Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Restauracja] Nana's Chock'lit Shoppe


bunia

Rekomendowane odpowiedzi

sdsad444.png.5dc606e81daa161a788e4995f81cc7b7.png
Nana's Chock'lit Shoppe to oldschool'owa restauracja o typowo amerykańskim wystroju, która swoje lata świetności przeżywała w latach 80'.

historiaic.png.6af92970cb02e871b29a5171bfb8f7c2.png

Lokal należał dotychczas do niejakiej Rosemary Hill, oraz jej męża, Keyshawn'a. Jeszcze w latach 80' lokal kojarzony był z jednym z najbezpieczniejszych miejsc na Davis, nie tylko przez klimat, ale również samą atmosferę, którą wprowadzała tam właścicielka. Wszyscy, którzy go odwiedzali, byli goszczeni ciepłymi burgerami, chrupiącymi frytkami, oraz (przede wszystkim) mlecznymi shake'ami receptury samej Rosemary. Niestety, nic nie trwa wiecznie. W roku 1995 mąż Rosemary, Keyshawn, zmarł na złośliwego raka płuc. Jeszcze w tym samym roku Rosemary urodziła się wnuczka, której na imię dano Diamonte. Wszystko zaczęło ponownie piąć się ku górze, choć mimo zakończonej żałoby, Rosemary nie była w stanie dalej poprowadzić restauracji sama. Radości z narodzin wnuczki nie było końca, restauracja odeszła w zapomnienie, szczególnie, gdy na świat kilka lat później przyszły kolejne wnuczęta.

Po upływie ponad czterdziestu lat, Rosemary postanowiła przekazać lokal swojej pierworodnej wnuczce - Diamonte. Marzeniem dziewczyny od zawsze było prowadzenie własnej restauracji,. Babcia już od najmłodszych lat uczyła jej wszystkich swoich popisowych przepisów. Przekazała jej wszystkie najważniejsze rzeczy, których potrzebuje do odpowiedzialnego prowadzenia własnej restauracji. Diamonte podekscytowana całym pomysłem babci, chcąc udowodnić jej swój zapał do prowadzenia restauracji, przygotowała odnowioną kartę dań, której jeszcze nie zdążyła jej przedstawić. Posiada ona kilka pozycji, które są specjalnymi przepisami właśnie jej babci - Rosemary.


menu1.thumb.png.a3ccecb6f27c0f891eb6a2818fa0515d.png

menu2.thumb.png.c447d9bb4c6498786270464183832be1.png
lokalizacja.png.c1721904636fd58331de6f451eef9483.png

lolakla2.png.f44262fcb3ae2504142449e4405b1cd6.png

lokalka.png.c5a622625936deafa1dee4946a470066.png

informacjeooc.png.7778cf89ec4f47f352e23c800370bda4.png

Spoiler

Witam. Pomysł typowo amerykańskiej restauracji w takim właśnie stylu siedział mi w głowie od dawna, lecz dopiero teraz zdecydowałam się na napisanie takiej właśnie aplikacji. Byłby to mój pierwszy biznes, aczkolwiek mogę zapewnić, że byłby on bardzo dobrze prowadzony. Osoby chętne do gry w takiej właśnie restauracji już udało mi się znaleźć, łączyłoby się to świetnie z naszymi historiami postaci. Pozdrawiam serdecznie ❤️

 

Edytowane przez bunni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kilka dni po dopełnieniu wszelkiego typu formalności związanych z nabyciem lokalu, odbył się jego remont. Lokal został odnowiony nie do poznania, a sama ekipa remontowa ustaliła z właścicielką wstępny termin kolejnych prac, które będą obejmowały całkowitą odnowę biura, oraz małe poprawki w kuchni. Diamonte na sam koniec prac remontowych wysprzątała cały lokal, szykując go na wielkie otwarcie. Na samym końcu restauracji, między dwoma ostatnimi kanapami ustawiła starego jukebox'a jej babci, który grał jej ulubione piosenki z lat osiemdziesiątych.**

forum1.thumb.png.c796e06b601f78eece1b4519830b7d00.png

forum2.thumb.png.3cad5c0ecd900c41c5806a4884be31ca.png

**Diamonte w wolnej chwili postanowiła nie próżnować i w wieczornych godzinach przeszła się po deptaku Vespucci, rozwieszając ulotki z informacją o poszukiwaniu pracowników. Na ulotkach podany był jej numer telefonu oraz imię i nazwisko.**

plakat.png.b594828814df13c0fad8038a65d8e772.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin