Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MyNick] WP3


WP3

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8511-wp3/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mason Davis
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: "
Park Ranger handlujący dragami z samochodu"
Członek ekipy nakładający karę: MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: Zamysł był taki że moja postać chciała szybko zarobić, a na czym zarabia się najszybciej? Na nielegalnych rzeczach. Miała to być jednorazowa akcja po której miałem skończyć (ja jako postać), jednak jednocześnie miałem się zapoznać z tym jak się to hoduje. Zdawałem sobie sprawę z wszelkich konsekwencji IC więc kryłem się, jedyny błąd że nie nosiłem żadnej maski. Rozumiem że nijaczenie postaci swoją drogą, lecz SASP nie jest frakcją LEA. Przepraszam wszystkich jeśli w jakikolwiek złamałem regulamin. Kierowałem się głównie rozumowaniem czy ludzie IRL zrobiliby/robili takie ruchy w swoim życiu. Jeśli to jest zabronione i dostanę drugą szansę to nie popełnię tego samego błędu.
-Chciałbym również zaznaczyć że kompletnie nikt z SASP'u nie miał pojęcia że takie coś robię, więc prosiłbym i chciałbym aby ktokolwiek jak i sama frakcja nie poniosła jakichkolwiek konsekwencji z tego powodu.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez WP3
Dodanie notki apropo SASP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam apelację.

Wszyscy członkowie State Park Rangers (Życiowego odpowiednika SASP) przechodzą background check, rygorystyczne treningi oraz szkolenia.
Jest to skrajnie nierealna sytuacja gdzie członek Law Enforcement decyduje się "jednorazowo" dorobić na narkotykach - w waszym wypadku nawet nie było to jednorazowe, bo po przejrzeniu logów widać, że korzystaliście z dobrodziejstw /corner od wczoraj i potrafiliście spędzić na nim po 3h w jednej sesji.

Zwrócę też uwagę na fakt, że handlując na cornerze złamaliście również jedną z zasad regulaminu półświatka przestępczego, która jasno mówi o zakazie siedzenia w odpalonym pojeździe bądź motocyklu.

Sam SASP nie zostanie zamknięty za wybryk dwóch osób, więc tutaj nie macie się czego obawiać.
Natomiast zarówno dla was jak i osób czytających apelację niech będzie to przestroga - zadajcie sobie pytanie czy parę dodatkowych $ z /corner jest warte nijaczenia postaci i otrzymania blokady.

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin