Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Chirurgia plastyczna] AustinMed.


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy-1.png.1dc0f6c9cfc45876e5751c2653914882.png

Każdy człowiek w pewnym etapie swojego życia zauważa w sobie wady, z wiekiem rodzą się kompleksy, które mają mniejszy bądź większy wpływ na nasze prywatne życie, tyczy się to nie tylko chirurgii w zakresie czysto estetycznym, również pojawiają się wrodzone wady, na które nie mamy wpływu. Przede wszystkim na uwadze miejmy iż chirurgia plastyczna czy rekonstrukcyjna to decyzja na całe życie, konieczny jest tutaj przede wszystkim umiar, zdrowe podejście i wiedza, że wybór ten musi być świadomym wyborem, w którym pomoże Ci AustinMed. Przekażemy Ci niezbędne informacje na każdy temat w/w zakresie - Richard, na imię mam Richard Austin, to właśnie ja zadbam o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie podczas zabiegu, uświadomię Cię o wszelkich zaletach oraz wadach, które w dzisiejszych czasach są znikome, jednakże zależy nam aby decyzje w tym zakresie były dokonywane w pełni świadomie, z odpowiedzialnością, a całą resztą zajmę się ja oraz mój zespół.

Chirurgia estetyczna przede wszystkim stosowana jest aby poprawić wygląd konkretnych partii ciała, chcemy uświadomić naszych pacjentów iż jest to zabieg wyłącznie estetyczny, poprawia wyłącznie wygląd, nie jego funkcje, zabiegi w dzisiejszych czasach stają się czymś zupełnie normalnym, bowiem mają również znaczący wpływ psychologiczny, który wpływa na nas pozytywnie. Zanim jednak zaczniemy działać - musimy wspólnie przejść przez następujące etapy. Rozpoczniemy od konsultacji, chcemy uświadomić pacjenta, że decyzja ta wpływa na całe nasze życie, chcę być równie dobrze przekonany do podjęcia się zabiegu jak i Ty, omówimy wszelkie Twoje oczekiwania oraz to, na ile są one możliwe do spełnienia. Pragnę zaznaczyć iż finalną decyzję podejmuję wyłącznie ja, moim zadaniem jest zadbać o Twoje bezpieczeństwo i to finalnie ja podejmuję się dokonania zabiegu, w tej sytuacji w grę nie wchodzą żadne pieniądze.


4.thumb.png.33e318fe0f01932d7ef86c73b5638836.pngAustinMed oferuje przede wszystkim profesjonalną pomoc w zakresie psychologicznym w podjęciu finalnej decyzji oraz w doborze poszczególnych zmian na naszym ciele. Przedstawiamy możliwości chirurgii plastycznej, które w ostatnich latach stają się coraz to bardziej popularne, mając na uwadze rozwój w tym zakresie, zapewniamy najwyższe standardy.

Oferujemy konsultację, podczas której to nie musisz podjąć decyzji, to moment, w którym rozpoczynamy wizualizację i porównujemy ją z realnymi do wykonania zabiegami. Na samej konsultacji również otrzymają Państwo skierowanie na badania, które będą niezbędne do przystąpienia, ze względu na możliwe ryzyko, które może wynikać ze stanu zdrowia pacjenta, jakiekolwiek wątpliwości z miejsca skreślają podjęcie się przez nas jakichkolwiek czynności.

 

INFORMACJE OOC: Czołem, po krótkiej konsultacji z opiekunem postanowiłem stworzyć projekt, który aktualnie widzicie - od kilku dniu bawię się w studenta w tym zakresie, bądźmy świadom tego, że jest to wyłącznie gra - a ja sam wiedzę na ten temat uzupełniam na bieżąco, chcę zapewnić graczom możliwość zmiany zewnętrznego wyglądu naszych simów, które w realnym świecie są możliwe - przede wszystkim tutaj za zgodą opiekunów postaciom powyżej 5h udostępnić chcę kreator postaci, aby po dokonanym zabiegu każdy mógł narzucić na swoją postać wszelakie zmiany dotyczące wyglądu twarzy. Aby uniknąć wszelkich łamań zdrowego rozsądku będę stale kontrolował wasze charaktery, czy aby na pewno nie zostały dokonane zmiany, których In Character nie dokonywaliśmy, tyczy się to np. sytuacji, w której dokonujemy zabiegu zmniejszenia kości policzkowych, a z kreatora wychodzimy z nową opalenizną - co chcę przez to wnieść, miejcie na uwadze jak wygląda wasza obecna postać, aby różnice dokonane poprzez zabieg wyglądały realistycznie. Tutaj również chcę wyjaśnić cennik - przede wszystkim przy odegraniu, którejkolwiek z chirurgii twarzy za kwotę 25k będzie możliwość dokonania zmiany całej twarzy, jest to spora kwota dlatego chcę aby ta opcja była możliwa, sytuacja ta ma się inaczej do np. powiększenia piersi, w tej sytuacji przystajemy wyłącznie na czystym odgrywaniu In Character, stąd też kwota jest znacząco mniejsza, przy takich zabiegach nie otrzymujemy kreatora postaci, a wyłącznie mamy podkład do gry. ((Zaznaczam, kwoty nijak się mają do realnych kwot, które istnieją, wiadomo że powiększenie piersi będzie droższe niż chociażby pomniejszenie kości policzkowych, jednakże ceny te zostały celowo zmienione aby miały faktyczny wpływ na grę komputerową)).

Edytowane przez WxE

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez_nazwy-1.png.1dc0f6c9cfc45876e5751c2653914882.webp.76e158910ea993aff57b84e228bbb9bd.webp

**Na stronie internetowej wyświetliła się informacji o aktualizacji oferty oraz pojawiły się dodatkowe dane kontaktowe wraz z odnośnikiem do strony internetowej **
https://li.v-rp.pl/pages/AustinMed

Spoiler

ssssssss.thumb.png.0532eb98c01c722bbe6bd

 

Edytowane przez WxE
Barru i Robson lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez_nazwy-1.png.1dc0f6c9cfc45876e5751c2653914882.webp.f87ddb35ca13d9aaccaf0f655f6521e4.webp

**Na stronie internetowej pojawiła się informacja odnośnie zmiany wnętrza, które jak opisuje autor posta - ma zapewnić komfort pacjentów oraz sprostać najwyższym standardom w zakresie chirurgii plastycznej**

Spoiler

obraz.png.bbeea5fd45d8cd54da3d7c415d3d6b

 

Edytowane przez WxE
Juzi i westconnect lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin