Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

**Do sieci trafił klip z ostatniego live'a SynchroDTS**


trzmielgrzmociciel

Rekomendowane odpowiedzi

**13.08 Krótko po godzinie czwartej po południu, na sieci oraz na V-tube zaczęły wpływać shoty z pierwszej po powrocie rapera transmisji na żywo. Ricky przebywał w kuchni, gdzie przygotowywał sobie posiłek w międzyczasie odpowiadał na pytania i miewał trudności z utrzymaniem stabilnego połączenia; Sama transmisja nie była w żaden sposób zapowiedziana, stąd zapewne mniejsza ilość oglądająych**

-Początek klipu;

spacer.png

**Ricky Wyatt schyla się do szuflady po sól oraz pieprz; po chwili wyciągnął również dwa ząbki czosnku które wrzucił na rozgrzaną patelnię. Po chwili na patelni znalazł się przyprawiony stek, rozmaryn oraz odrobina masła. W czas oczekiwania na przewrócenie mięsiwa raper wybrał sobie kolejne pytanie z chatu; **

'Gdzie byłeś przez ten cały czas, co z płytą?'

'Zniknąłem ponieważ uznałem to za konieczność, świat jest bardzo popierdolonym miejscem i czasem po prostu potrzebna jest chwila odpoczynku - cały ten czas spędziłem w Europie. Francja, Niemcy, Włochy.. i tak dalej, zwiedziłem prawie cały kurwa kontynent. **śmieje się** Nabrałem nowych myśli, zresetowałem się.. poznałem wielu ludzi i postanowiłem że wrócę. Jeżeli chodzi o płytę.. Moje stare mieszkanie zostało zajęte, manager popełnił samobójstwo a część obecnych featów już nawet nie istnieje - huh. Wiem, że to co się stało było trochę chujowe z mojej strony, dlatego wszyscy otrzymali zwroty. Zostały mi tylko skrawki tego co miało powstać, ale kurwa postaram się jakoś to posklejać a całość.. dostaniecie za paczkę frytek.. za darmo w sensie.'

**Ricky Wyatt zabiera się za obracanie steka, chwycił za szczypce i szybko obrócił mięso po czym delikatnie wstrząsnął patelnią i przejrzał ponownie chat;**

'Kiedy można się spodziewać jakiś nowości od ciebie??'

'Nie wiem.
Tak serio to dosyć ciężko to określić, dalej mam kontakt z paroma osobami, ale na dobrą sprawę zaczynam wszystko od nowa - taa nowy start, w kurwe się cieszę, że was widzę. **Raper przerwał na moment i skupił się na pewnej osobie która dołączyła do transmisji - dał like komentarzowi.**  Dobra Ariana.. wracając - Nie wiem, muszę wszystko na nowo ułożyć, ale zobaczycie mnie u kogoś na feacie. Przy okazji szepnę wam jeszcze o ewentualnej płycie.. mam na myśli coś jak taki zlepek wszystkiego co pozostało.. jakiś mixtape, oczywiście jak mówiłem - wyjebałem się na was, i teraz dam coś od siebie i płyta będzie darmowa, dajcie znać co myślicie, ok? - dzięki.' 

spacer.png

**Ricky Wyatt po jakimś czasie oblewania masłem steka od góry, Ricky sciągnał mięso z ognia na deskę do krojenia gdzie pokroił steak'a, zostawił mięso na chwilę i zrobił sobie podwójną whiskey na podwójnym lodzie. Rozłożył się z jedzeniem i chwycił za telefon przestawiając go w inne miejsce, powoli rozpoczynając wcinanie setka, raz na jakiś czas spoglądał na chat;**

'Jest coś między tobą a Ariana Davis?'

'Z siostrą trochę nie wypada, co?**zaśmiał się wcinając steka**'

'Czy Ricky Wyatt potrafi zrobić spaghetti?'

'No kurwa jeszcze jak kobieto, przed chwilą odkurwiłem perfekcyjnego stekasa medium rare, to odkurwił bym równie zajebiste makarony i pasty włoskie, mówiłem wam kiedyś, że mój sąsiad z którym kiedyś biegałem po osiedlach - oh kurwa, czasami zjarany wpadał do mnie o trzeciej w nocy i gotowaliśmy jakieś kurwa dania, to były czasy. '

'Co sądzisz o Kingsley Lacazette?'

**parsknął śmiechem i przepił to alkoholem**

'Nic nie sądzę, a co mam kurwa sądzić - ale słyszałem wiele rzeczy o nim, nie powinienem oceniać go na podstawie paru plotek, ale jeżeli miałbym już to zrobić to kurwa.. **głośny śmiech***

**Klip się ucina a następnie na chwile skacze do momentu w którym raper puszcza na głośnikach pare sekund z jednej niedokończonej piosenki z starej płyty - finalnie shot kończy się właśnie na tym momencie**

Komentowanie jest włączone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bunni napisał:

**Ariana Davis pozostawiła serduszko pod live’m, siedząc na kanapie w salonie i zajadając się drugim stekiem, którego wcześniej przygotował dla niej Ricky.**

**Paragraph siedzi obok Ariany i katem oka patrzy na co robi, pod jej słownymi komentarzami śmieje się wraz z nią. Wcina dietetycznego jogurta, macza w nim proteinowy czekoladowy baton. Finalnie zbliżył się do niej i ukradł steka patrząc na jej komentarz pod dziełem szalonego człowieka**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin