Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/King Bajzel] pakil


pakil

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/803-pakil/ 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jayquan Baxter
Rodzaj kary: Ban (999)
Powód nałożenia kary: Nieformowalny szkodnik
Członek ekipy nakładający karę: King Bajzel
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, dnia dzisiejszego otrzymałem dwie kary - Admin Jail oraz Ban. Admin Jail został nadany przez laflare, a ban przez King Bajzel. Chciałbym zauważyć, że miałem dwu tygodniową przerwe od tego serwera. Jeśli się nie mylę to ostatni raz zagrałem 20 lipca, a ostatnia moja poważna kara była dwa miesiące temu. Chce w tej apelacji wam opowiedzieć co wynikało z mojego punktu widzenia. Wraz z grupką moich znajomych graliśmy na serwerze i rozmawialiśmy na komunikatorze głosowym. Postanowiliśmy wyjechać za miasto i po prostu jeździć. W tym momencie chciałbym wspomnieć, że nikomu nie przeszkadzaliśmy w jakiejkolwiek akcji Roleplay. Tak, tak wiem, że takie zachowanie na tym serwerze jest niedopuszczalne, ale można na to przymknąć oko, jeśli nie szkodzi się drugim osobom. Wracając do tego co pisałem, pojechaliśmy w górzysty teren, gdzie zastrzeliłem jednego z moich znajomych wbijając mu przy tym bw i zaraz po tym zajściu dostałem Admin Jaila od laflare na pięć godzin, którego mógłbym bez problemu odczekać. Nikomu w tamtym momencie nie szkodziliśmy w rozgrywce i nikt oprócz nas tego nie widział - wiem głupio zrobiliśmy, że bawiliśmy się bez jakichkolwiek zasad roleplay akurat na tym serwisie. Coś koło dwudziestego lipca zrobiłem sobie przerwę od serwisu, a wczoraj postanowiłem na nowo zainstalować grę i pograć ze swoimi znajomymi w organizacji którą mieliśmy w planach zrobić i wrócić do normalnej rozgrywki jak za kilku miesięcy. Ostatniego poważnego loga miałem około dwóch miesięcy temu. Chciałbym toczyć rozgrywkę na serwerze w stu procentach prawidłowo i przeprosić za swoje karygodne zachowanie. Jeśli jest możliwość to chciałbym dostać karę typu klątwy na długi okres czasu, czyli jakbym dostał jakiegokolwiek loga wylądowałbym na permbana, bez jakiejkolwiek możliwości apelacji, czyli jakby to ująć dostałbym ostatnią szansę. Jeśli apelacja miałaby zostać odrzucona, chciałbym znać jej konkretny powód, a jedyne co mogę zrobić w tym momencie to jeszcze raz przeprosić za swoje zachowanie i obiecać poprawę.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez pakil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie wierzę w żadną z rzeczy o których tutaj pisałeś (zaliczając w to mocne postanowienie poprawy), aczkolwiek przegadaliśmy kwestię twojej osoby w ekipowym gronie i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że po prostu nie ma tutaj już dla ciebie miejsca (przynajmniej na chwilę obecną). Spójrz do swojej kartoteki i sam zobacz jak to wygląda. Ekipa litowała się już nad tobą zdecydowanie zbyt dużo razy i niestety, ale przyszedł ten moment, kiedy trzeba w końcu powiedzieć "koniec". Zrób sobie dłuższą chwilę przerwy, porządnie się zreflektuj, a może w przyszłości twoja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Tak, czy inaczej - to jeszcze nie ten czas. Musisz ponieść konsekwencje swoich przeszłych działań. Odrzucamy.

Karach, Sapusenxa i pakil lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin