Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Reworked


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

4ELq5Uy.png

 

Reworked to grupa zrzeszająca kierowców z Hrabstwa Blaine nie bojących się ryzyka i nowych wyzwań. Założycielem grupy jest Phil Fallaci, zapalony customer kochający klasyczną, europejską motoryzacje, który w owym środowisku obraca się już od najmłodszych lat. Sami siebie nazywają drużyną, współdziałają i rywalizują z innymi mając tylko jeden cel, pobić rekord każdej możliwej trasy w San Andreas. Kierowcy Reworked skupiają się na rozwijaniu swoich umiejętności i przekraczaniu wrodzonych barier względem osiąganej przez nich prędkości. Wyróżnia ich specjalizacja w wyścigach ulicznych typu sprint, kochają oni długie i niebezpieczne trasy tylko w jedną stronę. Oprócz szalonych wyczynów na trasach, kochają wprowadzać swoje maszyny w poślizg, jeżeli nie widzisz ich na trasie, zobaczysz ich napewno na opuszczonym placu upalających swoje gruzy. W ugrupowaniu nie ma podziałów na rasę czy klasę aut którymi się poruszają, gardzą oni natomiast najnowszymi modelami żyjąc w przekonaniu że starsze konstrukcje mają o wiele większy potencjał.

 

Po trzech latach grupa przestała istnieć, po śmierci założyciela każdy rozjechał się w swoją stronę. Mało kto trzyma teraz ze sobą kontakt, aż do dzisiaj dokładna ilość członków grupy jest nieznana. Niektórzy ze środowiska zmotoryzowanego snują jednak domysły, o powrocie Reworked na ulice Hrabstwa. 

 

x2wROzg.png

 

Czołem, razem ze znajomymi startujemy z projektem który mam nadzieje będzie wyznacznikiem gry tego typu grup na serwerze. Jak sami doskonale wiecie większość "ścigantów" to grupki ludzi którzy albo sami jeżdżą na spoty irl w swoich miastach i przekładają to na gre albo są zajarani serią szybkich i wściekłych (XD), a prawda jest taka że wszelakie jak ja to lubie nazywać gangi zmotoryzowane w stanach działają zupełnie inaczej i to chce wszystkim przedstawić tworząc ten projekt. Reworked to tylko jedeno istniejące crew czyli zbiorowisko osób które się skumały ze sobą i jeżdżą pod jednym szyldem, ale prawda jest taka że wbić może do nas każdy nie ważne czy jest gliniarzem czy złodziejem albo przemytnikiem, przecież się nie znamy i nie wiemy o sobie nic, jeżeli twoja postać chce się ścigać nigdy jej tego nie odmówimy. Na serwerach role play utarły się pewne schematy, "ściganci to cywile którzy coś sobie jeżdżą" - owszem to po części prawda, jednak czy aby napewno do końca? Wystarczy wziąć na przykład wyścigi nielegalne w Los Angeles, gdzie większość kierowców którzy również tworzą swoje "crew" należą do lokalnych gangów ulicznych, a wyścigi to kolejna forma łatwego dla nich zarobku oraz w pewnym sensie pasji - to właśnie chcemy odwzorować. Podsyłam kilka materiałów jako przykład i ciekawostka w spoilerze na dole. Na ten moment ekipa nie jest ogromna, tak jak mówiłem jest nas garstka znajomych w skład których wchodzi Hassha, Norman, Szponto, Rybeńka, Fraki oraz oczywiście ja. 
 

 

 

 

 

 
 

Edytowane przez Morfeusz
Kekw, rybenka01, Diego i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

spacer.png

(43) Buffalo Springfield - For What It's Worth (Official Audio) - YouTube

Spoiler

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

****

 

spacer.png

 

Z kilku ciekawszych akcji mi pouciekały screeny, nie wiem czemu. Fraps już dostał za to po łapkach.

 

 

Edytowane przez STVNCX
Jukson, Kekw, Cocain i 2 innych lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin