Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 09.18.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Jest to audycja z radia LS Sensations, która rozpoczęła się o 11PM 08.19.2021 i zakończyła około 12PM. W Internecie nie ma dostępnego żadnego OFICJALNEGO zapisu. Ewentualne urywki, bądź cały zapis pochodzi od słuchaczy, którzy zdecydowali się nagrać audycję..**

NN: Noel Nease przy mikrofonie, radio LS Sensations. W dzisiejszej krótkiej, ale za to jakże treściwej audycji spojrzymy na sprawy dotyczące lokalnych sportowców. Nie przedłużając... ZACZYNAMY.

NN: Emocje po VFF powoli się ostudziły, a nam udało się zdobyć już jakąś sensowną opinię na temat naszych niestrudzonych zawodników, którzy niemalże tydzień temu pokazali, czy ostatnie miesiące przygotowań nie poszły na marne.

NN: Według opinii redakcji? Gala była całkiem niezła. Walki były widowiskowe, a wypowiedzi zawodników po stoczonych walkach dolewały oliwy do ognia. Podzielam opinie moich znajomych. Nie ukrywam - było na co popatrzeć.

NN: Skoro gala była dobra, to dlaczego ludzie hejtują federacje oraz wielu należących do niej zawodników? Przyjrzyjmy się przeróżnym głosom docierających do nas z internetu, jak i tych kierowanych wprost do nas w trakcie audycji.

NN: Największym problemem była zdecydowanie konferencja, która nie zapewniła widzom odpowiednich wrażeń. Jeżeli nie słyszeliście wypowiedzi naszych gladiatorów w trakcie tego jakże nudnego spektaklu - zajrzyjcie na stronę VFF.

NN: Dobra, może nie tyle nudnego, bo Kingsley Lacazette pokazał o co chodzi w trash talku, ale słyszeliście wypowiedzi innych zawodników? Ludzie, to była tragedia. Wypowiedzi niektórych przyprawiały mnie o ataki niepohamowanego ziewania.

NN: Chętnie wcieliłbym się w rolę sadysty, jednak nie - nie chcę tutaj niczego cytować. Chciałbym, żebyście jeszcze trochę zostali na antenie. Mi też co prawda przydałaby się drzemka, jednak nie lubię stosować takiego przymusu.

NN: Ale dobra, odbijając od tych dawnych zdarzeń. Co nam zostało po gali? Parę skłóconych ze sobą zawodników i oburzeni fani. Szczerze mówiąc ta pierwsza rzecz nie brzmi tak źle. Chociaż wiemy co się dzieje u naszych "idoli".

NN: A co się dzieje? Może nie powinienem tak szybko kończyć przeszłych zdarzeń. Postaram się to wam skrócić. Generalnie jeszcze przed konferencją nasza ostatnia zwyciężczyni, Vesper, była podejrzewana przez portale plotkarskie o romans z innym zawodnikiem, Kingsleyem Lacazette. A to wszystko poprzez zdjęcie, które przyłapało naszą "świeżo upieczoną" parkę w trakcie kolacji w jednej z najdroższych restauracji w LS. Nie, żebym tam chodził jednak uwierzcie mi - trzeba się sporo wykosztować, żeby zadowolić tam swoją partnerkę. Zawodnicy momentalnie zdementowali wszystkie plotki i zwalili winę na przegrany zakład. Ludzie to złapali, ja tak samo.

NN: Okazało się, że sprawa jest bardziej zawiła niż by się z początku wydawało. W trakcie konferencji, gdy James Thomson puścił drobną zaczepkę w kierunku Lacazette wywołało się spore spięcie pomiędzy zawodnikami.

NN: Ku zdziwieniu widzów - do sporu dołączyli się Tomas Domino, Vesper Andromeda i Michael Domino stawając po stronie prowodyra całego sporu. Czekaj, Vesper? To nie ona jeszcze parę dni przed konferencją umawiała się z naszym francuskim zawodnikiem na nocne schadzki po restauracjach? Właśnie tak. Wywołała się istna lawina przeróżnych komentarzy w ich kierunku pod ich profilami na mediach społecznościowych.

NN: Sam nie wiedziałem komu dokładnie wierzyć. Poczułem się oszukany. Nie przepadam za kłamliwymi celebrytami, którzy wciskają nam tani kit, zapewniając fanów, że wszystko między nimi gra, a finalnie zrobić aferę trwającą pół konferencji.

NN: Jeszcze do teraz wszystkie osoby z VFF zamieszane w ten spór nie potrafią dojść do porozumienia i karmią nas swoją dramą. Nawet teraz, w trakcie tej audycji zawodnicy wypuścili w internet sporo wpisów na swoich tablicach.

NN: Wszystko zaczęło się od wypuszczonego trzy godziny temu komentarza Kingsleya Lacazette odnośnie wywiadów trzech zawodników VFF w magazynie Sportivity.

NN: Cytując wpis Kingsleya Lacazette: "O mój boże, moi koledzy po fachu udzielają wywiadów dla "magazynu", który wygląda jak gazetka szkolna. JA PIERDOLĘ!" Jeżeli nie słyszeliście o tym magazynie - niczego nie tracicie.

NN: O ile nie popieram w pełni Lacazette za jego wybujałe ego - to akurat ta wypowiedź atakuje w punkt ten magazyn. W trakcie tych trzech godzin zdążyłem skoczyć do kiosku i zaopatrzyć się w egzemplarz tego "dzieła".

NN: Oprawa graficzna była fatalna, treści przekazywane przez redaktorów? Dosyć stronnicze. To były najgorzej wydane $15 w życiu. Nie wypowiem się na temat całej treści, bo dotrwałem zaledwie do połowy. Jednak uwierzcie mi - dramat.

NN: Ale wracając do naszej aktualnej dramy. Ronnie West nie odpuścił okazji, żeby zaatakować Kingsleya przy pomocy kolejnego wpisu brzmiącego "Uszanuj to, że ktoś Cię gdzieś zaprasza bo niedługo skończy się twoja przygoda w tej grze."

NN: **głośny śmiech** Wybaczcie, przez moment nie wytrzymałem rzucając raz jeszcze wzrokiem na ten magazyn. Totalny, dramat... ale na czym my to?

NN: Na odpowiedź Kingsleya nie trzeba było sporo czekać. Gość ewidentnie był przygotowany na to, że ktoś odpowie na jego zaczepkę. Odpowiedź dotyczyła tego, że oburzenie Ronniego wynika prawdopodobnie z tego, że sam wystąpił w wywiadzie do kolejnego wydania Sportivity, którego premiera ma się odbyć 2 października bieżącego roku. Do tego pytając go, dlaczego jako jego "ziomek" nie spróbował wyjaśnić sprawy na DM.

NN: Ronnie w odpowiedzi określił, że w tym zawodzie nie ma co liczyć na przyjaźnie. To naprawdę taki zacięty biznes, żeby nie móc pozwolić sobie na przyjaźnie? Osobiście widziałem, że wielu zawodników spotyka się wspólnie w wolnym czasie od treningów w takich miejscach jak bary, kluby, restauracje i inne. Stary, wyszedłeś na kompletnego hipokrytę, bo jeszcze dwa miesiące temu nazywałeś Kingsleya ziomkiem, którego teraz definiujesz "dziwką".

NN: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawodnicy podkręcają dramę i wymieniają się zdaniami w komentarzach pod postem Ronniego. Nie chcę się zagłębiać w dokładną treść, bo jest zbyt wulgarna. Jednak uwierzcie mi - dzieje się.

NN: Nie zagłębiając się już w to, kto jest fałszywy, a kto nie - warto podkreślić jakie niesportowe zachowanie promuje Ronnie West, grożąc Kingsleyowi pobiciem go na ulicy. Nie powinniście trochę wrzucić na luz?

NN: Szkoda mi słów na to wszystko. Dlatego przejdźmy do rzeczy zabawnych. Z racji, że jest weekend, a to miasto oferujące nocne rozrywki ponad umiar dla przyjezdnych i tutejszych - wpadłem na moment do klubu na promenadzie biegnącej wzdłuż Plaży Vespucci. Kogo tam zastałem? Przyjaciela bohaterów mojej audycji, Mathiasa Parsena. Tak, to ten koleś, który robi z siebie pośmiewisko na każdym możliwym kroku. Wiecie, posty o masturbacji, niezrozumiała składnia.

NN: Podpinanie się pod wszystkie możliwe rzeczy, żeby naprawić swój PR. Nie, to tak nie działa. Jednak dzisiaj przeszedł samego siebie, paradując po klubie i promenadzie przebrany za klauna. Czy to już jawne przyznanie się do tego, że zachowuje się dosłownie tak, w jaki sposób się dzisiaj ubrał? Może pokazanie światu, że rezygnuje ze swojego zawodu na rzecz jego powołania? Może ten facet od zawsze był komikiem, a my gramy w jego grę?

NN: Interpretację jego wybryku zostawiam wam wszystkim. A tymczasem żegnam się z wami. Mówił Noel Nease, Radio LS Sensations.

 

 

Posty, które warto zobaczyć:

https://li.v-rp.pl/posts/37025

https://li.v-rp.pl/posts/37038

https://li.v-rp.pl/posts/37047

https://li.v-rp.pl/posts/37036

https://li.v-rp.pl/posts/37044

https://li.v-rp.pl/posts/37046

https://li.v-rp.pl/posts/37049

https://li.v-rp.pl/posts/37037

Relacja z konferencji VFF 5:

Magazyn Sportivity:

 

Edytowane przez trendsetter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Mathias Parsen słysząc informacje, dodał post na LI. Wiedząc że społeczność lubi takie paplaniny, postanowił że jest zadowolony z tego kim jest, i nie chce zmieniać siebie. Przypominając sobie że trzeba być autentykiem.**

trendsetter lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Ronnie dostaje wiadomości od bliskich przyjaciół o audycji, znalazł jej zapis w internecie. Zaśmiał się z paru wypowiedzi wypowiedzi nt. jego osoby. Cała sytuacja jest dla niego dosyć zabawna. ** 

Edytowane przez wonti
trendsetter lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin