Skocz do zawartości

Mihu13

Gracz
 • Ilość treści

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  mihu#3058

Ostatnio na profilu byli

213 wyświetleń profilu
 1. Druga postać była zrobiona pod zupełnie inny wątek- bycia najemnikiem, początkowo byłem ugadany że będziemy robić coś innego, a wątek kamizelki zostawie w spokoju bo mi na tym kompletnie nie zależało. Jednak prędzej czy później jako najemnik i tak wpadłbym pewnie w relacje, pośrednie- bądź bezpośrednie z Lost chcąc niechcąc przez fakt że to duża org na tym serwerze, niegranie tego wątku byłoby wymuszoną wymówką ze strony mojej postaci w danej chwili. Niemniej jestem w stanie zrozumieć że mogło to krzywo wyglądać z zewnątrz. Niech Gavin pójdzie w odstawkę.
 2. Mało tego, ten sam widok który miałbym z kontenera miały też osoby postronne z którymi akurat grałem, wszystko było odegrane IC, przez co tym bardziej nie mógłbym mieć żadnych korzyści.
 3. Nie chcę się tu powtarzać ale byłem ten cały czas AFK, i mam świadków którzy to potwierdzą. wszedłem do środka i od razu poszedłem do sklepu. Traktuje to jako rownoznaczność wyjścia z gry, bo to co prawda mogłem wtedy zrobić- gdyby nie fakt że żeby się ponownie połączyć musiałbym wyłączyć grę, odpalić ją znowu, zalogować się i wtedy jeszcze zespawnować się na spawnie, zamiast w miejscu akcji której dotyczyła moja postać.
 4. W celu dopasowywania animacji do otoczenia, rozumiem- ale nie widziałem żeby było to zakazane w regulaminie, zwłaszcza że zrobiłem to w sposób RP- wszedłem do środka kontenera który był w mojej narracji akurat otwarty. Rozumiem jakbym wyciągnął z tego jeszcze jakieś korzyści- ale owych bynajmniej nie było.
 5. Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2123-Mihu13/ Nazwa postaci na którą nałożono karę: Gavin Snyder Rodzaj kary: ban Powód nałożenia kary: Bug Abusing Członek ekipy nakładający karę: Sebek Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem karę za wejście do kontenera z którego było widać akcje i miałbym dawać info na discordzie czy innych środkach komunikacji- faktycznie, może źle wybrałem akurat to miejsce, ale było najbliżej od auta w którym siedzieliśmy. Problem natomiast zaczyna się w momencie w którym rzeczywiście poszedłem AFK, i odegrałem to po prostu pójśc
 6. i jeszcze /s [ID] <tekst> który pozwala na szeptanie do konkretnej osoby
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝