Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

TYTUŁ TEMATU: [SkargaDayvon Wesley or Borys]


Don Pain

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/4303-don-pain/

Link do konta oskarżonego: - No clue

Powód składania skargi: - Niechec do Gry IC (Dayvon). Kolesartwo, naduzycie wladzy to korzysci jego kolegi(Borys)

Wyjaśnienie sprawy: - wiec krecila sie gierka IC ze dayvon pobil mi ziomka wiec go namierzylismy probowalem zatrzymac jego rower nie udalo sie wiec uderzylem go autem i odegralem potracenie umysle. A ten ze on tego nie gra i chuj i takie tam, a pozniej Borysek daje mu un bw jakby nic(podobno nie pierwszy raz) pozniej pisze do boryska ze co on odwala to mi mowi ze kolega mu pisze ze ja odwalam i niezweryfikuje bo nie ma czasu i ze mamy pisac mu na discord. Jak dla mnie to czyste kolesarstwo, jezeli nie ma czasu czego zweryfikowac to po jakiego diabla mu support. Jak cos wiecej trzeba to napisze jutro. ELO

Dowody: -odwalacz.png.5aaf6dd3d1528e54a78ecf92364b6b9c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam, 
 

Cytat

Niechec do Gry IC (Dayvon). Kolesartwo, naduzycie wladzy to korzysci jego kolegi(Borys)

Nie znam użytkownika na którego jest skarga, nie jestem żadnym jego kolegą.

Cytat

 wiec krecila sie gierka IC ze dayvon pobil mi ziomka wiec go namierzylismy probowalem zatrzymac jego rower nie udalo sie wiec uderzylem go autem i odegralem potracenie umysle.


image.png.eaa01bb7097d7866e6dc877f89661418.png

image.png.797522796f098bba947e54c3a073fd14.png

Będąc w takiej sytuacji spotykam się ze słowem przeciwko słowu, dlatego prosiłem o jakiekolwiek dowody tej sytuacji żeby sprawnie rozwiązać akcję. To /do co wkleiłem wyżej to wszystko co jest w logach związanego z samym potraceniem, nie jestem w stanie sprawdzić jak to dokładnie wyglądało, dokładnych obrażeń na danej postaci czy kto komu ile razy wbił bw, nie mam tego po prostu w logach.
 

Cytat

 A ten ze on tego nie gra i chuj i takie tam, a pozniej Borysek daje mu un bw jakby nic

 Podniosłem go o godzinie 02:50 żeby gość mógł po prostu kontynuować grę, stwierdziłem, że o 2:50 nie muszę tego sprawdzać, wychodzi na to, ze mój błąd.

Cytat

(podobno nie pierwszy raz)

 podobno spawnuje majątek dla całej organizacji mojej ale to też są tylko domysły, których nikt nie potwierdzi bo się po prostu nie wydarzyły.

Cytat

 pozniej pisze do boryska ze co on odwala to mi mowi ze kolega mu pisze ze ja odwalam i niezweryfikuje bo nie ma czasu i ze mamy pisac mu na discord.

Napisałem żebyście podesłali mi dowody w postaci screenów/filmów jeśli faktycznie któryś z was chciał poskarżyć się o jakiegoś gracza. Tak, film lub screen był potrzebny w celu weryfikacji, ponieważ jak już wyżej napisałem - nie jestem w stanie tego skontrolować poprzez logi.

Cytat

Jak dla mnie to czyste kolesarstwo, jezeli nie ma czasu czego zweryfikowac to po jakiego diabla mu support. Jak cos wiecej trzeba to napisze jutro. ELO

Kolesiostwo, kolesarstwo czy tam kolarstwo, nic z tych rzeczy - jak napisałem na samym początku. Nie znam użytkownika i jedyne co mnie z nim łączy to gra na serwisie Vibe RP, ELO.

Reasumując, jeśli pokażesz faktycznie jakiekolwiek dowody w sprawie, które jasno pokażą, że gracz odwalał i nie chciał kontynuować akcji roleplay z twoim udziałem ponieważ nie pasowało mu to przez jego własne "widzimisię" jestem w stanie ukarać go dodając do tego kłamstwo członka ekipy na /w. Czekam na cokolwiek, co przedstawi przebieg tej akcji jak i na wypowiedź drugiego oskarżonego @exc25.
Co do swojej osoby i oskarżeniach mogę przyznać, że nie sprawdziłem faktycznego powodu ściągnięcia bw tpając się do niego, nie pomyślałem, że o godzinie 2:50 może dochodzić do takich sytuacji, myliłem się, mój błąd, przyznaję.

 

Pozdrawiam,
Supporter Borys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę po kolei jak to było..

1. Akcja zaczeła się od jakiejś tam sprzeczki na parkingu obok plaży, w której sam autor skargi nieuczestniczył, pojawiło się tam EMS a, że zdążyłem już odleżeć bw i nie dostalem jakiśch poważnych obrażen, to odegrałem sam sobie i po prostu odszedłem z miejsca zdarzenia. Gdy stałem pare metrów dalej afcząc podszedł do mnie autor skargi i rzucił takim tekstem. 

unknown.png

Mineło pare minut nagle autor skargi wjechał we mnie rozpędzony samochodem po czym odegrał na /do coś takiego 

image.png.9a07b0690de3cedf284875002292cb32.png

Nie wziąłem go na poważnie i napisałem do supportera Borys, żeby dał unbw, bo gość zagrał jak totalny odwalacz, gdy dostałem unbw zaczął mnie znowu bić, więc dostałem kolejne unbw. Uciekłem z miejsca akcji poczym gość mnie gonił pół mapy, żeby napisać na mnie reporta. Borys tepnął się do niego i napisał, żeby podesłał dowody na pw, bo jest słowo przeciwko słowu. Mineło 10 sekund, support się wytepał a gościowi totalnie odwaliło. Zaczął próbować rozjeżdżać mnie samochodem i inne krzywe akcje. Totalnie nie wiem po co pisał tą skargę, sam siebie tylko nią pogrąża moim zdaniem.  Od początku tej akcji było widać, że bardziej niż na rozegraniu jej w normalny sposób zależało mu na dmie. Pod spodem wysyłam filmik z "lekkiego potrącenia" oraz późniejszej akcji po interwencji Borysa.

 

flame, Quintyy, UnNamed i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, exc25 napisał:

Wytłumaczę po kolei jak to było..

1. Akcja zaczeła się od jakiejś tam sprzeczki na parkingu obok plaży, w której sam autor skargi nieuczestniczył, pojawiło się tam EMS a, że zdążyłem już odleżeć bw i nie dostalem jakiśch poważnych obrażen, to odegrałem sam sobie i po prostu odszedłem z miejsca zdarzenia. Gdy stałem pare metrów dalej afcząc podszedł do mnie autor skargi i rzucił takim tekstem. 

unknown.png

Mineło pare minut nagle autor skargi wjechał we mnie rozpędzony samochodem po czym odegrał na /do coś takiego 

image.png.9a07b0690de3cedf284875002292cb32.png

Nie wziąłem go na poważnie i napisałem do supportera Borys, żeby dał unbw, bo gość zagrał jak totalny odwalacz, gdy dostałem unbw zaczął mnie znowu bić, więc dostałem kolejne unbw. Uciekłem z miejsca akcji poczym gość mnie gonił pół mapy, żeby napisać na mnie reporta. Borys tepnął się do niego i napisał, żeby podesłał dowody na pw, bo jest słowo przeciwko słowu. Mineło 10 sekund, support się wytepał a gościowi totalnie odwaliło. Zaczął próbować rozjeżdżać mnie samochodem i inne krzywe akcje. Totalnie nie wiem po co pisał tą skargę, sam siebie tylko nią pogrąża moim zdaniem.  Od początku tej akcji było widać, że bardziej niż na rozegraniu jej w normalny sposób zależało mu na dmie. Pod spodem wysyłam filmik z "lekkiego potrącenia" oraz późniejszej akcji po interwencji Borysa.

 

  Odkryj ukrytą treść

 

 

 

 

Dorzucam też filmik z późniejszej akcji jak po odleżeniu bw na środku ulicy przez taranowanie i pobicie autora skargi, wpadłem do klubu, żeby odnowić  hp, jednak zamiast barmana zastałem autora skargi, który od razu wyskoczył bez jakiejkolwiek reakcji bijąc mnie. Wyszedłem za nim z klubu stanąłem na chwilę, nagle gość wyskoczył z strzelbą i zaczął do mnie strzelać. Akcja skończyła się na tym, że wyzywał mnie od odwalaczy, gdy już wbił mi bw. Filmik niżej.

 

xDDD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowo przeciwko slowu, gosc uciekl przy pomocy twojej od gry ic bo mu sie nie podobala. To poprostu wymierzylem sprawierdliwosc sam bo Borys nie ma czasu a ja bylem wkurwiony. A ciebie Florida to nikt nie pytal idz tam graj te swoje smieszne mieszance co graja gowno totalne elo.

ps. nie mam czasu w pracy jestem.

Edytowane przez Don Pain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Don Pain napisał:

slowo przeciwko slowu, gosc uciekl przy pomocy twojej od gry ic bo mu sie nie podobala. To poprostu wymierzylem sprawierdliwosc sam bo Borys nie ma czasu a ja bylem wkurwiony. A ciebie Florida to nikt nie pytal idz tam graj te swoje smieszne mieszance co graja gowno totalne elo.

dinero.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Don Pain napisał:

slowo przeciwko slowu, gosc uciekl przy pomocy twojej od gry ic bo mu sie nie podobala. To poprostu wymierzylem sprawierdliwosc sam bo Borys nie ma czasu a ja bylem wkurwiony. A ciebie Florida to nikt nie pytal idz tam graj te swoje smieszne mieszance co graja gowno totalne elo.

ps. nie mam czasu w pracy jestem.

Nie wiem czy wiesz co to znaczy "słowo przeciwko słowu", bo pokazałem dwa filmy wyżej z twojej gierki. I jak już masz komuś cisnąć, że ktoś gra gówno to spójrz na swoją grę zamiast cokolwiek będziesz pisać, bo sam nie jesteś jakimś bogiem roleplayu, ziomek.

Edytowane przez exc25
Vey lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargę odrzucam a autor tematu otrzymuje AJ na 3 godziny za wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę, brak odegrania akcji, latanie z shotgunem w centrum. Wahałem się między AJ i banem, ale to jest ostatni Twój wybryk. Następne takie zachowanie poskutkuje miesięcznym banem na Twoje konto.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin