Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/hittheblock] teti


teti

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: @teti
Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Jyreese Moses

Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Odwalanie
Członek ekipy nakładający karę: @hittheblock
Wyjaśnienie sytuacji: Otrzymałem bana za odwalanie. Nie wiem pod co mam to konkretnie wziąć czy za to, że podbiliśmy do jakiejś dziewczyny z kolegami pisząc czy jest transem czy to, że po prostu grałem strasznie słabe rp między swoimi kolegami. Pisałem mnóstwo bzdur na czacie IC robiąc też sobie trochę beki z kolegą, ale nigdzie indziej tego nie pisałem i nie przeszkadzałem nikomu w rozgrywce. Rzadko co odwalałem na serwerze, a jak już tak było to w godzinach gdzie było najmniej osób, bo w godzinach wieczornych grałem z kimś, a w tym momencie mam fajny wątek z jedną osoba więc trochę kiepsko jakbym go stracił przez mój błąd więc jedynie co mogę zrobić to przeprosić. Jest to mój pierwszy ban na serwerze, bo nigdy aż takiego syfu nie robiłem więc liczę na to, że weźmiecie to pod uwagę. Jeśli ktoś widział moją grę i go to uraziło to jeszcze raz mogę bardzo przeprosić i wyrazić skruchę. Jeśli będzie to kogoś interesowało to pomagałem graczom nowym czy też weteranów na discordzie czy na serwerze, a nawet w takich śmiesznych rzeczach pomagałem żeby gracze mieli ładne postacie.
Ewentualne screeny/świadkowie: Jak ktoś będzie chciał się wypowiedzieć na mój sam temat rozgrywki na wszystkich postaciach to proszę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie wiem po jakiego chuja @hittheblock wybanował nas we trzech jak @teti z @Quintyy grali jakieś gówno między sobą dwa metry ode mnie i nikomu nie szkodzili w gierce a ja wyzywałem jakąś dziwkę z mordą chłopa na siłowni od transów bo tak wyglądała i grała gówno szukając zwady xD

 

nie mam już zamiaru pisać apelacji na dwie strony A4 tak jak robiłem to w przypadku skargi na Perwixa więc po prostu dałem fakty wyżej mam nadzieję że moderator pójdzie do rozum do głowy i odbanuje nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image0.jpgWłaściwie widzę że temat się rozwija i jest obserwowany przez parę ludzi z ekipy/społeczności wajba i coś mnie naszło żeby napisać póki co jeszcze jednego posta w tej apelacji, która jest powiązana stricte ze mną i również @Quintyy

Kompletnie nie wiem co @hittheblock miał na myśli dając mi bana na 365 dni za odwalanie kiedy to ja siedziałem na siłowni w centrum i tyrałem gracza, którego damski char wygląda jak mężczyzna i był bardziej męski od mojego a mimo tego miał opis "zgrabna i delikatna dziewczyna" więc napisałem dla ziomków na szepcie ej patrzcie na tą laskę ofc się pośmialiśmy i postanowiłem wykonać atak w jej stronę, ofc podbijam gadam z nią, schodzę na temat czemu wygląda jak trans, chwila kłótni, robi okrążenie po siłowni, staję obok jakiegoś ziomka, już zbiera się do pisania i wyłapałem bana xD Cała akcja była prowadzona jak normalna akcja IC i nie wiem czego moderator się spodziewał skoro tam jeden drugiego tak napędzał, mam na myśli wszystkich graczy dookoła na Vespucci a nie naszą trójkę, były tam jeszcze trzy inne osoby licząc tego damskiego chara wyglądającego jak chłop i były powiązane z tą akcją i cisneli z tego bekę IC.

Najwidoczniej @hittheblock dostał jakiejś traumy i zabrał sobie za cel stworzenie siatki chroniącej transów na serwie bo co ja nie napiszę na czacie IC albo globalnym OOC to hittheblock już się zjawia na specu, raz nawet jak gadałem IC o tym jak dostałem AJa za atak na @prodiga to wyżej wymieniony moderator już siedział przyczajony na specu i pisał na /b "nawet nie próbuj" xDDD Spokojnie @hittheblock, po tym filmiku skończyłem już atakować osoby transpłciowe, możesz już ochłonąć i przestać mnie upierdalać za byle gówno stary, wrzuć na luz i zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż brzydzeniu innym graczom rozgrywki na tym serwerze.

 

edit1; daje w spoilerze ssa odwołującego się do jednego ze zdań w tym poście i filmik o którym wspominałem

Spoiler

całodobowy spec na mnie, akurat pisałem z @teti o filmiku niżej

Zrzut_ekranu_1485.png

 

mowa o tym filmiku

 

 

Edytowane przez tytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz - co do gracza @tytek wielokrotnie wchodziłem z nim w interakcje, zwłaszcza, że na swoich postaciach graliśmy w Branży Rozrywkowej. Ani razu nie było problemu, a rozgrywka przebiegała pomyślnie bez żadnego odwalania etc.

kurwaXD.png

Tu mały wycinek z wczorajszej gry na Vespucci między tytkiem, mną a randomową osobą. Z tego co się orientowałem to tytek po moim pójściu kontynuował grę z nowo poznanym graczem. 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogłębnie prześledziłem Twoją rozgrywkę i jest ona nadwyraz poprawna. Niemniej jednak miewasz momenty, w których zaczynasz rozluźniać swój styl gry i w prześmiewczy sposób próbujesz zaistnieć w swoich kręgach, robiąc to świadomie i przeszkadzasz innym graczom w rozgrywce. Oczywiście karę zmieniam na AJ w postaci trzystu minut. Niech ten ban stanowi dla Ciebie ostrzeżenie, bo nie tolerujemy takich zachowań i są one nieakceptowalne. Będę miał CIę bacznie na oku i próby kolejnego odwalania będą wiązały się z podobnymi karami, tym razem bez możliwości apelacji.

Spectre, gym enjoyer, teti i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin