Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/KARAŚ] mojehaslo157m9x22


Forki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1482-mojehaslo157m9x22/

Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Prowokacja Karasia i wyciek prywatnych rozmów z discorda. 
Członek ekipy nakładający karę: Karaś
Wyjaśnienie sytuacji: 

W dyskusjach organizacji przestępczych podczas jednej z wielu gówno burzy pojawił się screen podważający kompetencję (?) Karasia. Był to screen wstawiony przez jednego z graczy. Wysłałem mu urywek mojej prywatnej rozmowy z Karasiem, a on go upublicznił. Doszło do tego, że Karaś dotarł z od kogo jest ten screen i wypowiedział się  zgodnie ze swoim odczuciem. W tamtej chwili miał na to kompletnie wyjebane. Nie pamiętam dokładnie w jaki sposób mu odpowiedziałem, zarzucając mu fałszywość i dodając 'TY MI BANA, JA CI CHUJA W DUPE' no i mam bana. To w zasadzie tyle, najważniejsze opisałem, a reszta to raczej nic nie znaczący dodatek, który nie wiele tutaj zmieni. Nie będę przepraszał i kłamał, że mi przykro. Moim zdaniem sama kara jest przesadzona i nadana pod wpływem emocji. Nie raz na vibe członkowie ekipy powtarzali, że rozmowy z nieoficjalnych kanałów na discordach nie mogą być brane na poważnie. Też bym się wkurwił na miejscu Karasia, zresztą miałem okazję gdy moje wstawki z prywatnego discorda, które z niego wyciekły,  były traktowane jako istotny element. Z poważaniem.

(Wstawiam na prośbę Aikona) 

Edytowane przez Forki

Ugur''Slimy''Sulimenko-Rashkovsky Mob-Street Capitan. (Dead)

Tomas''Lucky''Polyakov-Rashkovsky Mob-Shootcaller/Los Santos County Goverment

Javier Samaniego-Samaniego&Herrera Drugs Ring-El Patron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibe to nie jest burdel, z którego sobie będziesz wychodził i wchodził kiedy chcesz. Nie zbanowałem Cie pod wpływem emocji, tylko obraziłeś mnie celowo licząc się z tym, że nie zostawię tego bez echa czyli prosiłeś się o tego bana. Jesteś dorosły i wiedziałeś co robisz. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin