Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/MWP13] baley


baley cph

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/5844-baley/
Link do konta oskarżonego: - Most Wanted Players 13 od Satan666
Powód składania skargi: - Brak tematu przestępstwa po 3 tygodniach i upomnieniu się.
Wyjaśnienie sprawy: - zaraz 3 tygodnie temu moja postać została zastrzelona przez któregoś z członków ww. organizacji - kompletnie olali temat, próbują z każdej sytuacji
wyjść bez konsekwencji i też po konsultacji z King Bajzel wstawiam skarge. FCK wykonane 7 sierpnia, czas na napisanie to dwadzieścia cztery godziny. Nie byłoby tematu, gdyby
nie olali sprawy po tym jak do nich napisałem.

unknown.png

Edytowane przez baley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moment trwa 3 tygodnie i organizacja stoi, płakałeś do każdego gma a teraz próbujesz wyciągnąć jakiś syf który nic nie znaczy, bo nie ma ani słowa o tym w regulaminie a CK dostałeś za to że trzymałeś milion dolarów banku, gdzie graliśmy bande uliczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o czym ty teraz pierdolisz jak skarga tego nie dotyczy? dalej podtrzymuje to, ze wasza organizacja to nieporozumienie i utwierdza w tym fakt, ze codziennie 50 razy zywiec wstawia na discorda, ze poszukujecie graczy. polasiles sie na esiano i tyle - prywatnie pisalem z druggim o tej sytuacji i powiedzialem co o tym mysle i to nic nie znaczy. a co do gmow to ta, napisalem do morfeusza o tej sytuacji bo to byla kurewska akcja, ktorej po prostu celem bylo wyludzenie siana i jesli mowimy tu o odzwierciedleniu chociaz w malym stopniu tego co sie dzieje w Stanach to faktycznie byly ku temu podstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, druggy napisał:

jak przewijasz sie dwoma sportowymi furami przez biedna dzielnice to ci ja ktos predzej czy pozniej zajebie, jak robisz gowno z kazdym to cie predzej czy pozniej ktos odjebie, niefart chcial ze dostales kombo 

uczestniczylem w tym gownie i to ziomus, ze wozilem sie dominatorem to jest serio nic przy tym co wy kreciliscie w tym syfie. nie bede sie nad tym tematem rozczulal, ale przestan walkowac temat wiedzac samemu co sie kreci u was - to ta sama gadka by byla, gdybys teraz satanowi zaczal cisnac, ze klub przejal, nie ma tu hipokryzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, druggy napisał:

xD ty nie widzisz roznicy miedzy twoja postacia a postacia satana ktora IC w strukturze jest juz nawet wyzej niz sam gang? ma prawie 200h na postaci, organizacja jest podpieta, bardzo ale to  bardzo sie rozwinela od czasu twojej gry tutaj, wiec on ma duze podstawy by posiadac vanille unicorn

nie bede sie juz nawet odnosil do tego bo tylko pokazujesz jak mala swiadomosc masz o tym co sie dzieje w okol ciebie ziomus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x D w dupie ciebie mamy i mieliśmy, idź dalej płakać i grozić że nam zamkniesz org. Niech nas wypierdolą w sumie mistrzu roleplaya i prekursorze gierki latynosa oraz mentorze tworzenia dobrego klimatu, naprawdę śmieciowo sie zachowujesz o czym poinformowałem od razu @Morfeusz po twoim FCK jak wygrażałeś nam że zamkniesz nam organizacje, gdyż spodziewałem się napływu fakeowych skarg z Twojej strony. Ta skarga to jakiś żart i serio nie mam nerwów do takich ludzi, mam nadzieje że serio zostaną wyciągnięte konsekwencje i albo my polecimy do archiwum albo ty za bycie toksycznym grajkiem dostaniesz choćby ostrzeżenie. 

Toksycznym bo trzy tygodnie pracujesz na tym by nas wysłać do archiwum

unknown.png

unknown.png

 

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chuj mnie twoje prywatne wiadomości z Bajzelem

(nie załapałeś że rozmowa z druggym o aucie wysmiewa ciebie i twoje podejscie do kreacji ulicznika, wiec ci dodam że to z Bajzlem tutaj to też taki żart w nawiązaniu do twojego postu)

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Satan666 napisał:

A chuj mnie twoje prywatne wiadomości z Bajzelem

(nie załapałeś że rozmowa z druggym o aucie wysmiewa ciebie i twoje podejscie do kreacji ulicznika, wiec ci dodam że to z Bajzlem tutaj to też taki żart w nawiązaniu do twojego postu)

ale kto i kiedy powiedział, że ja ulicznika kreowałem? 

Edytowane przez baley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, favelka napisał:

przez brak sztywnych zasad opisanych w regulaminie organizacji przestępczych później wychodzą takie sytuacje, jakby zapis o FCK znalazł się w regulaminie to tej skargi by nie było a typy od satana na pewno by napisali te przestępstwo, a tak to jes jak jes

fakt faktem masz racje, ale pofatygowałem się, aby napisać do gościa od nich, aby to zrobili - olali temat to ich wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin