Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nowa komenda narracyjna


deBBuu

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać komendę na zbliżonej zasadzie działania co /opis

 

Komenda załóżmy na to /opisf działała by na zasadzie opisu tylko stawianego na ziemi, gracz mógłby wykorzystać komendę by zostawić np jakiś przedmiot nie możliwy do zostawienia skryptowo np.

 

/Me odkłada pusty plecak na ziemię

 

/Opisf  na ziemi szmaciany plecak

 

Możemy użyć go nawet jako trwałego opisu otoczenia tzn.

 

/Opisf w alejce na ziemi wielka plama krwi i wyłamane zęby. 

 

Czy też przykład zastosowania uniwersalnego

 

/Me podsuwa kartkę pod drzwiami

 

/Opisf  przed drzwiami kartka z napisem "jeszcze raz zobaczę was w tym mieście to zobaczycie co to znaczy gniew"

 

Jak widać komenda ułatwiła by odgrywanie i dała możliwość zostawienia czegoś trwale na mapie

 

No i komenda /opisf usuń żeby usunąć najbliższy opis

 

 

Sory jak się składnia zdań nie zgadza i nic z tego nie zrozumieliscie ale olsnilo mnie przed położeniem się spać, dobranoc życzę

0MATY, smooth, wojtek and 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rinu napisał:

Pomysł dobry, pytanie jak to będzie używane... Żeby miasto nagle nie było zalane /opisf tu leży zużyty kondom etc.

Wydaje mi się że community Vibe aż tak spierdolone nie jest ale nie wiem jestem tak śpiący ze serio odlecę z przemęczenia, piszcie czy wam się podoba. Dobranoc!

Oberschutze eugen and wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deBBuu napisał:

Wydaje mi się że community Vibe aż tak spierdolone nie jest ale nie wiem jestem tak śpiący ze serio odlecę z przemęczenia, piszcie czy wam się podoba. Dobranoc!

Community z reguły nie, ale od każdej reguły są wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wojtek napisał:

generalnie to jest dobre, bo to patent znany z innych serwerów - wystarczy ograniczyć to do jednego opisu na gracza; przyjazne chociażby w sytuacji wypadku drogowego i dajesz sobie na ziemii "pojazd jest rozbity"

 

 

Nawet nie tyle co pojazd rozbity, mozesz odegrac ze lusterko wyjebalo obok na jezdnie i stwarza zagrozenie 🙂


 

10 godzin temu, Vasper napisał:

 

Wystarczy dodać limit na osobę. Jedna osoba, dwa opisy (ewentualnie jeden opis)

 

 

Wydaje mi sie ze dwa opisy to dobra liczba

antek2220 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin