Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Mr. Feniks

Gracz
  • Postów

    234
  • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Mr. Feniks

  1. @Toyer kiedy Vibe RP na Minecraft?
  2. A dasz autograf na szyszce?
  3. Andrew Bekowsky, pojawi się wkrótce na ulicach, aby spotykać się z fanami.
  4. Oby vibe działał jak najdłużej, bo kawę z Moka muszę kupować
  5. @Toyer mogłeś chociaż oblecieć, średnią hawajską dla każdego Take Two wygrali wyścig na największego statsa
  6. No i to byłoby na tyle: https://rage.mp/forums/topic/26561-long-term-eco-system-integration-pt-ii-final-outreach-cd/
  7. https://x.com/i/status/2053637374014370073 Tutaj więcej informacji
  8. @Toyer weź przykład z pewnych firm i walnij jakiś gigantyczny przeciek
  9. Obiecać można wszystko, a wyjdzie pewnie jak zawsze, ale dacie każdemu średnią hawajską?
  10. Zrobione jak dla obcego czyli ktoś dał z siebie całe 30%
  11. Vibe bierze przykład od najlepszych, opóźnienia są liczone w tygodniach, PKP w minutach. Każdy chciałby w końcu mieć pewne informacje, jak będzie wyglądać serwer za jakiś czas, ale jest jak jest. ALT w końcu zniknie, a tu pewnie dalej będzie cisza...
  12. Zmiana platformy Vibe RP, według Polskiej ekipy robotniczej.
  13. Najlepsze promocje na piwo są w Lidlu, na Vibe nawet promocje są kiepskie
  14. I cyk wgrywamy filmy 18+ na YT aby oglądać je na Vibe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin