Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Raven

Gracz
  • Postów

    42
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje dodatkowe

  • Discord
    Patryk [Raven]#1326

Plebiscyt VIBE

Ostatnie wizyty

1 703 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Raven

  1. I myk jazda na pełnej petardzie
  2. Petarda! 😎 No więcej takich foteczek. Przyjemnie się w robocie ogląda
  3. Korzystam, ale tylko w pracy 😄 W domu jak siedze to wolę albo pograć, albo coś pooglądać. W pracy zaś dobrze jest w chwilii wolnej wejść na invadera i pooglądać co się w świecie dzieje. Fakt faktem jest tam bardzo dużo głupot i ciężko się niektóre wypociny czyta. Sama forma nazwijmy to ściany facebookowej jest wygodniejsza w przeglądaniu na telefonie niż forum v-rp.
  4. Chcesz pograć jako gangster? Szukamy ludzi do gry w klimatach gang-latino. Dołącz do naszego DISCORD i odezwij się. Pomożemy ci zaplanować postać i wdrożyć w nasze klimaty (jeśli nie masz zamysłu lub wiedzy). Jak spodoba ci się klimat masz otwartą drogę do dołączenia do gangu Pesadillas 18 poprzez grę IC. U nas dzieje się dużo, więc nie wymiękaj i graj 🙂 Obczaj na forum Psedaillas 18 oraz Tahitian Housing Project. Wszystkie informacje znajdziesz w temacie i na discordzie. Linki poniżej: PESADILLAS 18 (temat gangu): TAHITIAN HOUSING PROJECT (temat mieszkańców): NASZ DISCORD: https://discord.com/invite/w5NjjfFUR9
  5. Chcesz pograć jako mieszkaniec? Dołącz do naszego DISCORD i odezwij się. Pomożemy ci zaplanować postać i wdrożyć w nasze klimaty (jeśli nie masz zamysłu). Jak spodoba ci się klimat masz otwartą drogę do dołączenia do gangu Pesadillas 18 poprzez grę IC. U nas dzieje się dużo, więc nie wymiękaj i graj 🙂 NASZ DISCORD: https://discord.com/invite/w5NjjfFUR9
  6. * Wieczorną porą pod 'Ravos Store Shop' podjechało nówka sztuka czarne auto z trzema osobnikami. Wszyscy weszli do budynku przez drzwi garażowe, po czym zamknęli drzwi za sobą. Po kilku minutach jeden z osobników wyszedł obocznym wyjściem i udał się w swoim kierunku. * * Dwójka mężczyzn siedziała w budynku dobre pół godziny. Po tym czasie wspomniany wcześniej osobnik wrócił do budynku wchodząc bocznymi drzwiami - brama była zamknięta. * * Od tej sytuacji minęło ledwie pięć minut i cała trójka wyszła, wsiadła do auta i szybko odjechała. Co działa się w środku nie jest wiadome. *
  7. *Po ulicy rozeszła się informacja, że na Tahitian - terenie zajętym przez Pesadillas - pojawiła się ekipa, która prawdopodobnie zaczęła sprzedawać swój towar. W godzinach nocnych odgłosy syren i wrzasków policji było słychać nawet pod Chicano Studio. Chodzą słuchy, że grupa czarnuchów została szybko ogarnięta przez oddział policji. Konkretne osoby, biorące udział w zdarzeniu, nie są znane.*
  8. ** W sieci pojawiła się działająca strona dotycząca działalności samego sklepu Store-Shop. Użytkownicy mogą ją znaleźć pod adresem: https://li.v-rp.pl/pages/storeshop **
  9. W kwestii pieniędzy uważam, że za bardzo idzie się w stronę skryptową kosztem gry role play. No bo wiecie, po co ładnie kombinować z zarabianiem kasy jak stanę na cornerze i pogram sobie z botami. Dlaczego ludzie nie kupują dragów? Bo nic nie dają, poza marnym efektem który dodatkowo krótko się trzyma. Wystarczy, że dragi zwiększałyby chwilowo ilość maksymalnego HP i ludzie by kupowali i brali, aby na ustawkach coś ugrać. Na ten moment dilowanie zostawiamy sobie między graczem-a-botem. No teraz o tyle fajnie że w cornerowanie wjedzie jeszcze policja i tu zaczyna się tworzyć jakaś interakcja. Brakuje mi tu też grubych eventów narkotykowych - transport, przerzuty, sprzedaż w grubych ilościach. Co do PayDayów powtórzę to co pisałem wcześniej. PayDay powinien być nagrodą dla graczy za aktywne granie, a nie zasiłek 'masz bo masz, a jak grasz długo to spier** i dostaniesz mniej'. Dajcie 200$ zasiłku podstawowego, a potem 3$ albo 4$ za każdego gracza, który jest obecny na serwerze. Przy HappyHours możecie dorzucić bonus na sztywno 100/200$. Przez taki zabieg będziecie nagradzali aktywność graczy - im więcej tym większa kasa. A wiadomo, że jak jest więcej graczy to i lepiej się gra BO JEST Z KIM. Kto jest za niech da lajka! No jeszcze przykład dla tych co nie potrafią liczyć (1 gracz = 3$). Sytuacja 1: Obecnych na serwerze 56 graczy. Dostaniesz 368$ zasiłku: 200$ podstawy + 3$*56 czyli 168$. Sytuacja 2: Obecnych na serwerze 140 osób. Dostaniesz 820$ bo: 200$ podstawy + 3$x140 czyli 420$ + 200$ za HappyHours Jak dla mnie taki PayDay nie jest w ogóle krzywdzący, a w dodatku motywuje do zastania jeszcze godzinki na serwerze. Co do organizacji przestępczych i samych gangów to problemem jest ich ilość. Mamy za mało gangów. Nie widzę też motywacji ze strony moderacji, aby utworzyć nowe gangi i zorganizować im rozgrywkę. 'Hej Raven, pierdolisz. To gracze sami powinni chcieć.' Owszem, ale do rozgrywki RP trzeba stworzyć fundament - środowisko i zarys fabuły. Uważam, że moderacja powinna wykreślić na mapie 5-6 obszarów, ogłosić że są to lokacje głównych 5-6 gangów panujących na serwerze i szukani są chętni do ich poprowadzenia. Teren X należy do X, a teren Y do Y. Dodatkowo należałoby obsadzić jakieś fajne miejscówki na terenach tych gangów. No i rzucić jakąś marchewkę, żeby mieli się o co bić. 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin