Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Angelic Earth Foundation


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

v1_1_kadr_1.png

Angelic Earth Foundation - fundacja powstała z początkiem sierpnia bieżącego roku, z ramienia Sophie Lettiere, kojarzonej z marką perfum OH ME. Priorytetowym zadaniem fundacji jest wspieranie otaczającego świata od strony ekologii. Kładzenie nacisku na zdrową żywność, do czego na pewno przyłoży się praca CEO w jednym z lokalnych bistro, na stanowisku menadżera. Dodatkowo nacisk kładziony jest na zachęcanie społeczeństwa do korzystania z możliwości chociażby recyklingu. Sama założycielka jest dość stanowcza i uparcie dąży do postawionych sobie celów. Mimo to jest też pozytywnie zakręconą osobą, która potrafi dotrzeć do różnych grup społecznych. Jej cechy charakteru, oraz styl bycia na pewno będą przydatne do organizacji różnego rodzaju spotkań z mieszkańcami, robienie pokojowych manifestacji pod w/w kątem. Jednym z celów fundacji jest także utworzenie wolontariatu, by dosłownie każdy człowiek, z każdego zakątka Los Santos mógł przyłożyć swoją rękę i serce do ratowania Matki Ziemi.

3123321.png

Out Of Character
Hej, po raz kolejny postanowiłam wystartować z własnym projektem. Jest to kontynuacja zamysłu kreacji mojej głównej postaci. Nie chcę tutaj lać wody. Chcę utworzyć fundację przede wszystkim dla klimatycznej gry z innymi, gdyż na to zawsze kładę nacisk. Na grę i klimat. Na pewno będę chciała połączyć wszystkie dotychczasowe postawione na życiorysie postaci kropki, w jeden fajny obrazek. Pierwsze kroki poczyniłam już dziś, wychodząc chociażby z propozycją współpracy z eko-spółką jednego z użytkowników. Takich rzeczy, akcji może być o wiele więcej, jeśli ma się do tego miejsce i ludzi. Zdaję sobie sprawę z tego, że prowadzenie fundacji może być monotonne. Może, ale nie musi. I chcę spróbować swoich sił, by również na to przekładać swą kreatywność i kreatywność ludzi, którymi się otaczam, a które często-gęsto podrzucają mi pomysły kompletnie nieświadomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Angelic Earth Fundation rozpoczyna swoją działalność w mediach społecznościowych, poprzez utworzenie strony na Lifeinvader. Zapowiadają "oficjalne otwarcie" już niebawem**

image.png.89272fe83448b84354e9a27fd023dae5.png

**Dodatkowo, fundacja dość prędko zyskała pierwszego darczyńcę. **

image.png.72d5d812a16617013438f4252c1b383e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Fundacja rozwija swoje skrzydła. Na kontro wpływają pierwsze datki od anonimowych darczyńców. Dodatkowo na lifeinvader jakiś czas temu ruszyła akcja #HelpMotherEather, do której chętnie dołączają kolejne osoby. Całość akcji ma zostać zakończona finałem, czyli najpewniej eventem dla szerszego grona osób. O tym poinformowano wstępnie na oficjalnym profilu Angelic Earth Foundation.**

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Fundacja otworzyła możliwość zostania wolontariuszem, zachęcając do tego na swoim lifeinvaderze.**

image.thumb.png.8bf7917d78df06b80a0416ba506bd246.png

(( Wystarczy, że odezwiesz się do mnie na PW Lifeinvader, lub na discord: amneezja#8050 ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin