Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Pacos Locos XIII


mogiel

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wyżej dostają ode mnie na bieżąco porady, każdemu przychodzi to łatwiej lub trudniej, zwłaszcza, że kreci się przy nas masa gości, którzy zaczynają dopiero grę z jakimikolwiek gangami albo nawet serwerami tekstowymi. Nie zabraniam nikomu grać, nie zabraniam nikomu nic tu wrzucać do tematu, umieszczając coś takiego goście chociaż próbują włożyć jakiś swój wkład w to. A jeżeli ty @greygodsjedyne co chcesz tu wnieść to naśmiewanie się z czegoś takiego to chuj ci do dupy.

Edytowane przez mogiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie wysmiewam tego ze nie umie grac gangu tylko to ze chlop nie potrafi napisac poprawnie zdania po angielsku xD skoro nie umie uzywac tego jezyka to mogl sie ograniczyc do tego /me ze zamazuje tag i maluje nowy a nie sie osmiesza piszac jakies gowno ktorego nawet sie nie da zrozumiec

zamiast dawac noobom wolna reke to ich kontroluj i kaz im zeby ci przesylali screenshoty do weryfikacji bo aktualnie ssy w temacie przypominaja bardziej historie zycia gangu waszki g, autora utworu zycie ostre jak maczeta

tenge i gmc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, greygods napisał:

przeciez nie wysmiewam tego ze nie umie grac gangu tylko to ze chlop nie potrafi napisac poprawnie zdania po angielsku xD skoro nie umie uzywac tego jezyka to mogl sie ograniczyc do tego /me ze zamazuje tag i maluje nowy a nie sie osmiesza piszac jakies gowno ktorego nawet sie nie da zrozumiec

zamiast dawac noobom wolna reke to ich kontroluj i kaz im zeby ci przesylali screenshoty do weryfikacji bo aktualnie ssy w temacie przypominaja bardziej historie zycia gangu waszki g, autora utworu zycie ostre jak maczeta

Bo gang to tylko seks dziwki mordowanie i ruchanie 

Caroline_ lubi to

Wysoki sądzie nie jestem rasistą! Szanuje wszystkie rasy nawet te gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, greygods napisał:

przeciez nie wysmiewam tego ze nie umie grac gangu tylko to ze chlop nie potrafi napisac poprawnie zdania po angielsku xD skoro nie umie uzywac tego jezyka to mogl sie ograniczyc do tego /me ze zamazuje tag i maluje nowy a nie sie osmiesza piszac jakies gowno ktorego nawet sie nie da zrozumiec

zamiast dawac noobom wolna reke to ich kontroluj i kaz im zeby ci przesylali screenshoty do weryfikacji bo aktualnie ssy w temacie przypominaja bardziej historie zycia gangu waszki g, autora utworu zycie ostre jak maczeta

Pierwsza część twojej wypowiedzi to była w końcu konstruktywna opinia, chłopaki dostają ode mnie podobne wiadomości i poświęcam wiele swojego czasu, żeby z nimi pracować nad takimi rzeczami. Taką odpowiedź szanuję i coś wnosi. Liczę na to, że gość który to wrzucał na /do coś z tego wyciągnie, za to pozdro. 

Co do weryfikacji screenów, nie traktuję tematu organizacji jako wyznacznik całości projektu, bo ja sam przeglądam wyłącznie tematy, które są jakoś powiązane, ew. mnie interesują. Nie prowadzimy żadnego projektu HP, dlatego temat jest otwarty dla wszystkich osób które z nami grają. Jeśli ktoś ma chęć sobie wrzucić coś takiego, niech wrzuca, po ilości lajków sam może potem wywnioskować, jak jego odpowiedź jest odbierana. Rozumiem, że jesteś gościem, którego cechuje podejście, że temat organizacji to zbiór komplementarnej wiedzy o realiach gangów, pełno screenów z menyoo, czy klimatycznych fot realnych setów, nie odbieram ci tego, ale dla mnie to nie jest nic istotnego do samej gry na serwerze. Nazywasz kogoś noobem, a zapominasz o istotnej rzeczy,  że przy takich organizacjach kręci się najwięcej początkujących graczy, których wiedza czasem o gangach jest okrojona do ganglandów z 2008 roku, więc daruj sobie tą gadkę.

// Dzięki za przerzucenie strony, zakończmy tą dyskusję na tym, a z gościem, który to wrzucił sam pogadam.

Edytowane przez mogiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin