Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Anti] ShadoVsky


ShadoVsky

Rekomendowane odpowiedzi

Znając życie, to skończyłoby się to na tym, że ostrzelalibyście mnie i tyle, do tego nie okłamujmy się, jako jedyna osoba na duty LSSD i zapewne PD nie mogłem wiele zdziałać, ale nawet gdyby nie było Spectre czy Antiego to interweniowałbym do Was, gdy tam przyjechałem blokowaliście kompletnie pojazd motocyklami na środku dwupasmowej drogi - dodatkowo przyszło zgłoszenie z 911 na parę chwil przedtem o tej sytuacji. Wracając do kary i całego planu - mogliście odbić od tej sytuacji bez żadnych konsekwencji OOC - Spectre dał wybór porzucenia tej akcji przez Was, ale wybrałeś tą gorszą według mnie drogę, ponieważ pogoń żeby zarobić tak naprawdę śmieszną sumę gotówki nie była tego warta - po prostu podkreślę, że według mojej persony nie rozumiesz do końca mechaniki 'miasta duchów' oraz publikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Zapoznałem się ze sprawą i fakt, nie wiedziałem że Anti nadał Ci AJ'ta. Jeśli proszę Cię o to byś rozszedł się bezkonfliktowo, mając jeszcze zgodę od Bajzla na AJ'ta wolałem to rozwiaząc polubownie bo od tego jesteśmy a nie od karania, uparłeś się przy wszystkim nie tak jak dwóch pozostałych kolegów który po informacji odjechali grzeczne i kontynowali sobie tam swoją grę. Nie wiem ile obyłeś kary ale jeśli nic to mogę Ci zredukować tego AJ'ta o jakąś jego część bo jednak 360min to sporo czasu. Tak czy siak odrzucam.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin