Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] X-Clusive Night Club


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

**Śledząc rozwój klubu możesz się dowiedzieć, że szykuje się następna impreza. 14 sierpnia o godzinie 21:00.**

lsvcqmh.png

((Na mapie będzie znaczek czaszki. Jak przyjedziecie/przyjdziecie pod ten znacznik to po prostu będzie tam wejście do "interioru" który przeniesie Was na Jacht za 300$ 🙂))

 

Edytowane przez Pablo Escobar
Trefix i qteng lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodzą zmiany co do otwierania klubu organizowania imprez, oraz tarasu, który mamy w klubie. Zauważyłem z zespołem kierowniczym i zarządem, że bardzo duża ilość siedzi na tarasie, a parkiet przez to jest pusty. Więc od dzisiaj taras będzie otwierany tylko sporadycznie jak zobaczę dużą ilość osób na parkiecie. Chce stworzyć dla Was miejsce do gry i interakcji, a nie fabrykę pieniędzy. Fakt, że wpadło 15,000$ w 30 minut nie uszczęśliwia mnie, bo wszyscy wyszli po 1h zabawy w klubie a to nie o to chodzi. Więc, albo znowu wrócimy do otwierania raz na dwa tygodnie, albo jakoś zmobilizujemy się i będziemy bawić na parkiecie, interakcję przy barze. Bo na razie tego nie widzę. Zarobek jest, ale nie z takim zamysłem otwierałem ten klub. Miłej nocy i udanych wakacji, oddany Escobar. Macie bar, parkiet i pierwsze piętro plus lożę VIP z tarasem do interakcji, a taras na razie zamykamy. Zrobię tam przemeblowanie na tarasie, aby nie było to wszystko tak duże i wtedy ludzie będą się szybciej znajdować.

Adek lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Późną nocą został udostępniony wpis wraz z podziękowaniami od właścicieli X-Clusive, a raczej całej ich załogi!**

5d77904924eee0f09513b12d870c0c02.png

2VXZIjT.png

g9dW4jw.png

Z4FfIaC.pngZ4FfIaC.png

zYdUDv8.png

NttKhan.png

 

Coś ode mnie. Wielkie podziękowania za dzisiejszą imprezę i widzimy się na jachcie. Jest niesamowity problem z dobraniem terminu DJ + nasze wydarzenie. Dlatego bardzo często odpuszczamy sobie DJ'a eventowego i organizujemy to na własnej playliście. Bo nie chce odgrywać DJ Lindę, a więc jest jak jest z muzyką. Dzisiaj nie narzekaliście. Po wakacjach to się powinno unormować po prostu ludzie mają urlopy i tak dalej, a my nie chcemy mieć klubu zamkniętego przez wakacje dlatego improwizujemy i fajnie to wychodzi. Zamykamy klub do 14 sierpnia bo chcemy też odpocząć trochę OOC jak i IC. 

MadeMan lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wraz z @Djabeu szukamy kogoś na naszą imprezę, która odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 21:00. Nasz DJ z powodu wyjazdu nie może pojawić się na imprezie, a my nie chcemy przekładać o kolejny tydzień tej imprezy, ponieważ promujemy już ją od ponad półtorej tygodnia. Tutaj macie plakat. Wszystkie informację co oferuje i co wymagam otrzymacie w tym temacie, albo na PW. Jak wolicie. Zależy nam na czasie. 

Człek lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobra. Dzięki za dziś. Ja już postaram się być bardziej aktywny, ale to dopiero po moim urlopie. Wyjeżdżam do Polski na 15 dni zaczynając od 1 października. Wrócę do 20 października. 23 października zrobimy prawdopodobnie event serwera na jachcie tak jak ostatnio, ale na razie niczego nie obiecuję. Do tej pory zatrudniajcie swoich kolegów jak ktoś będzie chętny rozwijać X-Clusive Night Club. Bez Was bym nie dał rady. Oczywiście Djabeu do nas wróci tylko z nim porozmawiam bez niego też by tego klubu nie było. Cały hajs, który zarabiam w tym klubie oddaje na nagrody i premie. 

 

Zrzut_ekranu_1144.png

Zrzut_ekranu_1141.png

Zrzut_ekranu_1145.png

Zrzut_ekranu_1140.png

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzę z wyjaśnieniem. Nie gram na konkurencji więc nie musicie wrzucać tematów do opiekuna biznesów z skargą. Druga rzecz to nasza aktywność klubu jest raz na dwa tygodnie ponieważ nie wszyscy mamy czas, aby zebrać się każdej niedzieli przy barze i prowadzić luźną imprezę. Dajemy PIENIĄDZE z własnej kieszeni na nagrody nie otrzymuje tej gotówki na zamówienie z allegro tylko sam ją zarabiam i oddaje - taki marketing i promocja. Raz na dwa tygodnie rozdam 25,000$ to chyba nikomu nie powinno być przykro. To, że Wy nie chcecie rozdawać gotówki i wolicie jeździć furami po 1kk to już nie mój problem. Piszę to ogólnie bo ostatnio sporo osób ma ból dupy do nas o to. Życzę miłej niedzieli i przez nieporozumienie wypadliśmy z panelu przez co teraz muszę wszystko ogarnąć z opiekunem i wrócimy do Was z świeżością i nowością! 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin