Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

**Na stronach poświęconych motoryzacji, modyfikacjom, a także zbiórkom czy kickstarterom...**


Skrzypo

Rekomendowane odpowiedzi

**...mogłeś trafić na stronę/temat/'zbiórkę' zatytułowaną "Początki studia tuningowego".**

Witajcie wszyscy. Mimo, że to może pojawić się wam na portalach zbierających pieniądze - spokojnie, nie chcę pieniędzy za nic. W wielkim skrócie jest napisane pod spoilerem.

Spoiler

W przyszłości chciałabym móc otworzyć własne studio tuningowe, które zajmowałoby się tylko i wyłącznie tym, co ma w nazwie - tuningiem. Wiem, że to nie jest dochodowa droga prowadzenia biznesu, jednak tylko skupiając się na samych modyfikacjach mogę w pełni wykorzystać swoje doświadczenie i zebraną wiedzę, bez rozpraszania się naprawami, którymi mogą się zająć czynne w mieście warsztaty. Miejsce, które nie zamykałoby się na nowe technologie, które nawet z aut hybrydowych czy elektrycznych wyciśnie to, co najlepsze. Nie mogłam odnaleźć się w lokalnych studiach tuningowych głównie przez naprawy zwykłych aut, które zajmowały 95% mojego czasu pracy, ale też z paru innych powodów. Niestety wszystko w życiu ma swoją cenę, a większość mojego czasu pochłaniają zajęcia, podczas których wciąż poszerzam swoją wiedzę. Oczywiście zbieranie pieniędzy w ustroju kapitalistycznym jest pożałowania godne, dlatego mimo, że to jest zbiórka - nie proszę Was o dofinansowanie, a o skorzystanie z usług doradczych. Często byłam przy sytuacjach, gdzie klient przychodził do studia tuningowego i chciał "szybki wóz", bez żadnych konkretów, a tuner nie wdawał się w szczegóły i brał zazwyczaj typową konfigurację dla tego modelu. To nie powinno tak wyglądać, prawda? Dlatego chcę wykorzystać swoje doświadczenie z pracy w poprzednim studiu tuningowym i ze studiów do doradztwa przy modifykowaniu Twojego pojazdu. Oczekujesz większej nadsterowności? A może wolisz stabilny tył w czasie jazdy? Aerodynamika potrafi zmienić wiele w prowadzeniu auta. Wolisz potwora z dużą ilością koni pod maską, który jest kompletnie niesterowny, czy starannie przygotowany projekt z odpowiednią ilością mocy, która pozwoli najlepiej wykorzystać swój potencjał tam, gdzie TY chcesz? Zawieszenie gwintowane? A może jednak airride bardziej wpasuje się w twoje potrzeby? Pamiętaj, nie musisz być specem od samochodów, żeby go modyfikować - od tego są tacy ludzie jak ja, żeby dowiedzieć się czego oczekujesz i ci to zaprezentować w najbardziej przystępny sposób.

W skrócie - przygotuję dla Ciebie kilka propozycji modyfikacji twojego auta, z odpowiednim kosztorysem (bez uwzględnionej robocizny, którą każde studio nalicza po własnych cenach) dopasowanymi pod Ciebie i Twoje wymagania.

**Poniżej jest również zakładka 'kontakt'**

E-mail: [email protected] ((Skrzypo#0117))

Telefon: 753472

Nr konta: 5704496014

 

OOC:
 

Spoiler

Czysto OOC, części wizualne aut zmieniają minimalnie rozłożenie środka ciężkości auta, co można całkiem nieźle przypasować sobie do tego, kto jak woli jeździć. Pewnie, można to sobie obadać na freeroamie, albo można skorzystać z opcji takiej 'tunerki' i mieć to skonfigurowane, tym bardziej, że trochę zdążyłem poznać system tuningu w GTA i kilka nocy spędzałem na szukaniu "złotego setupu" przy różnych autach. Wygląda to tak, płacicie (cena zależna od zlecenia i wartości auta) za IC pełną specyfikację modyfikacji, które musicie sobie zamówić w którymś z działających studiów tuningowych, podane zarówno w formie OOC, jak i IC - dla chętnych mogę skleić ładny config, jakby ktoś chciał się gdzieś pochwalić. No i dochodzi sporo gry IC przy dyskutowaniu o tym czego postać chce od auta - drift, drag, zwinność, stabilność na autostradzie, wygoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin