Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

System zarobkowy - zasiłki i payday


Cocain

Rekomendowane odpowiedzi

No okej i zadajemy pytania jak to ma działać i po co w ogóle ma to być. Nie oszukujmy się, że znalazłyby się inne i lepsze sposoby na naprawę tego problemu (nawet nie próbuj kurwa tekstu w stylu "w takim razie wymyśl te sposoby" bo ja nie jestem od tego) Uwierz mi morfeusz kurwa, że ta naprawa nie nastąpi po wprowadzeniu podatków. 

Jednak ty też podkreślasz, że to dyskusja i chcecie opini.

Jaka sytuacja była z PK? Podobno wyniki ankiet i dyskusji były stanowczo na nie. Jednak ty i tak postawiłeś na swoim i ogłosiłeś, że PK bedzię i chuj. 

Jaki z tego wniosek? Tu będzie to samo albo chociaż podobnie. 

Mefedron, WujekEddy i Kogut lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaguar napisał:

No okej i zadajemy pytania jak to ma działać i po co w ogóle ma to być. Nie oszukujmy się, że znalazłyby się inne i lepsze sposoby na naprawę tego problemu (nawet nie próbuj kurwa tekstu w stylu "w takim razie wymyśl te sposoby" bo ja nie jestem od tego) Uwierz mi morfeusz kurwa, że ta naprawa nie nastąpi po wprowadzeniu podatków. 

Jednak ty też podkreślasz, że to dyskusja i chcecie opini.

Jaka sytuacja była z PK? Podobno wyniki ankiet i dyskusji były stanowczo na nie. Jednak ty i tak postawiłeś na swoim i ogłosiłeś, że PK bedzię i chuj. 

Jaki z tego wniosek? Tu będzie to samo albo chociaż podobnie. 

Dokładnie o tym samym pomyślałem, nasza dyskusja ma dość małe znaczenie, a będzie jak w poprzednich dyskusjach, zostanie to mniej lub bardziej i tak wprowadzone 

Jaguar i Mefedron lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaguar napisał:

No okej i zadajemy pytania jak to ma działać i po co w ogóle ma to być. Nie oszukujmy się, że znalazłyby się inne i lepsze sposoby na naprawę tego problemu (nawet nie próbuj kurwa tekstu w stylu "w takim razie wymyśl te sposoby" bo ja nie jestem od tego) Uwierz mi morfeusz kurwa, że ta naprawa nie nastąpi po wprowadzeniu podatków. 

Jednak ty też podkreślasz, że to dyskusja i chcecie opini.

Jaka sytuacja była z PK? Podobno wyniki ankiet i dyskusji były stanowczo na nie. Jednak ty i tak postawiłeś na swoim i ogłosiłeś, że PK bedzię i chuj. 

Jaki z tego wniosek? Tu będzie to samo albo chociaż podobnie. 

W PK chcieliśmy poznać zdanie ale mówiliśmy z góry że będziemy chcieli to wprowadzić, nie porównuj tego. @Katsuru i @Lopez mają spoko pomysły, podatek od zakupu tych dóbr (mieszkania/auta) i zmniejszony zasiłek od ilości majątku. Czym masz więcej tym mniej zarabiasz. 

Katsuru i Mitsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, WxE napisał:

Skoro nasze zdanie ma duży wpływ to czekam na ankietę, chyba że będziecie później przeglądać i czytać 7 stron i zapisywać w notesie ile za ile przeciw. 

Ale po co ankieta? Tu nie chodzi o to czy wprowadzać to czy nie, to przedstawienie luźnego pomysłu, luźnej dyskusji, moze wy coś fajnego wymyślicie zaproponujecie, dojdziemy do wspólnych wniosków i stworzymy coś razem. 

Małe podsumowanie, rozumiem że podatki są dla was kiepskim zamysłem. A zwiększony payday? Co o tym myślicie?

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaguar napisał:

Czyli jednak nastąpiła zmiana z podatku od rzeczy jakie posiadamy na podatki które musimy wyłożyć podczas kupowania aut z salonu czy domów przez /dom kup. Dobrze to zrozumiałem? @Morfeusz

Tak jak napisał katsuru przed chwilą. I jeszcze raz podkreślam ten temat to wolny pomysł do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Morfeusz napisał:

Ale po co ankieta? Tu nie chodzi o to czy wprowadzać to czy nie, to przedstawienie luźnego pomysłu, luźnej dyskusji, moze wy coś fajnego wymyślicie zaproponujecie, dojdziemy do wspólnych wniosków i stworzymy coś razem. 

Małe podsumowanie, rozumiem że podatki są dla was kiepskim zamysłem. A zwiększony payday? Co o tym myślicie?

Również zdecydowanie nie, bo to moim osobistym zdaniem nie poprawi żadnej sytuacji, może nieliczne grono graczy skupi się na polepszeniu kreacji postaci 

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Hawryl73 napisał:

Co z majętnymi personami bez płynności finansowej ze strefy przestępczej?
Opracujcie pojedyńcze systemy rozliczeniowe dla różnych grup w oparciu o branżę/grupy przestępcze/cywil.

Majętne postacie ze strefy przestępczej bez płynności finansowej miały by irl problem z IRS (taka skarbówka) bo jak się wytłumaczą z auta za dużą kasę na którą w świetle prawa nie było by ich stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Morfeusz napisał:

Ale po co ankieta? Tu nie chodzi o to czy wprowadzać to czy nie, to przedstawienie luźnego pomysłu, luźnej dyskusji, moze wy coś fajnego wymyślicie zaproponujecie, dojdziemy do wspólnych wniosków i stworzymy coś razem. 

Małe podsumowanie, rozumiem że podatki są dla was kiepskim zamysłem. A zwiększony payday? Co o tym myślicie?

zwiększony payday MOŻE zachęci ludzi do gry w biznesach, ale to jest tylko jakieś prawdopodobieństwo.

Mefedron lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Morfeusz napisał:

Majętne postacie ze strefy przestępczej bez płynności finansowej miały by irl problem z IRS (taka skarbówka) bo jak się wytłumaczą z auta za dużą kasę na którą w świetle prawa nie było by ich stać?

No to teraz tak, załóżmy, że persona ma background względem prawa istnieje w papierach jako udziałowiec lokali jednak nie pobiera z nich profitów, tym tłumaczy swój wóz za dużą kasę, a przychod i tak opiera się na zarobku z nielegalnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin