Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/kačalov] kačalov


superr ok

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/10658-irzepka/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/48-kačalov/
Powód składania skargi: Słaby poziom zaangażowania Gamemastera w wykonywanie swoich obowiązków. Również nie zwraca się z szacunkiem do innych użytkowników serwera nadmieniając organizację w której gram. 
Wyjaśnienie sprawy: Owy użytkownik już od jakiegoś czasu nagminnie wykorzystuje swoje uprawnienia dla własnych korzyści. Teleportuje się do graczy przez własne zachcianki. Również gdy napisałem mu aby nie teleportował się do mnie ponieważ sobie tego nie życzę odpisał: "Nie słucham ludzi z yermanov opg." Myślę że jest to po prostu nie jest świadomy tego że powinien korzystać ze swoich uprawnień tylko i wyłącznie w celu pomocy graczom. 
Dowody:

Spoiler

image.png.af19e7b0e6ec368b83b3364dfa9fb9c9.png
image.png.5f6a9164c2919f914be317899509521f.png

 

abierto lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iRzepka napisał:

Owy użytkownik już od jakiegoś czasu nagminnie wykorzystuje swoje uprawnienia dla własnych korzyści.

Od jakiego czasu?
 

1 godzinę temu, iRzepka napisał:

Teleportuje się do graczy przez własne zachcianki.

Jakie zachcianki? W jaki sposób teleportowanie do gracza spełniło moją zachciankę?

 

1 godzinę temu, iRzepka napisał:

Również gdy napisałem mu aby nie teleportował się do mnie ponieważ sobie tego nie życzę odpisał: "Nie słucham ludzi z yermanov opg."

Uznałem, że to żart. Z ludźmi od Yermanov (a przynajmniej tymi od @for my destination @wiechu) zawsze żyliśmy w żartobliwych i dobrych relacjach, nie sądziłem, że ich nowa wersja ma w naturze odebranie takiego tekstu jako cokolwiek negatywnego. Nie sądziłem, że tak bardzo urazi to twoją dumę i honor członka grupy przestępczej. 

 

1 godzinę temu, iRzepka napisał:

Myślę że jest to po prostu nie jest świadomy tego że powinien korzystać ze swoich uprawnień tylko i wyłącznie w celu pomocy graczom. 

To fajnie. Ja myślę, że wypisałeś głupoty w całym tym zdaniu.

 

 

btw. to trzeba byc mna zeby wbic na aduty po trzech latach i dostac skarge 

Lopez, StaliK, roziak i 46 innych lubią to

6oUdCNv.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie moja organizacja nie ma żadnego powiązania i nie jest to jej żadna 'świeższa odsłona' ,  oprócz podobnego nazwiska postaci lidera nic te dwie organizacje nie łączy, a z kacalovem wtedy jak najbardziej żyliśmy w dobrych stosunkach i było to odbierane żartobliwie, pozdrawiam

xDDD, wlk, StaliK i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od czego członek ekipy ma uprawnienia nie ustala gracz. Owszem, służą one również do pomocy graczom, ale także do obserwowania ich gry, nadzorowania, rzucania narracji i tak dalej. Co do samego tekstu o organizacji to chyba już też zostało wyjaśnione. Temat zostawiam jeszcze otwarty do jutra, gdyby oskarżyciel chciał coś dodać. 

EnjoyTheRide, Eliteq i Elliot lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin