Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 09.22.2021


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Jest to oficjalny zapis z audycji dostępny na stronie radia LS Sensations**

 

NN: Jak leci, Santos? Mówi dla was po raz kolejny Noel Nease, radio LS Sensations. Liczę na to, że jesteście gotowi na kolejną dawkę informacji o tym, dlaczego ktoś ma od was lepiej w życiu. Zaczynamy, ludzie.

NN: Dzisiaj na celowniku dwie, przepiękne i NIESTETY zajęte damy. Nunzia de Mattia, znana artystka z branży muzycznej, jak i jej przeurocza partnerka, ale i zarazem menedżerka - Maddy Cardoso.

NN: Kiedy ktoś słyszał te nazwiska od razu kojarzył je z muzyką i marką SUGA. Dzisiaj można powiedzieć, że to wszystko zeszło na drugi plan. W kwietniu tego roku kobiety zdecydowały się wykupić większość udziałów w prestiżowej marce - Pharaoh Cosmetics. Jest to marka ciesząca się od dawna sporym uznaniem. Przyglądając się chociażby rankingowi zaprezentowanemu w magazynie mody VAIN, to Pharaoh Cosmetics znalazło się w TOP 50.

NN: Pierwszym hitem sprzedażowym spod kowadła kobiet okazał się Pillow Talk Secret. Był to produkt skierowany do kobiet ceniących sobie jakość i pożądany efekt produktu wedle swoich nadprzeciętnych wymogów.

NN: "Urodziłyśmy się piękne. Zasługujemy na wszystko co piękne. Spraw sobie odrobinę luksusu i zaznaj chwilę przyjemności." - było mottem, sprzedawanym nam wraz z nową linią produktów.

NN: Dosyć szybko po wykupieniu udziałów, Maddy została zaproszona na wywiad dla wcześniej już wspominanego magazynu modowego VEIN, gdzie opowiedziała o swoich motywach przy wykupowaniu udziałów marki i przyszłych celach.

NN: Marka zaczęła coraz bardziej infekować miasto i zdecydowała się już w maju na otworzenie kolejnego punktu sprzedażowego mieszczącego się na Prosperity Street. Nie minął nawet miesiąc, a one brną w to z grubej rury.

NN: Miesiąc po tym zostaliśmy poczęstowani informacją, jakoby pierwszą ambasadorką PC miałaby zostać Panam Mitchell. Była to początkująca fotomodelka działająca lokalnie na terenie Los Santos.

NN: I wiecie co? Do tego momentu mi się to podobało. Marka rozwijała się w błyskawicznym tempie, angażowała lokalne kobiety o idealnych wymiarach do promowania swoich produktów. Może to nie produkty dla mnie, ale czułem to.

NN: Jednak dalej.. spotkaliśmy się z monotonią serwowaną nam do dzisiaj. Wszystkie produkty były sygnowana twarzą, jak i imieniem Maddy Cardoso. O ile produkty dalej zbierały przychylne komentarze od klientek, to po jakimś czasie miałem dość oglądania wszędzie tej samej osoby. Nigdy nie jarałem się Maddy. Moim zdaniem sygnowanie produktów imieniem Nunzii byłoby znacznie lepszym zagraniem, bo to przecież ona posiadała fanów.

NN: Jednak.. marka nie przestawała, dalej się nie poddawała. Maddy z ukrytej w cieniu menedżerki Nunzii stała się prawdziwą bestią na lokalnym rynku kosmetycznym. Ludzie widząc jej twarz, mają od razu skojarzenia dotyczące Pharaoh Cosmetics. I jakby role się zamieniły. Nikt nie mógł już powiedzieć. "Hej, to ty jesteś tą menedżerką Nunzii?" Ludzie zaczęli mówić - "Hej, to ta laska od kosmetyków."

NN: Na przełomie sierpnia i września marka przeżyła kolejny kamień milowy, prezentując pierwsze wydanie magazynu Pharaoh Cosmetics. Który tak, zdecydowanie był kolejnym sukcesem. Lokalne influencerki nawijały o tym bez końca. Cieszę się, że dziewczyny się rozwijają. Doceniam ich zaangażowanie, jednak mówię - chętnie zobaczyłbym inne twarze promujące markę. Może jakieś gorące kolabo? To byłoby coś mocnego.

NN: Jednak mówię - to tylko moje osobiste marzenia. Chociaż chyba nikt nie lubi gdy coś jest monotematyczne? Ja osobiście lubię, gdy wydarza się coś zupełnie niespodziewanego. Liczę na jakieś fajerwerki w przyszłości.

NN: Liczę na to, że chociaż w jakiś sposób przybliżyłem wam tą markę. Po więcej informacji wpadajcie na stronę Pharaoh Cosmetics. Mówił dla was Noel Nease, radio LS Sensations, trzymajcie się.

 

Noel 'Nelly' Nease - https://li.v-rp.pl/nelly

Edytowane przez trendsetter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin