Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Pojazdy ze złomowiska


Wild

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa:  Pojazdy rockstar

Typ: Stare rzęchy

Dodanie możliwości zakupu pojazdów dla niski klasy społecznej, a szczególnie dla tych co grają w Blaine County. Jeżeli występuje obawa o zawalenie szrotami Los Santos to karać takich graczy, jeżeli ich stać a jeżdzą wrakiem, bądź niech departament się tym zajmuje za "zły stan techniczny" takie wozy są potrzebne żeby budować klimat za miastem. Możliwym miejscem zakupu byłoby złomowisko, bądź "komis" jako /salon z niekoniecznie pordzewiałymi wozami, aletakimi co są stare.

Przykład:

 

nFbaBdp.png

fj3vav9.png

z0bxtwY.png

D0aPB2x.png

QMT1WB2.png

o4Ig7Hq.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nigdy w swojej karierze rp nie grałem bogacza, bo zwyczajnie tego nie czuję. Brakuje mi tutaj takich gruchotów, które same w sobie budują klimat postaci i dają wizytówkę posiadaczowi owego rzęcha. Ostatnio w aukcjach zobaczyłem Cheburka za 260 tysięcy, pojazd wzorowany na Ładzie. Uważam raczej, że to jeden z tych pojazdów, które nigdy nie powinny znaleźć się w takiej cenie. Nie ważne czy są rzadkie w USA, w realnym świecie samochód takiej klasy nigdy by tyle nie kosztował. Tak wiem, że ekonomia na tym serwerze jest jaka jest. Podzielam zdanie Wilda na temat tanich samochodów i uważam, iż powinny znaleźć się w ofercie jakiegoś salonu w grze, a typowy "centrum" powinien raczej wstydzić się zakupu tego rodzaju wozu i posiadanie rzęchów przez postacie kreowane na klasę średnią bądź wyżej powinny być karane. Jestem na serwerze od krótkiego czasu, nie wiem czy tanie samochody zostały usunięte ze względu na odwalaczy, może warto zrobić jakiś discord weryfikacyjny dla osób, które chcą poruszać się takimi wozami? Nie ukrywam, że pisanie do administracji w celu uzgodnienia tego czy dana postać może posiadać specyficzny pojazd jest nieco zniechęcająca do grania w innym schemacie niż ogólnie wyznaczony - centrum, bandzior, PD, FD, celebryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin