Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Chętnych do Epsilon Program


Karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

192962780_Logo(1).png.eb97f72cf6dca6c6ab

(kliknij w logo, żeby przejść do tematu)

 

Cześć. Poszukuję chętnych osób do gry w projekcie Epsilon Program. Projekt już trochę stoi, a ja w tym miesiącu mam mniej czasu na GTA, a szkoda zmarnować tak przyjemny projekt i amatorsko stworzony przez nas interior, który sięga prawie 1000 obiektów. Nie twierdzę, że projekt by umarł, ale na pewno nie zaszkodzi go rozruszać. No dobra, ale jakich właściwie postaci szukam?

Czy musi to być postać stworzona od zera i stricte pod projekt?
Nie, nawet jeśli wasza postać jawnie jest przeciwna religiom, tak Epsilon Program mógł ją przekonać swoimi postulatami - kto grał z moją postacią lub uczestniczył w wykładach ten wie, że często gadam o naukowym podejściu religii do życia, szczęściu, pieniądzach i takich tam. Każdy człowiek w końcu może być naiwny w jakiejś kwestii, a tą kwestią może być właśnie temat religii, temat Epsilonu. Osobiście powiązałem zawodowo moją postać z karierą tatuażysty z prostego powodu - ludzie muszą siedzieć na dupie i słuchać co do nich bredzę i poza tym akurat tak przypasowało pod postać, gdy jeszcze nawet nie należała do Epsilonu IC. Możecie być na prawdę kimkolwiek, chociaż nie da się ukryć, że ludzie grający w biznesach mają więcej czasu na grę pod projektem. ACZKOLWIEK - to ty najlepiej wiesz czy twoja postać pasuje do takiego projektu.

Czy szukam nowego lidera?
Nie do końca. IC właściwie jedynym liderem jest Cris Formage, do niego należy Epsilon Center, zaś sam przesiaduje zagranicą starając się rozszerzyć zakres działania Epsilonu o kolejne państwa, chociażby budując nowe centra. Traktuję moją postać jako opiekuna centrum o obecnie najwyższym poziomie egzystencji, czyt. brat-ojciec. Twoja postać mogłaby zacząć skromnie, a to jak szybko by się rozwinęła twoja "kariera" zależy od Ciebie. Jeśli zobaczę, że jesteś osobą ogarniętą, poczułeś klimat, straciłeś już piątą klepkę jak ja i będziesz potrafił odpowiedzieć na najgłupsze pytania dotyczące wyznań Epsilonu - to jesteś w domu. Dodam, że tytuły mało się od siebie różnią i wszystko zależy od tego jak ty grasz, ale wiadomo - nowicjusz nie będzie potrafił gadać z drzewami, a brat-wuj może się opiekować nowicjuszami.

Jaki będą moje "obowiązki"?
To od Ciebie zależy jakie wymyślisz aktywności, które mogą zachęcić ludzi do gry z nami, do wiary w Kifflonizm - rozdawnictwo ulotek wraz z edukowaniem ludzi, prowadzenie wykładów razem z moją postacią, ceremonie, wywiady w radio, ogólnie rzeczy, dzięki którym wejdziesz w interakcje z innym graczem, bo chyba jednak po to się gra w tryb RolePlay. Dodam, że jak znowu będę miał więcej czasu i chęci to planuję iść moją postacią w branżę rozrywkową, by zabłysnąć jako celebryta, więc nie widzę przeszkód, byś nie mógł postąpić tak samo. Wspomnę, że chętnych do gry z nami nie brakuje, więc zostawiam Ci tu wolną rękę i służę radą.

I to chyba na tyle co miałem do przekazania. Każdy kto jest zainteresowany lub ma jakieś pytania - to może śmiało mi spamić na PW Discord, nie gryzę. Karpiu#6407

MatSok i moszyn lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin