Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/anti] WiesniakRandy


WiesniakRandy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8644-wiesniakrandy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Arthur Michelin 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): AJ.
Powód nałożenia kary: 
Odwalanie w śamym centrum Vespucci.
Członek ekipy nakładający karę: Anti.
Wyjaśnienie sytuacji: Czołem! Chciałbym przeprosić za tą sytuacje, która działa się na Vespucci ogólnie to strasznie źle zrobiłem że przejechałem kobietę i nie odegrałem tego.. Głupio mi a jestem nowy na tym serwerze i jeszcze szczerze mówiąc nie zapoznałem się z poradnikami, przepraszam również za to i gdy otrzymałem jaila, głupio mi było że tak zrobiłem. Kilka godzin po tym incydencie postanowiłem zapoznać się ze wszystkimi poradniki do gry na serwerze Vibe RP, przepraszam jeszcze raz i liczę chociaż na skrócenie jaila. Mam fajny pomysł na gierkę i chciałbym go jak najszybciej zrealizować. 
Ewentualne screeny/świadkowie: --


Przepraszam i pozdrawiam.

WiesniakRandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specowałem Cię od dłuższego czasu, poza tym były na Ciebie kilkukrotnie reporty, to nie było tylko jednorazowa sytuacja przejechania kogoś i nie odegrania tego, a sytuacja powtarzająca się, nie wspominając o tym, że potem zacząłeś bez żadnej podstawy DM'ić gracza na środku Vespucci przy studiu tatuażu.

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak było przyznaje się do wszystkiego co zrobiłem i żałuje chciałbym wrócić na serwis i mogę obieciać 100% poprawę mojego zachowania jak i gry Role Play. Obiecać że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy, to co robiłem było głupie bardzo głupie, wybaczcie mi i proszę o ostateczną szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin