Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

* W sieci można znaleźć darmowego e-booka od debiutanta na scenie pisarskiej


Meph

Rekomendowane odpowiedzi

**W sieci na wielu stronach dotyczących literatury jak i na samych profilach artysty jakim jest D. W. Ghost pojawiła się książka "Epitafium" - dostępna w wersji e-booka za darmo do odczytania. Pojawiła się ponadto możliwość zadeklarowania chęci zamówienia fizycznej wersji książki za cenę wyłącznie kosztów wydruku i promocji. Dodatkowo można dotrzeć do paru innych informacji oraz profilu autora w mediach społecznościowych z którego pragnie trzymać ewentualny kontakt ze swoimi odbiorcami. Jak można doczytać - książka traktuje o nieco poważniejszym temacie jakim jest śmierć i choroba, jednocześnie część rzeczy nie podajac ot tak na tacy, prowadząc czytelnika w niepewność i ból bohatera. **


Q6EyM0W.png

((Kliknijcie w poniższy link))
https://online.fliphtml5.com/pikey/wxra/
 

**W dodatku na stronach można także natrafić na krótką informację od autora**

Jak domyślacie się lub nie - pisanie jest dla mnie odskocznią od normy. Aktualnie pisanie jest dla mnie mocno ograniczone przez brak środków. Nie zamierzałem także wydawać Epitafium z koniecznością zakupu, a więc nie wygeneruję na nim żadnych zysków. Tym samym o ile ktoś chciałby zobaczyć więcej twórczości z mojej strony, wesprzeć mnie w procesie pisania i przeniesienia się na nie zawodowo - będę wdzięczny za każde wsparcie finansowe, gdyż może być finalnie zbawienne. Postaram się także umieścić w dedykacji przy następnej książce każdego takiego śmiałka o ile zaznaczy jak się nazywa i kim jest. Miłego dnia!

Numer konta do przelewu: 4796449215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Yukiyo postanowiła zamówić fizyczną kopię z dostawą pod adres aktualnego zamieszkania. Przy okazji zamówiła również kopię dla swojego kuzyna, jego narzeczonej oraz dwóch przyjaciółek wstawiając w zamówienie ich adresy.**

 

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Zoe przypomniała sobie o krótkiej interakcji z jednym z klientów podczas swojej wieczornej zmiany w pubie i książce, którą wtedy wyciągnął. Z ciekawości wygooglowała ją na necie i zapisała PDF na telefonie, szykując się do wieczornej lektury.**

Edytowane przez jjordan
Meph lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin