deactivated
Gracz-
Postów
1 362 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
43
Treść opublikowana przez deactivated
-
**Rizo opuścił Los Santos, krótki wpis uświadomił jego fanów o wyprowadzce z miasta w którym się wychował. Nie wiadomo czym to zostało spowodowane, jednak sam artysta nie zamierza rezygnować z rapu. Jego twórczość ma dalej cieszyć ucho ludzi którzy polubili jego styl i podejście do życia.** (Postać Dylan Chapa zostaje zawieszona, nie zamierzam pojawiać się na niej w grze bez konkretnego powodu. Co jakiś czas będę udostępniał nowe numery i posty na LI, wszystko dla podtrzymania wątku fabularnego postaci. Pozdrawiam.)
-
-
[22.01][CROWED] Keshaun Bavrleybrook - TOO MUCH (Official Audio)
deactivated odpowiedział(a) na lionelek temat w Wycenione
**Rizo przesłuchał cały utwór popalając jointa, dodał go do swojej playlisty i zostawił like.** -
**Rizo dostał link do utworu od Presa i gdy tylko usłyszał pierwsze wersy, wyłączył i wyszedł na dwór.**
-
**Kolejny post pojawił się na koncie RIZO. Chłopak wrzucił migawkę ze swojego treningu. Krótki wpis który dodał, może świadczyć o pracach nad kolejnym numerem z pod jego szyldu.** RIZO Liveinvader
-
Jak wiadomo, wiele ludzi jest fanatykami dwóch kółek, jednak nie każdy nadaje się bądź chce, przynależeć do społeczności z tą tematyką związaną. Kiedyś Kluby Motocyklowe były zasilane w większym stopniu weteranami wojennymi dla których ryk motocykla, wiatr we włosach i przynależność do hierarchicznej społeczności zastępował im oddział z którym wykonywali misje. Czasy się zmieniły... Od pewnego czasu kluby zasilają młode twarze, które chcą być częścią czegoś większego, społeczności, gdzie spotkają ludzi o podobnym hobby jaką jest złożenie swojego pierwszego Sportstera i wyjechanie na drogę bez myśli o problemach rodzinnych, finansowych czy o twojej dupie, która dowie się o kochance z lat szkoły średniej. W klubie liczy się przede wszystkim braterstwo. Większość klubów posiada swoje akcesoria rozpoznawcze, takie jak: koszulki, kaski, kastety, bandany i wiele wiele innych. Ludzie którzy kupują te rzeczy są uważani jako wsparcie dla klubu, inaczej mówiąc supporterzy. Support dla MC w większości przypadkach są to osoby które po prostu jarają się klubem i jego członkami, ale nie koniecznie są to miłośnicy motocykli. Przychodzi zatem mniejsza część, która chce uczestniczyć w działaniach danego oddziału i nie tylko wspiera pieniężnie klub, lecz poznaje członków grupy próbując pokazać swoją chęć do dalszego rozwinięcie tej znajomości jaką jest zaprzysiężenie członkostwa i odebranie kamizelki Prospect tym samym zostając członkiem klubu na najniższym szczeblu. Młodziaki próbujące wkupić się w łaski wyższych rangą kolegów, wykonują dla nich różnego rodzaju zadania, jednocześnie samemu wychodząc z inicjatywą różnorakich pomysłów które pomogą klubowi w dalszym działaniu i wspinaniu się po szczeblach rankingu Klubów Motocyklowych na świecie. Musisz wiedzieć jedno, będąc w klubie nie możesz się zawahać z pomocą dla swojego brata który siedzi na maszynie obok. Myślisz nad tym? Nie jesteś pewny? Odpuść i wracaj myć podłogi w swoim sklepie osiedlowym. To nie dla ciebie jeśli swoje zdrowie cenisz wyżej niż pomoc bratu. Projekty w których możesz nas spotkać: Taco Libre Chapa Mechanic Garage Czego oczekujemy: przede wszystkim chęci do gry, jeśli nie masz wiedzy na temat klubów motocyklowych to żaden problem, pomożemy ci w pierwszych krokach zaangażowania w projekt i jego rozwój pomysłu na swoją postać, dla nas najważniejsze to różnorodność i brak monotonii w kreowaniu postaci godnego reprezentowania projektu na forum/ discordzie dołączenia na naszą grupę discord to której link macie TUTAJ
-
**Jeden z portali plotkarskich Mask OFF zamieścił wpisł dotyczący Rizo. Mowa o poście w którym obraził on JeffshaG.** https://li.v-rp.pl/posts/6943
-
**Rizo podczas zasysania kolejnej linijki mety słucha numeru i dobrze wysprzęglony zostawia lajka. **
-
saluto skurwiele, nie opijcie się w ten weekend jak menele, essa!
-
**Kolejna wrzutka pojawiła się na profilu LI należącym do Rizo. W jednym z postów, raper informował o tym, że pracuje w warsztacie swojego brata. Nie wstydzi się tego, uważa to za normalne i wykorzystuje swój zasięg do reklamy rodzinnego biznesu. ** https://li.v-rp.pl/posts/6936
-
drogi chuj jest ale dobry
-
-
-
**Do sieci trafił drugi numer od wychowanego w Mirror Park, Rizo. Po dobrym przyjęciu numeru One Percent, chłopak zdecydował się na wypuszczenie swojego drugiego kawałka. Około południa pojawił się wpis który dał jego fanom nadzieje, że numer wypłynie dziś do sieci i wypłynął. Ambitny, początkujący i odstającym podejściem do pieniędzy raper zaczyna interesować większe grono słuchaczy.**
-
**Na profilu LI pojawił się kolejny wpis promujący stary i zapowiadany na koniec tygodnia nowy numer Rizo.**
-
**Pod numer One Percent pojawiają się komentarze oraz odnośniki do intro numeru No Money.**
-
**Na kanał v-tube należącym do Rizo wleciał nowy numer z filmem. Jak się okazało jest to intro promujące jego kolejny numer, Rizo rapuje oparty o stolik, na którym sprawne oko zauważy znaczną ilość marihuany. Chłopak przez cały czas obraca w dłoniach jointa, którego finalnie na końcu, wkłada do ust i odpala. Kamera nagrywa w nieregularny sposób, co może świadczyć o upojeniu alkoholowym operatora tego sprzętu. Wpis Rizo na LI dodatkowo utwierdza, że cała sytuacja z intro i wrzutką numeru No Money do sieci, miała miejsce w trakcie imprezy. **
-
**Profil Rizo na LI powiększa swój zasięg. Zaczepiony przez niego dziennikarz skomentował jego najnowszy i zarazem pierwszy wypuszczony w sieć numer. Dzieciak z Mirror Park zyskuje rozgłos. W odpowiedzi na komentarz Joe Scarpino, Rizo zapowiedział kolejny numer w nadchodzącym tygodniu.**
