Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Younn Palmer Jr goonie


302

Rekomendowane odpowiedzi

 

1308587472_image(47).thumb.png.0ca88727cefdf7fd373198d26db70a9d.png

(od lewej; Niall Bassett, Younn "goonie" Palmer Jr, unknown)

— Younn Palmer Jr (ur. 13/JUN/2003), działający pod pseudonimem goonie, publikujący na platformach streamingowych od 2018 roku swoje poczynania osiemnastoletni raper i producent. 12th grade w lokalnym High School, gra w lokalnej drużynie koszykarskiej, nie wiąże z tym przyszłości. Talent do muzyki odkrył na jednej z imprez kilka lat temu, aprobata za swój popis pod wpływem używek od znajomych zmotywowała go do pracy nad sobą. Mało konfliktowy nastolatek, realizujący swój sen z determinacją. 

— twórczość (soon)

` Word of Mouth

` ABBY

— ooc

posiadając ochotę na grę w ostatnim czasie zadecydowałem, by ruszyć coś nowego. kreowanie postaci jak i moje zachowanie będzie odmienne od kreowania poprzedniej postaci, w tym przypadku chcę skupić się w stu procentach na zbudowaniu charakteru postaci, stworzenie jej osiągnięć, porażek i problemów. mam mniej więcej ułożone co chcę grać.
 

Edytowane przez yourmomlikesmybed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Ostatni miesiąc był produktywny dla nastolatka, w jego przeciągu stworzył dwa klipy, nie odstające jakością od produkcji większych od siebie raperów na scenie podziemia w LS, profesjonalizmem stara się opuścić podziemie, lub w nim zaistnieć. Word of Mouth wyprodukowane przez 808misfit zwróciło uwagę słuchaczy na młodocianego rapera, mimo tego nie zdobywa on dalej większego grona odbiorców, na swoje stories wrzuca kontrowersyjne rzeczy, które administracja portali często blokuje. Raper zmotywowany opiniami nt. jego twórczości po w/w utworze na światło dzienne wydał ABBY.

Palmer rozgląda się za osobami korzystnymi dla niego, chce jak najbardziej poszerzyć swój fanbase pojawiając się kooperacyjnie z innymi Twórcami, całkiem możliwe, że w niedalekiej przyszłości jego postanowienie przerodzi się w realne działanie. Nastolatek szuka większych od siebie, nie dostając żadnego feedbacku. 

Raper aktywnie jako uczeń 12-stej klasy w Rockford Highschool zyskuje popularność wśród rówieśników, problemy zaczęły się od opublikowania pierwszego klipu, co sprowokowało kilka osób, raper wisi na włosku od zostania wyrzuconym ze szkoły z dobrą renomą. Po szkole krąży sporo plotek na jego temat, nastolatek przejmując się opinią publiczną biorąc to do siebie wytwarza w swojej głowie sporo teorii nt. jego rówieśników, wyrabia hermetyczne grono znajomych, co może okazać się przydatne w przyszłości.


Adnotacje do tekstu.

`https://forum.v-rp.pl/topic/9208-goonie-word-of-mouth-prod-808misfit/

`https://forum.v-rp.pl/topic/9610-12102021-goonie-abby/?tab=comments#comment-66057

 

v3rso, flame, le dechet i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin