Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

deactivated

Gracz
  • Postów

    1 362
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    43

Treść opublikowana przez deactivated

  1. Opierając się na informajcach jakie przekazały obie strony głównym problemem były sytuacje wynikające z gry IC i MG. Nie będziemy uczestniczyć w rozwiązywaniu spraw, które możecie pociągnąć w grze lub za pomocą kanałów narracyjnych na forum lub discord, co jasno wam przekazałem. Większość oskarżeń zostało odbitych przez drugą stronę i nawet byliście w stanie oboje dojść do podobnych wniosków (przykład rapid punch) co zwiastowało jakiś mały sukces po kilku godzinnej wymianie wiadomości. Po przejrzeniu całości, screenow i nagrań oraz zapoznaniu się z wiadomościami od @EnjoyTheRide i @Qumatypoinformowałem was, że nie ma tu mowy o żadnym MG. Podkreśliłem wyraźnie, że macie prawo nie zgadzać się z moją opinią co sam zresztą przyznałeś. Sporo rzeczy w trakcie waszej rozmowy uderzało bardziej w gre waszego /setu/ niż organizacji WAH CHING | WESTERN-SIDE 23 (WS-23) z czego finalnie mogliście nie być zadowoleni. Rozumiem to. Na utwierdzenie mnie w przekonaniu, że prawidłowo odpowiedziałem na wasze wątpliwości są screeny przesłane wyżej przez papuxa, pokazują one wyraźnie, że podczas waszych konfrontacji dochodziło do powiadomień IC w postaci smsów czy też rozmów telefonicznych. W screenach z chatlog nie widać wiadomości prywatnych między graczami, wysyłanych z informacją o narastającym problemie w danym miejscu czy prośbach szybkiej pomocy w akcjach ofensywnych. Podtrzymuje dalej moje zdanie, materiał który mi dostarczono nie wskazywał na oszustwa organizacji @EnjoyTheRide. Moje kompetencje do wypowiadania się i oceniania waszego sporu sięgają końca zamkniętego ticketu na discordzie organizacji przestępczych. Wypowiadam się bo w tamtej chwili dałem wam możliwośc konfrontacji i nie odesłałem was od razu do tego działu. Oboje wykazywaliście chęć wyjaśnienia problemu bez konieczności przenoszenia tego na forum. Tutaj ocene i decyzje podejmują odpowiedni członkwoie ekipy.
  2. Vinewood Motors jest jedną z wielu działalności jakie członkowie diaspory prowadzą w West Vinewood. Warsztat który jest tam od lat, zmieniał swoich właścicieli i gdyby ktoś prosił o wskazanie tego pierwszego… Mógłby być z tym nie lada problem. Zatrudnieni tam ludzie to zazwyczaj ormianie, którzy bazując na doświadczeniu i przekazanej wiedzy zajmując się autami osobowymi, podjeżdżającymi pod bramę warsztatu. Ceny, pochodzenie części, czas naprawy to mało kogo tam interesuje, klienci to okoliczni mieszkańcy rzadko kiedy zdarza się żeby ktoś z końca miasta przyjechał tam specjalnie na serwis. Wzajemne wsparcie uratowało nie jedną firmę, która znajduje się w Vinewood. Aktualnie warsztat należy do Gevorg Papazin, znany w okolicy pod pseudonimem AP Papa. Wyrośnięty facet w wielkim pickupie przyjeżdża pierwszy i wyjeżdża ostatni, dzięki temu ta firma dalej się utrzymuje. Papazin jest fanem dużych aut, lubi dużą i motoryzacje z ukryta pod maską jeszcze większą mocą. Vinewood Motors głównie zajmuje się samochodami typu SUV/offroad i sport, mają nawet doświadczenie w przeróbkach mechanicznych i wizualnych większości aut z tego właśnie segmentu. Nie zawsze tak było, co właściciel to inne zasady. Gevorg Papazin prowadzi warsztat od 4 lat, zatrudnia kilku młodszych od siebie ormian, którzy razem z nim w wolnej chwili zajmują się naprawą aut. Warsztat owiany jest też kilkoma /legendami/ jakoby ciemna strona tego miejsca była rajem dla złodziei samochodów, którzy u Papazina znaleźli punkt zbytu. Firma prowadzi social media na których kilkukrotnie w komentarzach czy opiniach dodawano różne dwuznaczne komentarze. Zdarzały się osoby, zazwyczaj przyjezdne, które ciekawiło pochodzenie części montowanych w ich autach lub oczekiwali potwierdzenia zakupu. W takiej chwili rozmowa zazwyczaj stawała się napięta, a życzenie klienta nie było spełniane i przeciwnie, wskazywano na wrota wyjazdowe. Takie sytuacje były i są cegiełkami do budowania mitu o Vinewood Motors.
  3. @Jackal organizacja zamknieta, dzieki za szanse do zamkniecia
  4. Moldovan Vineyard to stosunkowo świeża firma, która ropozczeła swoją działalność w celu poszerzenia importu wina z oddalonej tysiące kilometrów od Los Santos, Kiszyniowa. Do tej pory firma zajmująca się eksportem towarów z Europywschodniej, traktowało Mołdawskie dobro narodowe jakim jest wino jako towar, który miał zapychać pustą przestrzeń kontenera. Za sprawą jednego z zamieszanych w całą działność członków Mołdawskiej diaspory, Radu Ciobanu. Sklep alkoholowy specjalizujący się w sprzedaży głównie importowanych towarów znajduje się w jednym z pawilonów w zachodnim Vinewood. Miejsce to jest zamieszkiwane przez cudzoziemców, często przebywających w USA dzięki zielonej karcie lub statusowi imigranta ale nie tylko. Miejsce stworzone przez Radu Ciobanu przyciąga więc głównie lokalną społeczność, która lubuje się w czerwonym Mołdawskim trunku. Oprócz wina półki w sklepie są zapchane przeróżnymi napojami wysokoprocentowymi i drobnymi przekąskami. Miejsce szybko stało się ruchliwym, zarówno przed sklepem jak w jego wnętrzu można napotkać popijających alkohol mężczyzn, główno w różnym wieku, nawet nieletnich. W tyle słychać unoszący się romański akcent jaki wybrzmiewa w trakcie rozmów między kupującymi i popijającymi klientami. Mołdawia jest jednym z najstarszych regionów winiarskich na świecie, a wino jest ważną częścią kultury tego kraju. Mołdawskie wina są różnorodne i cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Mołdawia ma bogatą tradycję uprawy winorośli, a klimat i gleby sprzyjają różnym odmianom winorośli. Popularne odmiany to m.in. Fetească Albă, Fetească Neagră, Rara Neagră, Cabernet Sauvignon, Merlot i Pinot Noir. Produkują zarówno wina białe, jak i czerwone. Wina białe są często owocowe, lekkie i świeże, podczas gdy wina czerwone mogą być pełne, z intensywnymi nutami owocowymi i przyprawowymi. Tradycja winiarska ma długą historię związaną z produkcją wina. Wina są często wytwarzane według tradycyjnych metod, a także z użyciem nowoczesnych technologii, co pozwala na uzyskanie różnorodnych stylów i smaków. W ostatnich latach mołdawskie wino zyskuje na popularności, a producenci skupiają się na podnoszeniu jakości swoich produktów. Wina Mołdawii zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach winiarskich.
  5. deactivated

    Moldovan Vineyard

    Mołdawia, podobnie jak wiele innych krajów, boryka się z wyjątkowo wysokim wskaźnikiem emigracji, pomimo niewielkiej populacji liczącej nieco ponad dwa i pół miliona obywateli. Ten problem budzi wiele obaw i wyzwań, zwłaszcza w kontekście przyszłości gospodarki i życia w tym wschodnioeuropejskim państwie za kilka lub kilkadziesiąt lat. Głównymi kierunkami emigracji Mołdawian są Włochy, Rumunia, Hiszpania i Rosja, zaledwie niewielki odsetek decyduje się na bardziej odległe cele, takie jak Stany Zjednoczone. Emigracja z Mołdawii do USA zaczęła się po 1991 roku, szczególnie w wyniku największego zainteresowania uzyskaniem statusu uchodźcy. Społeczność mołdawska w Stanach Zjednoczonych rozproszyła się po kilku stanach m.in Kalifornia, Kansas, Georgia, Nowy Jork, tworząc niewielkie społeczności, w których zachowują swoje tradycje i wartości. Mimo oddalenia od ojczyzny, diaspora mołdawska utrzymuje silne więzi i często angażuje się w rozwój relacji między sobą a innymi grupami społecznymi. Jednakże, jak wiele krajów, które dawniej były częścią bloku wschodniego, Mołdawia zmaga się z wyzwaniami związanymi z systemem prawnym, służbami porządkowymi i incydentami przestępczymi. Problemy te dotyczą głównie dużych miast i skupisk ludzi. Niestety, grupy przestępcze związane z Mołdawią znalazły swoją drogę także do USA. W miejscach zamieszkania mołdawskich uchodźców, przypisanych im przez system, często dochodzi do powstania slumsów. Chęć amerykanizacji życia i realizacji "amerykańskiego snu" połączona z brakiem perspektyw w ojczyźnie sprawia, że niektórzy wpadają w sidła handlu narkotykami, zwłaszcza heroiną, rozprowadzaną przez nich samych. To zjawisko rozwija się głównie w obszarach, gdzie społeczność mołdawska jest skoncentrowana, a brak porządku i nadzoru sprzyja rozwojowi przestępczości. Warto zwrócić uwagę, że większość mołdawskich imigrantów w USA nie angażuje się w tego rodzaju działalność, jednak problem ten istnieje i wymaga skomplikowanych rozwiązań zarówno w sferze społecznej, jak i prawnej. Miejsce w którym jesteśmy jest początkiem końca na drodze heroiny po USA. Towar dostarczany z Afganistanu ląduje w rękach dostawców z Nowego Jorku i stamtąd ląduje w Kaliforni. Jedną z mniejszości która kontroluje handel heroiną jest Mołdawska diaspora, aktywnie działająca przede wszystkim w Kaliforni i Nowym Jorku. "Heroina od Mołdawców idzie jak ciepłe bułeczki. Ktoś sobie zamarzył o lepszym życiu, poszedł na amerykańską drogę, a teraz kręci się z czarnym plecakiem pełnym używek. Te skupiska, które miały być miejscem dla uchodźców, teraz to raj dla tych, co na granicy prawa chcą stawiać sobie pomniki. Niektórzy przyjeżdżają tu, myśląc, że to kraj mlekiem i miodem płynący, ale szybko zaczynają być częścią tego mrocznego światka. Wiesz, każdy zna kogoś, kto coś tam pod nos wciska. Ale to nie tylko kwestia używek, to jest survival of the fittest na ulicach. Gangi rządzą tymi rejonami, to wpisane w DNA tych ulic. Mołdawianie, którzy marzyli o nowym początku, teraz walczą o kawałek tego amerykańskiego tortu. A to, że z dragami mają coś wspólnego, to nawet ślepy widzi. Ciemne uliczki, tajemnicze znaki, ludzie w kurtkach z kapturem – cała sceneria jak z najgorszych snów. Niektórzy chcą uciec od tego syfu, ale reszta tkwi w tym zaciekle, bo to jedyny sposób, by przeżyć w tym bezlitosnym świecie. Takie są realia slumsów, gdzie życie to walka, a handel dragami to tylko kropla w morzu szaleństwa."
  6. deactivated

    Los Santos Outfit

    na ten rower to kask załóż bo się wyjebiesz i co?
  7. @aikon jr oddaj nick, subskrypcja wygasła 28.12.2023
  8. @.maniek1079 kozak screeny, super prezentacja gry, świetna postać, tak trzymaj! ciągnij ten projekt ku górze, potrzeba takich jak ty!
  9. Widzew Łódź to najlepszy klub, RTS RTS RTS RTS
  10. aplikacja mocno przeciętna, skład sami odwalacze z wyjątkiem manka, doswiadczenie jak wszędzie- zadne, ale to a no tak to nie hye mafia ayooo heywood pomyliłem sie to tylko wy, powodzenia dla was
  11. wiecie czym różni się wesele od pogrzebu? na pogrzebie pije jeden mniej, a w waszym przypadku dwóch!
  12. sporo forsy w kielni jak na zabieganego oficera, sir
  13. jak przestaniesz się alkoholizować to wrócę
  14. Dzięki wszystkim z którymi miałem okazje prowadzić ten projekt. Czas odpuścić i przekazać projekt w całości pod @central represent i @ECPU Byczol. Dobrej zabawy dla całej ekipy.
  15. ceny rybek jak w Stegnie na plaży
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin