Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Fundacja] Eugenics Foundation


MiLaN

Rekomendowane odpowiedzi

banner.png.18ca66ae8dc08445c2aa7dd14e9e521f.png

Eugenics Foundation | For our future


Eugenics Foundation - fundacja medyczna zależna od Eugenics Medical Center, założona u schyłku 2021 roku przez Cynthię Morgan - dyrektor ww. kliniki. Eugenics Foundation działa na polu szeroko rozumianej pomocy w zakresie dostępu do medycyny oraz statusu życia jej podopiecznych. Interweniuje również w wielu sprawach klimatycznych oraz pomaga przy tworzeniu i realizowaniu akcji humanitarnych, przeprowadzanych na całym świecie. Hasłem przewodnim towarzyszącym fundacji jest slogan “For our future” co pokazuje charakter działań fundacji. Niejednokrotnie organizacja uczestniczyła w akcjach profilaktycznych jak i marketingowych na rzecz zdrowia, zdrowej żywności czy promowania zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Wchodząc na terytorium hrabstwa Blaine County fundacja ma na celu realizację przyświecających jej ideałów i ścisłą współpracę z podmiotem nadrzędnym, do którego należy.


GENEZA POWSTANIA

Przebywająca na kongresie medycznym w Ohio - dr. Cynthia Morgan - wygłaszała tam przemówienie na temat wpływu kapitalizmu na system opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych. Skierowała ona uwagę słuchaczy przede wszystkim na fakt, iż znaczna część społeczeństwa jest za biedna, aby żyć. Rosnące ceny leków, prywatyzacja opieki zdrowotnej, czy horrendalne ceny transportu medycznego to tylko czubek góry lodowej, w kierunku której zmierza nieubłaganie Titanic - jakim jest amerykańska służba zdrowia. Jako jedna z prywatnych inwestorów, który żyje w tym systemie dr. Morgan zwróciła uwagę, że tym zjawiskom można przeciwdziałać w kilku prostych krokach. Po przemówieniu zebrała ogrom oklasków i wzorem dla innych postanowiła wdrożyć autorski plan w obrębie hrabstwa, w którym obecnie mieszka.


GŁÓWNE ZAŁOŻENIA

  • Pomoc w dostępie do opieki medycznej,
  • Pomoc oraz organizacja misji humanitarnych,
  • Pomoc w dostępie do edukacji dla dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin,
  • Organizacja akcji promujących szeroko pojęte tematy zdrowotne,
  • Organizacja wydarzeń cyklicznych takich jak darmowa mammografia, czy badanie krwi,
  • Pomoc mieszkańcom niemogącym uzyskać pomocy w tradycyjny sposób, ze względu na ich np. konflikty prawne,
  • Współpraca z podmiotami rządowymi oraz firmami lokalnego rynku w celu realizacji założeń fundacji. 

OOC

Spoiler

Siemanko, wychodzimy do Was z projektem fundacji, który ma za zadanie trafić w niż jakim jest najzwyklejsza pomoc na serwerze. Wiemy, że są zasiłki i nikt z głodu nie umiera, ale jeżeli ktoś gra np. postać bezdomnego, czy nielegalnego imigranta, to ta fundacja trafia właśnie w ich potrzeby. Będziemy dokładać wszelkich starań do realizacji celów IC, z naszej strony możemy zagwarantować wiele pomysłów na eventy serwerowe. Będą organizowane przez nas gale charytatywne, na których będziecie mogli wpłacać środki na konkretny, podczas danej gali, cel, etc. Chcemy aktywnie udzielać się na rzecz medycyny, ponieważ promowanie zdrowych wartości nie jest tylko celem IC, ale również OOC - przez grę również można się uczyć 😄 Liczymy na Wasze ciepłe przyjęcie, ponieważ zagramy chętnie z każdym - jeżeli macie jakiś pomysł, który chcecie z nami zagrać - piszcie śmiało, coś wymyślimy 😛
Discord do kontaktu z nami: https://discord.gg/WjgdzwdnaW

 

Edytowane przez MiLaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W pierwszy dzień po starcie, prezes fundacji obyła już owocne spotkanie z Gregory'm Russell'em - właścicielem marek Stronzo oraz Rubert Racing. Zdecydował się on w imieniu swoich podmiotów na podjęcie współpracy podczas organizowanego przez Fundację i LSFD wydarzenia.**

unknown.png

Spoiler

87908791_Beztytuu12.thumb.png.99887449eb7db2a2f3916010901c0f9a.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kolejnego dnia Cynthia odbyła serię spotkań ze współpracownikami przy organizowanym wydarzeniu. Przedstawiła im dokumenty, zgody i wszystkie potrzebne prawnie pierdoły**

**Los Santos Fire Department - Współorganizator**

unknown.png

Spoiler

2057893530_Beztytuu13.png.e794bc5ab8b4459835ec728318544199.png

**Timothy Foltz - DJ**

unknown.png

Spoiler

image.png.e050a46b0978e3a22632c8c23df38e76.png

**NoNameMusic - DJ & Number One Bar & Pub - dostawca cateringu**

unknown.png

**Przedstawiciel klubu motocyklowego - Nordheim Worrior MC**

unknown.png

 

SzelsoNNNN lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na social mediach powiązanych z fundacją Eugenics jak i z samą postacią jej prezes pojawiło się podsumowanie sobotniego wydarzenia.**

image.thumb.png.63cbe2b526bddccfd9aa7337584d0f3f.png     image.thumb.png.75a9879721c57d59298ecd9d85d151a2.png

 

Edytowane przez MiLaN
SzelsoNNNN, MatSok i SHARKiE lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie tygodnia:

  • Ze środków fundacji została opłacona wizyta mężczyzny po pobiciu, bezdomnego, który był bez źródła utrzymania,
  • Fundacja przyjęła pozycję pasywną na rynku autopromocji,
  • Rozpoczęliśmy małe przygotowania do czegoś wielkiego, po raz kolejny 😄 więcej informacji jak stanie się to oficjalne 😛 

Trzymajcie się 🙂

MatSok lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**W nocnych porach, do kliniki przyjechał Artem Vinogrodov przebrany za Mikołaja, który rozdał dzieciom prezenty oraz przekazał pomoc w kopercie**

mikolaj.png

 

mikolaj3.png

mikolaj4.png
 

Cytat

- Datek + zabranie prezentów z auta*-

* Artem Vinogrodov wyciąga z bagażnika pojazdu prezenty, zarzucając worek na plecy.

/datek 2000

- Rozmowa z dziewczynką + danie jej prezentów oraz innym dzieciom*-

Artem Vinogrodov mówi: Ho-ho-ho. *zaśmiał sie*.
Cynthia Morgan mówi: Dzień dobry... *uśmiechnęła się pacjentki*.
* Emily Meadows uniosła posmutniała wzrok na przybyłych, szybko się rozchmurzyła widząc mikołaja.
* Cynthia Morgan spojrzała na kartę przy drzwiach, dodała.
Cynthia Morgan mówi: Jak się czujesz Emily?
Emily Meadows mówi: HAAA! MIKOŁAJ!
Artem Vinogrodov mówi: Czy byłaś grzeczna w tym roku, dziewczynko?
* Emily Meadows podskakuje w miejscu, podekscytowna ich obecnością.
Emily Meadows mówi: Była, byłam Mikołaju! Byłam!
** Na ile lat wyglada dziewczynka? (( Artem Vinogrodov ))
** Na około jedenaście. (( Emily Meadows ))
* Cynthia Morgan zaśmiała się na radość dziewczyny.
* Emily Meadows zerwała się z łóżka, wyciągnęła ręce do A.Vinogrodov, chcąc go przytulić.
** Przytulił dziewczynke, śmiejac sie jak mikołaj. (( Artem Vinogrodov ))
* Cynthia Morgan przesunęła delikatnie stojak z płynami, żeby nie urwała sobie rurki z wlewu.
* Emily Meadows podskakuje przy mężczyźnie pełna euforii, wierząc całym serduszkiem w istnienie Mikołaja.
Artem Vinogrodov mówi: Powiedz mi dziewczynko, czy napisałaś list do świetego mikołaja?
* Emily Meadows cofnęła się, przysiadła z powrotem na łóżku; dłonią zgrnęła kosmyk włosów z czoła.
Emily Meadows mówi: Napisałam, Mikołaju!
Cynthia Morgan mówi: Siadaj mikołaju, nie będziesz stał, jeszcze trochę dzieci przed Tobą *wskazała mu fotel*.
Emily Meadows mówi: O tak, o tak! Mikołaju, ale... Wysłałam list. Moja mama powiedziała, że wrzuciła go do skrzynki.
Artem Vinogrodov mówi: Jasne, przeczytałem twój list. I moje elfy, przygotowały coś do ciebie.
Emily Meadows mówi: Mikołaju, a... A wiesz co? Wiesz co?!
Artem Vinogrodov mówi: Co dziewczynko?
Emily Meadows mówi: W tamtym tygodniu dostałam najlepszą ocenę z matmy w szkole, przysięgam!
Emily Meadows mówi: No i, no i... Pomagam mamie w sprzątaniu.
* Artem Vinogrodov zaśmiał się jak mikołaj, wtem pogrzebał troche w swoim worku na prezenty.
Cynthia Morgan mówi: Emily jest ulubienicą naszych pielęgniarek! *wtrąciła* Pomaga jak może i poprawia wszystkim dzień szerooookim uśmiechem!
* Emily Meadows nie może posiąść się z radości, gdy ten zaczął grzebać w wroku.
Emily Meadows mówi: O tak, o tak!
Artem Vinogrodov mówi: Dlatego jest tutaj mikołaj, i ma coś dla ciebie. *Grzebiac dalej w worku, wyciaga dla niej prezenty zapakowane w torebki z baletnica i reniferami, wtem podaje do dziewczynki trzy worki*.
* Emily Meadows zwróciła uwagę na tatuaże na rękach A.Vinogrodov, gdy ten podawał jej prezent.
Emily Meadows mówi: Mikołaju, a... A co masz na rączkach?
Artem Vinogrodov mówi: A, to brud jak wchodziłem przez komin. Tak już bywa w mojej pracy.
* Emily Meadows odłożyła worki na łózku obok siebie, zaczęła rozrywać je, by dojść do zawartości.
** W jednym worku lalka która barbie która mówi, w innym zestaw dla młodziezy do makijazu, w trzecim cukierki. (( Artem Vinogrodov ))
Emily Meadows mówi: O tak, hahaa!
* Emily Meadows wypakowała lalkę, mocno przytuliła ją do siebie.
Emily Meadows mówi: Jest świetna, prześwietna!
* Artem Vinogrodov zaśmiał się jak mikołaj, poprawiajac sie na fotelu.
* Emily Meadows odłożyła lalkę na bok, spojrzała na kolejny prezent.
* Emily Meadows spuściła w pewnym momencie wzrok, posmutniała.
Emily Meadows mówi: Mikołaju.
Artem Vinogrodov mówi: Tak?
Emily Meadows mówi: A czy Claudia z pokoju obok też dostanie lale? Jest ode mnie młodsza, ale nie jest tak grzeczna.
Artem Vinogrodov mówi: Spokojnie, pomyślimy nad tym. *Podrapał sie po brodzie*.
Emily Meadows mówi: Ona jest sama, jej mama i tatuś umarli w wypadku. Ona... Została sama.
Artem Vinogrodov mówi: Pewnie się coś znajdzie, worek mam spory. *zaśmiał sie*.
Emily Meadows mówi: Bo jeśli nie, to oddam jej swoją lale.
Artem Vinogrodov mówi: Spokojnie dziewczynko. Mam jeszcze sporo prezentów dla dzieci.
* Emily Meadows podbudowana emocjonalnie przez A.Vinogrodov, uśmiechnęła się szeroko.
Emily Meadows mówi: YAAAY! SUPEROWO!
* Cynthia Morgan zaśmiała się, spojrzała na czubki butów, wróciła wzrokiem do dziewczyny.
Emily Meadows mówi: Dziękuję, dziękuję Mikołaju!
Artem Vinogrodov mówi: Po to jestem dziewczynko, by uszczęśliwiać zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ho-ho-ho. *zaśmiał sie jak mikołaj*.
Emily Meadows mówi: A odwiedziłeś moje rodzeństwo w domku?
Artem Vinogrodov mówi: Jeszcze odwiedze, noc jest jeszcze długa.
* Emily Meadows podskakuje w miejscu, szczęśliwa jak gwizdek.
Emily Meadows mówi: Dzięki, dzięki, dzięki!
Artem Vinogrodov mówi: Ależ proszę dziewczynko, masz jeszcze jakieś pytania do mikołaja?
Emily Meadows mówi: Nie, Mikołaju. Bardzo się cieszę, że przyszedłeś.
Artem Vinogrodov mówi: Ja też się ciesze, że mogłem cię dzisiaj odwiedzić. *Wstał, podszedł i przytulił dziewczynke*.
* Emily Meadows objęła mężczyznę najmocniej, jak potrafiła.
Emily Meadows mówi: Pa pa, Mikołaju.
* Cynthia Morgan otworzyła drzwi przed mikołajem.
Artem Vinogrodov mówi: Pa pa, dziewczynko. Wesołych świąt, Ho-ho-ho. *Zgarnał worek, i zaśmiał się*.
Cynthia Morgan mówi: Miłego dnia Emily, chodźmy Mikołaju dalej!
Emily Meadows mówi: Wesołych!
** Mikołaj obszedł reszte dzieci, dajac im reszte prezentów, chwile z nimi rozmawiajac, przytulajac i spedzajac miło czas. (( Artem Vinogrodov ))

-Datek na leczenia od Artema Vinogrodova w postaci Mikołaja.*-

Artem Vinogrodov mówi: To chyba wszystko. *zaśmiał sie* Chodziaż nie do końca.
* Artem Vinogrodov wyciaga z torby koperte, która podaje do kobiety.
Artem Vinogrodov mówi: To na pomoc w leczeniu dzieciaków, od mikołaja.
* Cynthia Morgan położyła dłoń na kopercie, uśmiechnęła się do Mikołaja, pokręciła głową.
** Artem Vinogrodov podaje trochę pieniędzy Cynthia Morgan.
/plac 258 15000
Cynthia Morgan mówi: Nie trzeba było, dziękuję serdecznie *przełożyła kopertę do drugiej ręki, uścisnęła serdecznie dłoń Mikołaja*.
** Odwzajemnił. (( Artem Vinogrodov ))

 

Edytowane przez Vesior
MatSok i MiLaN lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**Pod opiekę fundacji trafił mężczyzna, który nie miał przy sobie dokumentów, jego tożsamość zostanie potwierdzona przez fundację i zostanie on wciągnięty do systemu jako jej podopieczny, przez co będzie mógł przejść wymagane zabiegi nie płacąc.**

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

**Eugenics Foundation wraz z Eugenics Medical Center podjęli stosowne kroki ku realizacji projektu polegającym na wspomaganiu najuboższych, tym samym wynajmując jeden z budynków od rządu na South Central, od razu zlecając jego inwentaryzację z środków EF, planując tam organizację cyklicznych darmowych wizyt wraz z punktem poboru krwi dla chętnych dawców. Projekt ma ruszyć lada dzień.**

**Debawa w Daily Glob CEO spółki, EMC oraz EF Cynthii Morgan z Zurri Parrish, która odbyła się pod pieczą prowadzącego Nicholas'a Connell'a, dziennikarza Daily Glob, przyciągnęła zainteresowanych do wspierania działań fundacji, co przełożyło się na zwiększenie ilości darczyńców.**

Edytowane przez PareN
MiLaN lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**Eugenics Corp w kooperacji z Fundacją na potrzeby operacyjne EMC zakupiło "Buckingham Valkyrie EMC" i wykupiło szkolenie dla koniecznej jego obsługi. Zostało wynajęte również Helipad na pobliskim szpitalu**

Spoiler

unknown.png

image.thumb.png.d0eb1ad23d11721ae02440b73779070e.png

image.png.9ce9b99ced445b8743e57405a560ed3f.png

image.thumb.png.a06623ac531166ba777173a04b33808d.png


**Eugenics Foundation przeprowadziło pierwsze spotkanie z akcji darmowych badań, jednak nie cieszyło się ono zakładanym obłożeniem. PR Managment przeznaczył większy budżet na rozreklamowanie przedsięwzięcia.**

Spoiler

unknown.png

image.thumb.png.f3a7a007aca19d85e6fe24ee21512ac6.pngimage.thumb.png.183d473fa3a3e19d8e08bf24d00e8cda.png

image.thumb.png.8cac57523f1ac76f23c6ddad9ef001aa.png

**Korporacja we współpracy z z EMC, Eugenics Foundation, Fire Dept., oraz GOV'em przeprowadzi w najbliższą niedzielę konferencję prasową dot. stanu służby zdrowia w hrabstwie Blain. Zostały wysłane zaproszenia do popularnych stacji telewizyjnych i radiowych**

Spoiler

image.thumb.png.dee0d02cd424b621b2a12c2595fdd09d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin