-
Postów
49 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Informacje dodatkowe
-
Discord
pysek#7337
Ostatnie wizyty
749 wyświetleń profilu
Osiągnięcia pysek
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] GET LOW STANCE CARTEL
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Bar] Dolly's Diner Bar
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: Merry Christmas 2025
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
WJTKdesign obserwuje zawartość pysek
-
maciek polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [PROJEKT IC] Joe's Rusty Machines | Junky Cars 'N' Trucks
-
pysek polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Warsztat] Spirits Motorsport&Dyno
-
Kondor polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
naughty polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
creey polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
YoungManiek polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
WJTKdesign polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
Burr1edAl1v3 polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
Nsx polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
makzuz polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
Fire_ polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] STRADA
-
**klub SPECTRUM nawiązał współpracę z organizacją Straight Line Initiative. Dzięki temu w klubie mają pojawić się dodatkowe apteczki, które będą służyć za pierwszą pomoc w przypadku przedawkowania narkotyków. Klub to idealne miejsce do promowania takich inicjatyw społecznych, a właściciele chcą przyczynić się do tego, żeby w klubie było jak najbezpieczniej. **
-
**w celu zapewnienia bezpieczeństwa w lokalu została nawiązana współpraca z Calaveras Rojas MC San Andreas 1% (3-12 Skull Squad). Klub motocyklowy ma dbać o bezpieczeństwo w lokalu obstawiając bramki.**
-
**w mediach społecznościowych właśnie pojawiła się niespodziewana informacja, która natychmiast przyciągnęła uwagę fanów klubowych brzmień. Na profilu Spectrum Club opublikowano energetyczną grafikę zapowiadającą spontaniczną imprezę EDM, która odbędzie się już dzisiaj o 19:30. W centrum ogłoszenia widnieje nazwisko DJ Gabby, znanego z dynamicznych i pełnych mocy setów, które zawsze rozkręcają parkiet do czerwoności. Podano również lokalizację wydarzenia, czyli Spectrum Club przy 7085 Vinewood Blvd, a także cenę wejścia wynoszącą 200 dolarów.**
-
**w okolicy VINEWOOD zostały rozwieszone plakaty informujące o planowanej imprezie w klubie SPECTRUM...**
-
**w mediach społecznościowych obiegła informacja o imprezie, która odbędzie się w niedzielę 09.11.2025 o godzinie 20:00. Impreza odbędzie się w klimacie muzyki HOUSE, a za oprawę muzyczną zadba podczas tego wieczoru DJ GABBY. Impreza ma być swoistym oficjalnym otwarciem przez nowych właścicieli. Liczą, że pojawi się dużo gości, a parkiet rozgrzeję się do czerwoności.** https://li.v-rp.pl/post/191215
-
**niedługo w mediach społecznościowych na pojawić się informacją o nawiązaniu współpracy z znaną w Los Santos DJ GABBY - DJ-ką, która dostała propozycję zostania rezydentem klubu SPECTRUM. Klub liczy na rozgłos w tej sprawie przez wchodzącą rozpoznawalność młodej gwiazdy, a z tej okazji w najbliższą niedzielę zaproponowali imprezę w stylu HOUSE, gdzie za sterami stanie właśnie DJ GABBY.**
-
**w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o sprzedaży klubu, po dopięciu wszelakich formalności związanych z przejęciem, zakupem oraz ponownym rozruchem klubu został on zakupiony przez rodziców Takeyumi Yoshida. Rodzice chcąc zainwestować zgromadzone środki oraz te dobrane przez bank postanowili zakupić klub SPECTRUM, a finalnie zarządzanie jego przekazać jedynemu synowi; Takeyuki. Liczą, że inwestycja się opłaci, a sam ich syn będzie w stanie racjonalnie prowadzić klub.**
-
pysek obserwuje zawartość [Projekt IC] STRADA
-
Buffa, buffa Sora, zawaliłem się. to tak, powinni dać buffa dla aut LEA, bo jadą za wolno
-
Fajnie, dla zasady brakuje jeszcze nerfa dla aut LEA, bo jadą za wolno i słabo skręcają
-
ścigant
- 503 odpowiedzi
