Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub Nocny] Dark Kyoto Music Club


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

test.png

 

 

Dark Kyoto Music Club - klub muzyczny z barwną przeszłością ulokowany w Małym Seul. W latach osiemdziesiątych, ubiegłego stulecia, była to jedna z najbardziej odwiedzanych dyskotek we wskazanym dystrykcie, dla starszego pokolenia znana pod nazwą Tipi Marchet. Kiedy doszło do zmiany właścicieli, lokal zaczynał tracić swój dawny blask, a stali klienci ekspresowo zmienili miejsce do zabawy, doprowadzając finalnie do zamknięcia klubu. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych, spot został zajęty przez sieć szkół breakdance, która cieszyła się zainteresowaniem wśród społeczności amerykańsko azjatyckiej. W 2007 roku, Eight Crew (japońsko-koreańska grupa taneczna) wygrała zawody w formacji hip hop dance, zdobywając pierwsze miejsce, jako reprezentacja breakdance school w Mały Seul/Vespucci.

Z biegiem upływającego czasu, szkoła taneczna oraz wiele innych tego typu miejscu, przestawały być częścią panującego trendu jakim był breakdance, co doprowadziło finalnie do rozwiązania szkoły w 2012 roku. Miejsce zostało oddane w ręce building administration. W 2021 roku, lokal zostaje przez Sare Shimizu, która razem ze swoim doradcą przedsiębiorczym, zamierza przywrócić dawny błysk klubu muzycznego, nazywając go Dark Kyoto Music Club.

 

LOKALIZACJA:

Screenshot-23.pngScreenshot-22.png

 

Spoiler

Cześć! Chcę utworzyć spot z klimatem pod społeczność azjatycką w Małym Seul. Miejsce, w którym zarówno cywile jak i organizacje przestępcze Yakuza i Triady, będą miały, gdzie spędzić miło czas. Razem z ekipą dobraliśmy odpowiednie utwory pod klimat klubu, jaki zamierzamy stworzyć. Dodatkowo w planach mam utworzenie własnego interioru, gdzie będę mógł bardziej ukazać swój przepis na unikalność klubu, spośród innych biznesów na serwerze. W przyszłości planuję poszerzyć swoją działalność klubową, tworząc sieć klubów muzycznych w całym stanie San Andreas. Chyba nie ma co tu więcej rozpisywać ;).

 

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**W internecie oraz na profilu LifeInvader klubu oraz właścicielki pojawiło się ogłoszenie z ofertą pracy. Klub poszukuje personelu, aby na dniach zrobić otwarcie.**

 

Profil LifeInvader: https://li.v-rp.pl/pages/dkyotomusicclub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**10.12. Właścicielki lokalu Sara Shimizu oraz Cheyenne Shinozuka otworzyły bar dla klientów. Akcja miała za zadanie w głównej mierze zachęcić lokalną społeczność do odwiedzenia lokalu i zapoznania się z personelem. Otwarcie samego baru wzbudziło jednak nie tylko zainteresowanie społeczności Małego Seulu, ale również osób z innej części miasta. Oficjalna strona klubu na LifeInvader zamieściła post, w którym dziękuje za wczorajszą obecność oraz oficjalnie udostępniła kartę ze specjalnymi, unikatowymi drinkami klubu, które mają być jedną z głównych wizytówek lokalu.**

menu2.png

 

Screenshot-25.png

Screenshot-26.png

Screenshot-24.png

Screenshot-27.png

Screenshot-28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** 11 grudnia o godzinie 21:00, drzwi klubu zostały oficjalnie otwarte dla gości, przyciągając do siebie społeczność z Małego Seulu oraz innych części miasta. Za konsolą stał 17 letni mieszkaniec azjatyckiej dzielnicy, który po raz pierwszy występował na żywo. Klub w pewnym momencie pękał w szwach, a na parkiecie zaczęło brakować miejsca do tańczenia pod muzykę w stylu Dark Techno. Dużym zainteresowaniem cieszyły się specjalnie drinki lokalu, co było jednym z głównych powodów ciągłego oblężenia baru przez gości. Pierwszą imprezę, inicjującą otwarcie, można uznać za sukces.**

 

Screenshot-15.png

Screenshot-16.png

Screenshot-17.png

Screenshot-21.png

Screenshot-23.png

Screenshot-24.png

Screenshot-22.png

Screenshot-26.png

Screenshot-25.png

Screenshot-27.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Na profilu LI klubu pojawiły się dwa wpisy informujące o zdobyciu pierwszego miejsca w zestawieniu WIB od Daily Globe oraz oficjalny plakat z informacją o nadchodzącej imprezie w Dark Kyoto. Osoby, które przebiorą się pod tematykę imprezy otrzymają darmowego drinka w barze.**

https://li.v-rp.pl/posts/49483

Screenshot-34.png

https://li.v-rp.pl/posts/49489

plakat27.png

 

graba, abc, Backedoo i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

closed.png

 

**Dark Kyoto Music Club zostało oficjalnie zamknięte z przyczyn prywatnych. Właściciele lokalu wydali oficjalne oświadczenie, w którym nie podają powodu podjętej tak radykalnej decyzji. Została zawarta informacja, że klub NIE BĘDZIE na sprzedaż.**

 

 

 

((Hej, jestem świadomy, że cały projekt trwał krótko. Uważam jednak, że te chwilowe działanie klubu Dark Kyoto wywarło pozytywne wrażenie w wielu sektorach gry. Mamy na koncie co prawda jedną imprezę, ale uwierzcie mi, że planów na kolejne, wyróżniające się imprezy miałem mnóstwo.  Projekt zamykam przez brak czasu i też nie będę ukrywał, nie mam po prostu na to chęci i zapału. Wolę zamknąć biznes, który pozostanie zapamiętany pozytywnie, niż ciągnąć go na siłę by po czasie stał się nijaki. Klubu nie sprzedam ze względu na to, że nie chcę by był prowadzony w sposób inny niż taki, jaki ja sobie wyobrażałem przez cały czas.

Chcę wam podziękować za to, że mój pomysł został doceniony przez tak duże grono graczy. Nie spodziewałem się tak dużego feedbacku. Wielokrotnie, gdy otwierałem spontanicznie bar dla kilku osób w klubie robiło się nagle tłoczno, to było naprawdę miłe. Dziękuje.))

 

Szczególne buziaki za pomoc dla: @cutedoge @Shijin

 

 

Administrację proszę o wrzucenie tematu do archiwum.

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin