Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skyline Piru


DRAKO2FADED

Rekomendowane odpowiedzi

barmuchu? XD chlopaki bez przesady, nie musicie zamieniac kazde c na b, zreszta w dzisiejszych czasach nikt nie musi tego robic - nieraz widzialem jak piru czy blood z LA na instagramie zostawił c na początku danego słowa. oczywiscie sa nadal tacy co zamieniaja c na b, ale nie jest to na pewno przymusem a napisanie barnuchu w ic to juz jest gruba przesada. szczerze myslalem, ze pokazecie spoko gre, ale sie mylilem. zadnych konkretnych watkow fabularnych, tylko walenie oponentow na pizde i handel narkotykami. zdaje sobie z tego sprawe, ze jest to jakas czesc gry w gangu, ale to nie wszystko co powinniscie przedstawic w grze gangu ulicznego.

Edytowane przez Nefarius
Bydlak16, Bieluu i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefariusto gra między mną a wanna be, upominałem go za to - stary, ja rozumiem, że komuś może nie podobać się nasza gra, ale nie musisz mi ubliżać ja nie gram takiego czegoś a takie rozpisywanie się nic nie da - gramy to co chcemy byle by to miało całoksztalt, nie tobie to oceniać. Nie chcę się pocić przy luźniej gierce. To ma być dla rozrywki, wiesz o co chodzi. Wnosimy do gry ciekawe wątki lecz nie screenujemy ich wszystkich - każdy może mieć swoje zdanie na temat naszej organizacji. Z tym b w każdym wyrazie masz rację, postaram się to ogarnąć. Pozdro! 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, HOODSTA napisał:

@Nefariusto gra między mną a wanna be, upominałem go za to - stary, ja rozumiem, że komuś może nie podobać się nasza gra, ale nie musisz mi ubliżać ja nie gram takiego czegoś a takie rozpisywanie się nic nie da - gramy to co chcemy byle by to miało całoksztalt, nie tobie to oceniać. Wnosimy do gry ciekawe wątki lecz nie screenujemy ich wszystkich - każdy może mieć swoje zdanie na temat naszej organizacji. Z tym b w każdym wyrazie masz rację, postaram się to ogarnąć. Pozdro! 😄

zwracam tylko uwage, akurat interesuje sie gangami z LA i w wolnym czasie buszuje po internecie sprawdzajac rozne sprawdzone zrodla jak calibanging czy instagram na temat gangow z LA, wiec wiem co pisze i moja ocena na ten temat jest jak najbardziej na miejscu. jesli o czyms nie wiem to sie nie wypowiadam, w tym przypadku akurat mam wiedze. skoro gracie cos wiecej poza rywalizacja z wrogimi gangami i handlem narkotykami to dlaczego tego nie pokazecie? 

31 minut temu, HOODSTA napisał:

Nie chcę się pocić przy luźniej gierce. To ma być dla rozrywki, wiesz o co chodzi. 

wlasnie nie wiem o co chodzi, jako lider powinienes nauczyc kazdego swojego gracza jak grac poprawnie, bo pozniej wychodzi wlasnie takie gowno, z ktorego kazdy kumajacy ten klimat gracz bedzie mial beke. nie wiem jak mogles wrzucic takie cos w temat, ja bym sie wstydzil cos takiego wrzucic na forum publiczne, ale to twoja sprawa wsm. w kazdym razie, nie traktuj tego jako atak w twoja strone, tylko jako luzne zwrocenie uwagi na blad. 

Edytowane przez Nefarius
teti lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NefariusNie ma sprawy ziomek, widać, że masz wiedzę - szanuje to. Sam chciał bym mieć kogoś takiego w ekipie. Nie wiem jak grasz, nie chce oceniać ksiązki po okładce. A tym bardziej, nie traktuje tego jak atak a własnie jak takie swego rodzaju upomnienie. Przyda mi się to w dalszej rozgrywce. Fakt to też jest mój temat, ale to "Barnuchu" to moje niedopatrzenie sam wątek jest w miare w porzadku. Zaistniała sytuacja została przewinieta i postaram się, by tak nie grali. Nikt nie jest idealny, wiesz jak jest. Dzięki 

 

Edytowane przez HOODSTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin