Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Firma turystyka\wypożyczalnia kamperów] N.B Holidays


Notoryczny

Rekomendowane odpowiedzi

 HCmSJXU.png

 

V5WWL2Q.png

N.B HOLIDAYS- Firma została utworzona w roku 2019, dość świeża na rynku, która cały czas zdobywa malutkimi kroczkami populację w tak dużym mieście jakim jest Los Santos. Firma powstała zupełnie przypadkiem, kiedy to Nicole Bradlinghton weszła w posiadanie Campera kupionej po okazyjnej  cenie. Pomysł był taki żeby Caravning był popularny jak 10-20 lat temu, kiedy ludzie cieszyli się, że mają chwilę wolności, nie są w ciągłym biegu. Dzisiaj Caravaning daje mnóstwo frajdy, nie musisz myśleć o niczym innym jak jazda i miejsce gdzie się zatrzymasz.

Firma nie rozwinęła się tak szybko, kolejne kampery, które Nicole nabyła- były to auta leasingowe gdzie wynajem był długoterminowy a wraz z tym Nicole uzyskała współpracę z firmą JOURNEY. Postanowiła dobrać cztery sztuki najnowszych modeli, które miały jakiś tam kilometraż już odbyty, były to auta firmy JOURNEY model Highway- czyli wersja najwyższa z możliwych, zawieszenie tylne było sterowane za pomocą pneumatyki, aby się wygodniej jechało, zbiornik paliwa aż sto siedemdziesiąt litrów pozwalał na pokonanie trasy do tysiąca kilometrów na baku. Historia dobierania aut toczyła się z długim odstępem, musiały zostać przedstawione solidne dochody, to ciężki kawałek chleba przy obecnych czasach, ale firma się rozwija

ADyiRlf.png

 

Cennik- jest dość skomplikowany, w skład wchodzą różne opcje takiej jak: kilometraż, rodzaj konfiguracji kampera, różne dodatki do podróży takie jak (namioty, latarki, pontony dmuchane), to wszystko zmienia cenę, lecz koszt podstawowy wynajęcia kampera to $450 +tax. To jest cena za pełną dobę i maksymalny kilometraż to tysiąc kilometrów, lecz wynajem na pięć dni przy podstawowym wyposażeniu to kwota $2000.

Bg9Pkz7.png

ee4iYrV.png

Tutaj na Vespucci BLVD,. znajduje się nasze biuro (lewe drzwi z neonem open), nasza flota jest po drugiej stronie na parkingu całodobowym oraz strzeżonym, każde z naszych aut ma alarm oraz GPS

earkUJt.png

Journey Camper ''Higway'' wyposażony w pięciolitrową jednostkę, napędzana jest benzyną. Kamper posiada wszelkie udogodnienia jak ogrzewanie postojowe/klimatyzację,  pneumatyczne zawieszenie wraz z fotelem kierowcy oraz pasażera, sypialnie dolną oraz górną,  boczne wysuwane markizy, siatki na komary w drzwiach, kuchenke gazową, toaletę, tv oraz zlew z gorąco oraz ciepła wodą.

tGkdIHA.png

 

 

Notka OOC, zapraszam.

 

Spoiler

Siema, od pewnego czasu szaleje mi w głowie pomysł na własny projekt IC, generalnie nie mam w sumie żadnej gry, prócz gry w spółce, ale do rzeczy.

Planuję otworzyć firmę z wypożyczalnią kamperów, możliwość którą wam udostępniam za pomocą administracji to naprawdę wydaje się być super, no bo jakie mam fajne projekty IC? Prócz Portu, G&A Gardening & Waste Solutions oraz paru innych nie ma tak naprawdę. Więc wychodzę ze swoją propozycją. Ktoś zapyta, ale jak to ma wyglądać?

Ze strony technicznej nie ma innej możliwości niż /v udostępnij innym graczom- zdaję sobie sprawę z możliwości niszczenia pojazdów celowo itp., ale to mój problem i ja będę się z tym użerał, a nie Wy. To ja daje Wam frajdę z rozrywki i nie musicie tego wiedzieć,  że ktoś wynajął kampera po to by go rozwalić.

Więc wynajmujesz kampera i jak grasz parę, bądź co tam uważasz to sobie gracie swoją grę, ja mogę Wam ją urozmaicić różnymi atrakcjami, jak wynajęcie kampera, zaplanowanie drogi, pokazanie wszystkiego jak sie Caravning odbywa, oczywiście po odegraniu wszystko umowy itp śmigasz kamperem aż miło :).

Czego oczekuje od administracji?

Budynku wraz z intkiem oraz dodania paru sztuk kampera, mam jednego to tak trzy i tylko tyle. Nic więcej nie wymagam, dwa maks trzy kampery plus jeden mój który kupiłem i budynek z intkiem.  No i na pewno panel grupy by spawnować furki.

 

Każdą grę, bądz każde fotki będę regularnie wrzucane :). Pozdrawiam

Dodam jeszcze fakt, że nakręcam różnym biznesom rozrywkę, na przykład branża motoryzacyjna, bo przecież jakaś rączka musi serwisować kamper, albo firma zajmująca się technologią, bo można przerobić kampery na baterie słoneczne, zapraszam do wspólnej gry nawet i org przestępcze, dla każdego znajdzie się jakaś rozrywka

 

14915543861436_6b8bcc-9.jpg

*******************************

14915543943061_6b8bcc-12.jpg

 

 

 

ColorlessUnfortunateInganue-size_restric

 

 

Edytowane przez Notoryczny
memez lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**na stronie internetowej pojawiła się nowa domena o nazwie www.rentcamper.com/los. Na której widnieją zdjęcia kamperów marki Journey, w zakładce wynajmij camper pojawia się wniosek który trzeba wypełnić i przesłać na email [email protected]**

Wniosek o wynajem  kampera

 

 

Imię i nazwisko:

Data urodzenia(DD/MM/YY):

Skan prawa jazdy:

Dane kontaktowe (nr telefonu bądz email):

Data rozpoczęcia wynajmu oraz jego zakończenia (w przypadku wynajmu na godziny wpisz liczbę godzin):

**Po wypełnieniu wniosku pewnie trafiło ono na skrzynkę mailową Nicoli**  (skrzynka pw)

 

Notoryczny#4098 <-----Discord w razie w

 

 

 

HSab.gif

Edytowane przez Notoryczny
Vitolo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W flocie N.B Holidays pojawiła się nowość, a mianowicie nowy pojazd do wynajęcia, który nazywą się VAPID SPEEDO, jest to pojazd używany, który został kompleksowo pomalowany oraz delikatnie przytuningowany***

 

(Pojazd głównie kupiony do różnych zadań przyszłego pracownika, ale można go wynająć i sobie nim pograć)

KJz5md9.png

Lu8HKqa.png

IbuUg2F.png

leprechun420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCmSJXU.png

Cały czas grane w projekcie. Do pomocy dołączył @leprechun420, który razem ze mną będzie rozwijał projekt.  Mimo mniejszego zainteresowania jakiego się spodziewałem to wcale sie nie poddaje, kręcę do końca mojej kariery na vibe ten projekt. Mamy w planach poszerzyć front i wynajmować łódki, skutery. Zapraszam do dyskusji jakby ktoś miał jakieś wątpliwosci na discord notoryczny#4098

Zapraszamy również org przestępcze do gry, jestem otwarty nawet dla Was.

XwKJGhP.png

LHjnuw3.png

RjsDsga.png

 

jSLIYPy.png

Edytowane przez Notoryczny
leprechun420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że stworzyłem wizytóweczki do giereczki to trzeba było odegrać, aby coś bylo do roboty na firmie.  

9u2yoOE.png

0XaF3Be.png

JlRkJOp.jpg

 

 

Pewna akcja, która mogła nakręcić rozrywkę graczom, którzy mogli sobie zarobić, ma na celu promowanie firmy- docelowo kamper jest obklejony logami N.B Holidays, ale /v opis nie działa, to trzeba pokręcić się po mieście by ludzie kojarzyli kampery z tą firma- trzeba pokazać się na rynku. Do końca tygodnia wieczorkami powinny kamperki kręcic się po mieście.

 

 

cFAVLh5.png

Edytowane przez Notoryczny
leprechun420 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin