Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05.11.21][RIOTNATION] NEMESIS - SUICIDAL ACCIDENT EP


hashcakes

Rekomendowane odpowiedzi

 

spacer.png

**5 listopada po wcześniejszych zapowiedziach na serwisach streamingowych ujrzał światło dzienne pierwszy album NEMESIS o nazwie SUICIDAL ACCIDENT. Powstał on we współpracy z wytwórnią RIOTNATION. Składa się z pięciu mocnych elektronicznych kawałków stworzonych przez coraz bardziej rozpoznawalną DJkę skandalistkę, wokół której od samego początku w branży zrobił się ogromny szum. Kochana przez Mask OFF i Celebrity Preview artystka korzystając z medialnego hype w końcu wykonała pierwszy poważny ruch w karierze**

**Pięć dni po premierze albumu w wersji cyfrowej na półki sklepów oraz na strony sklepów internetowych trafiła fizyczna odsłona albumu w wersji Limited Edition. Zawartość opakowania to płyta i artbook przygotowany przez NEMESIS w kolaboracji z Diego Conslotto. Każdy egzemplarz posiada autograf Nemesii Chavez oraz Diego Conslotto. W odróżnieniu od edycji cyfrowej, w fizycznym wydaniu albumu można znaleźć bonus track, który został wykonany we współpracy z Kiari Bradford, CEO Riot Nation i wokalistą zespołu Dumpster Kids. Wydanie to ma również zmienioną okładkę.**

spacer.png

**Bonus Track o tytule "DEADLY UMBRELLA" to mocny utwór, który jest mieszanką emocjonalnej liryki w połączniu z trapowymi/dubstepowymi brzmieniami. W piosence Kiari Bradford wspomniał również o sytuacji zamachu na jego życie, która miała ostatnio miejsce**

((napisy yt))

LYRICS 

Spoiler

Pamiętam moment w którym żegnałem się ze światem,
poczułem w brzuchu motylki ale były chłodne,
rozcinały mnie od środka wyżerając moje flaki,
a jednym z nich był stalowy nóż motylkowy.

[chorus]
Możesz zacisnąć stryczek na którym wisze,
jutro wróce z nożami wbitymi w moje plecy,
wrzuć mnie na głęboką wode w czarnym worku,
skurwysynu i tak wróce bo dalej jestem czyimś parasolem.

Możesz odejść i dać udusić mi się tym gęstym ciężkim powietrzem,
bo jestem zniszczony i coraz częściej nie czuje swojego ciała. - x2

[chorus]
Możesz zacisnąć stryczek na którym wisze,
jutro wróce z nożami wbitymi w moje plecy,
wrzuć mnie na głęboką wode w czarnym worku,
skurwysynu i tak wróce bo dalej jestem czyimś parasolem.

**Artbook podpisany własnoręcznie przez Diego Conslotto obwiązany jest wstążką, która pobrudzona jest sztuczną krwią. Same zdjęcia wprowadzają w mroczny, mocny klimat jakim charakteryzuje się cały album**

ARTBOOK

Spoiler

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

DANE

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Nemesia Chavez
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/8839-nemesis/
Numer konta postaci: 2288956907
Przynależność: RIOT NATION
Numer konta wytwórni: 8235726395
Numer konta Diego Conslotto: 7456924992
Numer konta Kiari Bradford: 3774394747
Podział zysków: 15% wytwórnia, 10% Diego Conslotto, 5% Kiari Bradford


 

 

Edytowane przez hashcakes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA + WYDATKI

Cytat

Nemesis zbiera coraz większe zasięgi dzięki swoim skandalom promowanym przez portal plotkarski Mask Off. Największe kontrowersje wywołał fakt, że DJ'ka została ostatnio zatrzymana za próbę morderstwa, fani w związku z tym czekają na jakiekolwiek wyjaśnienia, cieszy ich jednak to, że ich idolka została wypuszczona z aresztu, spekulują więc, że oskarżenia to pomyłka. Na forach muzycznych pojawiają się porównania Nemesis do początków DJ'a Dooma, który miał problemy z służbami porządkowymi, gdy na jego imprezie znaleziono wielkie ilości narkotyków. Kobieta powinna takie boom wokół siebie dobrze wykorzystać bombardując obserwatorów przemyślanymi ruchami.

**NEMESIS zapowiedziała swój krążek na mediach społecznościowych**

promo-1.png.9988d7b2fd15b1c743a06e1d1c7d10ad.png

**Chwilę przed albumem CELEBRITY PREVIEW wrzuciło smaczek w postaci zdjęcia NEMESIS z sławnym fotografem Diego Conslotto spekulując o ich współpracy**

spacer.png

**NEMESIS grała w ostatnim czasie sporo koncertów, na których wrzucała sneak peaki z obecnego albumu. Na jednym z występów wynikła afera wokół której zrobił się szum na Life Invader, na której NEMESIS uderzyła głową partnerkę DJ SCOTTY, a następnie para została wyrzucona z klubu.**

spacer.png

**Pierwszy, wydany przez NEMESIS numer który znalazł się na płycie, a mianowicie "For Me" do dziś uznawany jest za ogromny sukces raczkującej wtedy DJki. W przeciągu paru dni zdobył uznanie, został zauważony przez Weasel News i trafił do ich tygodniowej wieczorowej playlisty. Mówiła o nim również Melanie Rosenthal w swoim programie. Kawałek ten był także powodem, dla którego NEMESIS po raz pierwszy pojawiła się w wywiadzie prowadzonym przez Ethan Jason.**

**Na Lifeinvader Diego Conslotto oraz NEMESIS pojawiło się zdjęcie okładki edycji limitowanej albumu, która wyjdzie w wersji fizycznej wraz z artbookiem i bonus trackiem wykonanym w kolaboracji z Kiari Bradford, wokalisty Dumpster Kids i CEO Riot Nation.**

spacer.png

spacer.png

**Okładka albumu SUICIDAL ACCIDENT pojawiła się na dwóch bilboardach w mieście i będzie na nich widnieć do poniedziałku 15.11. Dodatkowo zawarte są na nim dwie daty imprez premierowych albumu - 10.11 AMNESIA oraz 11.11 XCLUSIVE. Koszty dwóch bilboardów wyniosły $30000**

spacer.png

**Koszt produkcji całego nakładu płyt z edycji limitowanej wyniósł $60000**

spacer.png

**Imprezy promocyjne nagłaśniane były na Life Invader NEMESIS**

IMG_20211109_152340.thumb.jpg.f5a81aeaed41ab64bf05eb285c222596.jpg

**10 listopada odbyła się impreza promocyjna albumu w klubie Amnesia, gdzie Nemesis rozrzuciła parę egzemplarzy nowej płyty. Pojawił się na niej również sam Diego Conslotto. Event miał rozgłos medialny, za który odpowiedzialne było Daily Globe. Premierowy występ zakończył się wielkim pogo, w trakcie którego parę osób padło nieprzytomnie na parkiet. Sama DJka przypomniała o sobie w typowym dla siebie stylu - mimo zapewnień o zdrowym trybie życia na LifeInvader, każdy uczestnik imprezy mógł zobaczyć Nemesis pod silnym wpływem narkotyków i alkoholu.**

405574804_dildoglobeamnesia.png.d11fef3bef8ed97dc426dcfb3ff27669.png

spacer.png

**11 listopada na półki sklepowe i strony internetowe trafiło fizyczne wydanie albumu w wersji limitowanej. Bonus track został wykonany we współpracy z rozpoznawalnym wokalistą Kiari Bradford, o którym ostatnio było głośno ze względu na zamach na jego życie. Dołączony do edycji limitowanej został także artbook wykonany z sławnym fotografem Diego Conslotto, na którym złożył własnoręczny autograf.*

**Portal plotkarski CELEBRITY PREVIEW również dba o to, aby Nemesis była na językach w ten czy inny sposób. Do sieci wyciekło zdjęcie z ekskluzywnego SPA, w którym przebywała razem z B. Rawlings. Media momentalnie zareagowały nakręcając ship Blake i Nemesis**

spacer.png

**Bez echa nie odbił się wyciek fotek typu soft, które zalały internet i pojawiają się dosłownie na każdym możliwym portalu typu leaked oraz portalach plotkarskich.**

NAGIE ZDJĘCIA DJ NEMESIA CHAVEZ ZASYPAŁY INTERNET - KLIK!

Edytowane przez hashcakes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin