Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[skarga] użytkownik Pablo Escobar


Joka

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/4231-joka/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/2772-pablo-escobar/
Powód składania skargi: oszustwo
Wyjaśnienie sprawy: 
Kompletnie nie polecam, a wręcz odradzam tego kolesia. Zawinął 50k zaliczki, czekalem dwa tygodnie zeby w ogóle zrobil interior domu na 300obj, mimo, ze zarzekal sie, ze zrobi to odrazu i potrwa to maks tydzien. Efekt finalny? Po dwoch tygodniach oczekiwania facet na odpierdol, odwalił pełną fuszerkę, taki interior ze odrazu chcesz stamtąd wyjść, kompletnie nie trzymając sie wytycznych przy tym. Z początku mialem mieszane uczucia,w pewnej chwilii nawet powiedziałem, że jest ok ale sporo do poprawy, facet zarzekał się, że tak wyglądają interiory na gta v mimo, ze na sampie mialem i widziałem o 100lvl lepsze, zasięgnąłem opinii ludzi, którzy sie tym zajmuja i podparli moje zdanie. Wczesniej zaplacilem kolejne 50k facetowi. Finalnie Zarządałem zwrotu kasy, usunąłem ten fatalny interior. Facet przekręcił mnie na 100k, nie chce teraz oddać siana. Chce, żeby zwrócił to siano. Dałem mu szanse to poprawić, czas dalem do niedzieli, nie mialem zamiaru dluzej czekac. Facet kazal mi sie pierdolić, więc musialem wystawić tą skargę.  Do budowy interioru zatrudnilem juz WxE tak na marginesie.

Dowody: https://gyazo.com/5eb2375c9c0ce9408ca2fabaf24e1346

 

 

 

 

IMG_20210820_183835.jpg

Edytowane przez Joka
Kamszot, Eliteq, Nina i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, byłem w interiorze, powiem więcej - jeżeli dostaje się zlecenie na zrobienie interiora 300 obiektów za kwotę tam dajmy 100k i czas to 2 tygodnie, a wykonawca robi to na 300 obiektów i mówi właścicielowi, że mu zabrakło, a ten finalnie wykonał go w 4h, całkowicie niezgodnie z opisem, no to wydaje mi się, że średnio jeżeli tacy interiormakerzy mogą czuć się bez karnie i powiedzmy sobie wprost, że to wygląda jak czyste naciągnięcie na edolarki - dodam więcej, że to już nie chodzi o umiejętności czy gusta, tutaj chodzi o nie wykonanie zlecenia zgodnie z poleceniem, bo na ss jest ewidentnie pokazane, że mają być dwa piętra - teraz tym interiorem zajmuję się ja i szczerze mówiąc w niektórych pomieszczeniach nawet brakowało sufitu, a w dodatku był niezgodne z regulaminem serwera, bo widnieje informacja o tym, że interiory powinny być odzdzierciedleniem pod względem jego wielkości do zewnętrznego wyglądu - a tutaj interior był 3 razy większy niż cały dom. Nie wiem jak administracja zaopatruje się na tego typu sytuacje, ale moim zdaniem jest to niewywiązanie się z umowy i zrobienie tego na szybko, aby móc napisać "przecież Ci zrobiłem"

Pablo Escobar lubi to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiedziałem, że serio mówisz o napisaniu skargi na mnie. Już wyjaśniam o co chodziło w tej całej sytuacji. Jakiś czas temu dogadaliśmy się co do wykonania wnętrza, ale przez sytuację prywatne nie miałem czasu i ciągle pisałem o tym Joka, że nie mam czasu na wykonanie tego i może czekać, aż będę miał czas, albo oddam mu pieniądze i niech szuka dalej. On uważał, że nie ma innych interior makerów i prosił wręcz abym to zrobił. Więc stwierdziłem, że skoro chce poczekać to poczeka i tak nie gram aktualnie na Linda Williams i te pieniądze nie są do niczego mi potrzebne, ale cenie się za swoją wykonaną pracę (tą mniej poglądową i tą bardziej poglądową - każdemu co innego się podoba) a więc przechodząc do meritum wykonałem interior dla gracza, który mu się spodobał, ale za kilka godzin już mu się jednak nie spodobał. Miał prawo napisać, że mu się nie podoba od SAMEGO POCZĄTKU i wtedy nie wysyłać mi 50,000$ kolejnych za wykonanie wnętrza. Wtedy bym skasował interior oddał pieniążki i zniknął. Nie zależy mi na tym, aby wykonywać interiory nie spamię o tym nigdzie, ani nikomu się nie oferuje robię to z czystej przyjemności. Tak jak teraz wykonuje interior dla Los Santos Police Department i są zadowoleni z mojej pracy, a nawet jeszcze mi 1$ nie zapłacili. Jesteśmy ludźmi, a Ty mi napisałeś coś takiego. 9bfda8166bab57f0261271346ef8037a.png zaraz po tym odłożyłem wszelkie czynności, które wykonywałem poza grą i wszedłem Ci do interioru, aby Ci go poprawić = nie było więcej obiektów. Poprawiłem jedną łazienkę zabrakło obiektów na dach i powiedziałem, że to dokończę, albo skasuje łazienki i zrobimy łazienki takie jakie chcesz. To kazałeś mi kasować "szklanki, papier".  Poszedłem dalej robić interior dla LSPD. Z czym się spotkałem na discordzie od Ciebie? Z tym; 5eb2375c9c0ce9408ca2fabaf24e1346.png

MASZ MI TO ZROBIĆ, MASZ CZAS DO NIEDZIELI. Już wtedy Cię miałem za jakiegoś '....' wstaw sobie w miejsce kropek co chcesz. Jakbyś porozmawiał normalnie ze mną to bym Ci oddał połowę kasy, bo za darmo tego nie robiłem. Widziałeś - oglądałeś. Podobało Ci się, a nagle Ci się przestało podobać. A tu wisienka na torcie. 0acac9115e6a63e99c0fa493e1daba73.png

CreepyDiamond lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś wrzucić tutaj zdjęcia z interioru, a nie go kasować i pisać skargę. Bo teraz nie mam do czego nawet się odwołać. JEDYNE zastrzeżenie to sam OSOBIŚCIE Ci napisałem, że łazienki są chujowe (ZABRAKŁO OBIEKTÓW) w trakcie rozmowy pisaliśmy, że w razie czego dokupisz obiekty bo wygrasz w KASYNIE. Tutaj fuszerka moich prac: 

Imgur: The magic of the Internet

 

Edytowane przez Pablo Escobar

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poukrywałam posty osób, które w żaden sposób nie są związane ze skargą. Rozumiem, że może więcej osób niż autor skargi miało styczność z użytkownikiem Pablo Escobar, ale nie upoważnia Was to w żadnym, nawet minimalnym stopniu do siania jakiegokolwiek ataku na oskarżonego. W skardze niech wypowiada się oskarżyciel, oskarżony i osoba rozpatrująca skargę. Kolejne takie zachowania będą nagradzane punktami i blokadami postowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo Escobar napisał:

@v3rso Jesteś zadowolony z interioru, czy też Cię okradłem na hajs? 

to, że zrobiłeś komuś interior dobrze nie oznacza że zrobiłeś go starannie osobie, która składa na Ciebie skargę - nie wywiązałeś się z treści zlecenia - chociażby w fakcie 2 pięter, których nie było, zrobiłeś interior całkowicie inaczej niż oczekiwał tego "klient", miałeś 2 tygodnie a ten zrobiłeś w parę godzin, z tego nic ambitnego nie mogło wyjść, a jeszcze teraz ciężko Ci się do tego przyznać i zwrócić marne 100k.

Joka i diducha lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WxE napisał:

to, że zrobiłeś komuś interior dobrze nie oznacza że zrobiłeś go starannie osobie, która składa na Ciebie skargę - nie wywiązałeś się z treści zlecenia - chociażby w fakcie 2 pięter, których nie było, zrobiłeś interior całkowicie inaczej niż oczekiwał tego "klient", miałeś 2 tygodnie a ten zrobiłeś w parę godzin, z tego nic ambitnego nie mogło wyjść, a jeszcze teraz ciężko Ci się do tego przyznać i zwrócić marne 100k.

Nie wiem po co Ty się w ogóle wypowiadasz. Jak Joka sam się przyznał co widzisz na wyższym SS, że mu się podoba a zaraz jednak nie podoba mu się. To nie mój problem. Ja nie robię nigdy fuszerki. Starannie podchodzę do swojej pracy i zleceń. LSPD interior robimy już drugi tydzień. Wchodzi LIDER mówi co do poprawy i tak wygląda współpraca. A Joka? Napisał, że mu się podoba więc sam się zgodził na odbiór i dał mi jeszcze kasę. Ja nie mam 15 lat i czasu na zabawę w kotka i myszkę. Poprawić chciałem łazienkę drugą bo czekałem, aż dokupi obiekty ale nie chciał. Więc chciałem przebudować łazienki w wolnym czasie. A on mi kazał to zrobić do niedzieli a później to skasował ten interior bez mojej zgody i chciał kasę. Takie dziwne podejście. Gdyby nie jego odzywki i groźby FCK już by miał kasę z powrotem na koncie.

Edytowane przez Pablo Escobar
Deeli i Doktorek lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joka napisał:

Nikt sie nie pokwapił tyle czasu a ja nie należę do cierpliwych ludzi. Pierdolić ten temat, pierdole to e-siano i pierdole tego użytkownika. Archiwum.

To e-siano już poszło na nowe mieszkanie na Mokotowie. Dzięki. Pitol się również. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin