem do LSPD, aby wyjaśnić sytuacje i sam wysunąłem inicjatywę usunięcia mojego samochodu przez ten pościg. Wrzucam cały pościg, bez tajemnic. 

Z drugiej strony co Trefix ma wspólnego z supportowaniem? Tak się traktuje graczy w dzisiejszym roleplay? Nawet jeżeli uważałeś, że zrobiłem źle to wystarczyło do mnie napisać, ale standardowo Wy wielcy supporterzy wolicie unieść się dumą i wpierdolić AJ za grę IC, która wam się nie spodobała. Rozumiecie do jakiego paradoksu my dziś doszliśmy, że za grę, która komuś po prostu nie odpowiada ląduje się do latarni na 120 minut? Gracze, którzy starają się robić niekonwencjonalne rzeczy, urozmaicają sobie gre (nie mówie stricte o mnie bo pościg to całkiem prosta sprawa, natomiast można było tu zaangażować łódki policyjne, helikopter bo i tak z założenia Jorge i Daniel mieli iść do więzienia i nikt z nas nawet nie przykuwał większej uwagi do tego czy zostaniemy złapani) są na równi traktowani z osobami, które z premedytacją psują ten serwer? Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że wy macie być DLA graczy, a nie przeciwko im. Przecież to kurwa grać się odechciewa jak mamy być schematyczni, monotonni i w ciągłej tej samej rutynie bo inaczej koleś, który spocił się w podaniu mówiąc jakim to on kurwa zajebistym POMOCNIKIEM będzie decydował o tym czy my możemy sobie pograć w ten sposób, czy jednak naginamy rozgrywkę. 

 

Sory za wiele niecenzuralnych słów, spierdolony BBcode - pisze to wkurwiony i sfrustrowany, bo gram od dawna na tych zasadach i przez to, że pewien serwis na MTA się wybił i narzucił swoje pierdolone restrykcje, których taki borsuk jak Trefix się trzyma to, to po prostu powoli traci sens to wszystko. Słuchajcie, żeby była jasność - ja po prostu nie wiem za co zostałem ukarany, ta kara jest tak ogólna i tak nieprecyzyjna, że musiałem to wylać z siebie, bo szczerze? Myślałem, że karanie jest czymś ostatecznym, dla osób niereformowalnych, szkodzących. Słowem zakończenia - administracja, developerzy, skrypteczy czy inna cegła teamu rozwijają ten serwer, poświęcają mnóstwo czasu dla efektu, reklamy, marketingu pewnie za darmo - charytatywnie. Nie dopuśćcie po prostu by osoby tj. Trefix spierdoliły Wam to wszystko bo ja mówię to jako osoba dorosła, z jakimś tam bagażem doświadczeń w roleplayu, że osoby pokroju Trefixa zniszczą Wam to wszystko, bo to gracze powodują, że ten serwer ma prawo bytu. Wyskakuje z samochodu, skacze do wody, głęboko nurkuje to definicja tego za co zostałem ukarany na dwie godziny. Sami sobie odpowiedzcie jak bardzo absurdalna jest to kara. By kogoś karać, ktoś musi coś zrobić - ja kurwa nie zrobiłem nic.

 


Ewentualne screeny/świadkowie: niestety filmik trzeba pobrac, nie mam vegasa i nie moge wrzucic na yt

https://www.mediafire.com/file/7juw96ufbmyd66g/Grand_Theft_Auto_V_2021.06.24_-_01.19.25.05.DVR.mp4/file

Edytowane przez baley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aby apelować od Admin Jaila, czas jego trwania musi być wyższy niż 120 minut;

Z automatu muszę odrzucić, jednakże jeżeli rzeczywiście AŻ TAK nie zgadzasz się z decyzją supportera i uważasz, że postąpił karygodnie, dział skarg stoi przed tobą otworem. Tam na pewno ktoś przyjrzy się sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin