Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sebastrzyn]Krystianek


Krystianek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Konta Globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7913-krystianek/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono kare: Sergio Martinez

Rodzaj kary: Blokada postaci

Powód nałożenia kary:Nieumiejętna gra przestępcy

Członek ekipy nakładający kare: Sebastrzyn

Wyjaśnienie sytuacji: to bylo tak robimy napad i mówie goscowi zeby  dał hajs, i ja zacząłem odgrywac że przeszukuje mu kieszenie i kolega sie zapytal czy cos mam a ja napisalem ze nie. A nie napisałem /do czy jest cos w kieszeniach.

Świadkowie: Lucas Bueno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przede wszystkim chodzi o to, że między pracą na taxi, a pracą w kawiarni robisz napady z kolegą na biznes. Pamiętaj, że napady to nie jest aktywność poboczna, która pozwala Ci tylko i wyłącznie na zarobienie gotówki. Średnio widzę postać, która jest taksówkarzem, a podczas przejścia do drugiej pracy, robi sobie szybki skok na lokal w okolicy. I wraca do swoich codziennych obowiązków. Już nie wspomnę o licznym OOC w IC. To samo tyczy się Twojego kolegi, którego wpisałeś jako świadka.

 

Poniższe czasy tyczą się Ciebie oraz Lucas Bueno, ponieważ robiliście te akcje w dwójkę:

10:47 - stanie na cornerze

11:02 - napad na biznes (lootgrab, próba wyciągnięcia pieniędzy z kasy)

11:23 - praca w barze

12:15 - jesteś po pierwszym kursie w taxi

12:32 - nieudany lootgrab na cornerze

noteker lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin