Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Lee Flights Inc.


Glue10_Free

Rekomendowane odpowiedzi

  • Krótka historia powstania biznesu: Zmarł wujek Jamesa, Thomas Lee. Lotnisko McKenzie (czy jakoś tak) i trochę terenu do okoła czyli posesja jego wujka zostały przepisane w testamencie na jego odległą rodzinę a potem zostały sprzedane. Właściciel pasa zaginął. Jamesowi został przepisany hangar w którym znajdował się samolot (ta taka cessna) i stary traktor (Ten model zardzewiałego traktora). Jako że w dzieciństwie james przyjeżdżał do wujka który uczył go trochę latać owym samolotem wpadł na pomysł założenia biznesu
  • Opis działalności: loty widokowe oraz transport powietrzny
  • Pomysły na rozwój: Jeśli będzie możliwość zrobienia interiorów to rozwój wyglądowy tego hangaru (czyli biuro itp), odnalezienie właściciela pasu i kupienie go, potem zakup nowego samolotu, zatrudnienie ludzi, a potem działanie na większą skalę
  • Krótka notka OOC od samego autora, abyśmy mieli możliwość poznania choć trochę danej osoby i jej doświadczenia: Trochę grałem na roleplay-u i mam doświadczenie, odgrywałem nie raz pracownika jakiejś firmy i wiem na czym to polega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin