Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

WielkiNoob

Supporter
  • Postów

    72
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WielkiNoob

  1. Hej, po długiej przerwie pora odświeżyć temat! 🤩 Zachęcam wszystkich chętnych do pogrania paramedyka, by napisali podanie na naszym discordzie! 😛Przyda się każda para rąk. Discord: https://discord.gg/EyYMBWaszc Link do tematu naszej kliniki: Klik
  2. Przypominam jeszcze o istnieniu tego kanału - by było można dotrzeć do większej ilości osób. Nadal rekrutujemy! 😅
  3. New days, new adventures. Funeral, RSF4 & other stuff 😁 Credits to @misiekhere & @WielkiNoob
  4. Popieram, głupie podejście. Ważne, że /g 1 pojazdy wróciło, nie trzeba klikać 1500 razy przynajmniej - taki plus.
  5. Cześć, razem z @misiekhere publikujemy składankę słabych, nieprzepisowych kierowców na Vibe 🙂 Film powstał w celach edukacyjno-humorystycznych. Głos oddaję Panu Markowi Dworakowi 😆
  6. **Phoebe po przeczytaniu artykułu jest zawiedziona przez pomylenie jej słów, które zostały błędnie podpisane pod Azzi Lockhart. Od razu napisała maila do redakcji. Poza tym wysłała link Eunji.**
  7. **Phoebe jest zadowolona z tego, jak rozwija się współpraca sektora EMS kliniki EMC z LSFD. Współczuje strażakom i zostaje myślami z rannym strażakiem.**
  8. Wciąż szukamy, jakby ktoś myślał nad złożeniem podania 😉
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin