Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Fotarix] kub187


szczupi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4713-kub187/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lazarus Winslet
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Ochłoń lepiej, bo Ci rozgrywka nie służy.
Członek ekipy nakładający karę: Fotarix
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie to cała akcja zaczęła się od tego, że jechałem z ziomkiem do klubu na nowej postaci beż żadnych wyrobionych dokumentów w urzędzie czy banku, PD się za nami puściło z racji tego, że byliśmy już przy drzwiach klubu, a osoba, która zaczęła nas zatrzymywać dalej nie napisał nic na chacie to po prostu do niego weszliśmy, było jakoś wpół do pierwszej więc stwierdziliśmy, że trochę pośmieszkujemy, ale nie zaczniemy odwalać. Ja odegrałem, że zdjejmuje kurtke i dałem losową animke tańca, przyszedł ziomek, który pracuje i też się z nami pośmiał. Nagle tepnął się fotarix, który stwierdził, że nie reagujemy na żadne akcje, gramy jakbyśmy nie widzieli chatu i odwalamy w stripclubie. Dodam tylko, że PD, który próbował nas zatrzymać napisał do mojej postaci "Wróc do pojazdu", gdy byłem już w drzwiach klubu.
Ewentualne screeny/świadkowie: @WiteQ był przy całej akcji i też dostał AJ z tym samym powodem xd

w ramach "resocjalizacji" Mógłbym odczekać cały czas AJ, który został mi nadany.

Horo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliście odwalać i nawet nie chce mi się z tym handlować. Wszedłeś z kolegą do VIP ROOM w Vanilla Unicorn i zacząłeś robić pokaz dla swojego towarzysza w zbrodni (albo on Tobie, nie wiem). Pomijam fakt, że obaj byliście bodajże bez żadnego ubrania, w samych standardowych gaciach w serduszka. Nie odpowiadaliście w żaden sposób na rozgrywkę graczy, którzy patrzyli się na Was jak na debili. Olaliście wcześniej grę z PD i poszliście bawić się bez żadnej narracji do zamkniętej części strip club. Weszliście do klubu kupić sobie drinka mimo tego, że byliście jawnie ścigani przez departament. W sumie mógłbym nawet przemyśleć zdjęcie Tobie tego AJ przy naszej rozmowie zaraz po nadaniu go i wcale nie musielibyśmy się tutaj spotykać, ale Ty wolałeś mi zwyzywać matkę i poinformować mnie, że wczoraj wyssała Ci spermę z chuja. Według mnie powinieneś odczekać bana do końca i ewentualnie odezwać się w sprawie skrócenia AJ, bo faktycznie jest trochę długi.

unknown.png 

 

 

 

JvGk0Df.png

 

pozdrawiam cieplutko i zostawiam werdykt dla Coola.

 

Jaguar i Zosia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fotarix napisał:

Nie odpowiadaliście w żaden sposób na rozgrywkę graczy, którzy patrzyli się na Was jak na debili. Olaliście wcześniej grę z PD i poszliście bawić się bez żadnej narracji


dobra sory moge ub?

duszejn, Teddy., Horo i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin