Doradztwo biznesowe, czyli profesjonalne usługi pomagające firmom w zarządzaniu, planowaniu strategii oraz optymalizacji działalności, ma swoje korzenie w XIX wieku. Rozwijało się wraz z industrializacją, wzrostem gospodarki i potrzebą coraz bardziej zaawansowanych metod zarządzania.
Rozwój technologii na przestrzeni lat przyczynił się do powstawania kolejnych firm, jednocześnie zwiększając zapotrzebowanie na doradców biznesowych. Firmy potrzebujące wsparcia decydują się na pozyskiwanie osób z owej branży w różnych sytuacjach, szczególnie gdy muszą podejmować strategiczne decyzje, rozwiązywać problemy operacyjne lub dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych. Wszystko zależy od danej sytuacji.
Od pewnego czasu do miasta powrócił człowiek który większość swojego życia poświęcił konsultingowi. Ukończone szkoły, oraz zdobyte doświadczenie we włoszech, czyli kraju bliskim jego korzeniom rodzinnym, pozwalają mu teraz na szybsze i efektywniejsze pozyskiwanie klientów. Facet nie do końca gra fair wobec swoich klientów, w każdym zleconym zadaniu poszukuje dla siebie lewego, nieudokumentowanego zysku. Przestępstwa finansowe, podatkowe, kapitałowe... dla niego są bez znaczenia, jeśli jest tylko szansa na zarobek, on się tego podejmie. Rednar Montanari założył własną działalność i zakotwiczył w okolicach Textile City odnawiając powoli stare znajomości, które planuje później wykorzystać do swoich niecnych planów.
Cześć!
Projekt jest tworzony pod organizację buckley's playground, aby urozmaicić grę jej członkom oraz graczom z innych sektorów rozgrywki. Planuje organizować ciekawe eventy związane z przekrętami biznesowymi, jednocześnie zachowując przy tym rozwagę i ostrożność względem swojej postaci.