Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/anti] Czechu


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2019-Czechu/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Thomas DePalma
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci https://forum.v-rp.pl/profile/2019-Czechu/
Powód nałożenia kary: Nieautoryzowana sprzedaż biznesu i brak wypełnienia wzoru. Mimo moich wytycznych o zwrócenie gotówki graczowi, któremu to sprzedałeś bez naszej wiedzy, nie chcesz się posłuchać.
Członek ekipy nakładający karę: Anti
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, nawet nie wiem jak mam się do tego odnieś. Zależy mi na postaci i to wszystko. Sama kara jest zabawna. Zagraliśmy IC akcje sprzedażu biznesu, wątki poszły dalej. i tak dalej gdy opiekun biznesów przypomniał sobie o wypełnieniu wniosku. (ja w tym czasie zostałem usunięty z discorda już i o sytuacji nie wiedziałem, niżej zamieszczam konwersacje z opiekunem gdzie wyraziłem skruche, przeprosiłem i byłem gotowy nadrobić zaległości wynikające z biurokracji)
Ewentualne screeny/świadkowie:

hehe.png

 

Odmówiłem wykonania polecania jaką jest zwrot kasy, bo dla mnie to groteskowa sytuacja żeby o jakiś wzór się cofać, gdzie wyraziłem chęć poprawy za pierwszym razem i przeprosiłęm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też zadać pytanie w kierunku administracji. Co to jest za tachograf kar? Dlaczego postać jest blokowana za jakieś niedocięgnięcie wniosku ze strony out of character? Gdzie ta potać to fundament organizacji Los Santos Outfit, z masą watków i śmiało mogę powiedzieć, że jest jedną z lepiej rozbudowanych postaci na serwerze. I czemu ma to służyć ta blokada tej potsaci i zablokowaniem wątków przez powody ooc i jakiś formularz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś karę bo nie chciałeś się stosować do naszej decyzji, dostałeś swobodny wybór, który miał być po prostu twoją decyzją czy wolisz ugodowo podejść do sprawy bez większych konsekwencji i oddać gotówkę graczowi, któremu sprzedałeś biznes bez naszej autoryzacji lub wybrać zwyczajnie blokadę postaci, co jest po prostu naturalną koleją rzeczy w przypadku celowej sprzedaży biznesu bez naszej zgody ze względu na zdobycie korzyści materialnej w ten sposób. Byłem z tobą cały czas na ugodowej pozycji i zwyczajnie nie chciałem dla Ciebie tej blokady, sam ją wybrałeś twierdząc, że dla Ciebie to jest zabawne i wolisz ją otrzymać aniżeli zrobić to o co Cię proszę.

unknown.png

Po to są ustalenia, wytyczne do których ma dostęp każdy lider biznesów, by je przestrzegać i przede wszystkim każdy w nich jest równy. Nie możemy sobie pozwolić, by jeden gracz miał konsekwencje łamania wytycznych, a drugi nie. Przede wszystkim dlatego, że pewne ustalenia są rozpisane z jakiegoś powodu. Sprzedaż biznesu od zawsze było rzeczą, którą przyzwalamy pod kilkoma warunkami i przede wszystkim poprzez wypełnienie wzoru wcześniejszej otrzymując zgodę opiekuna. Ja rozumiem, że mogłeś przeprosić mnie i nie wiedzieć, jednak nie zwalnia Cię to z przestrzegania tego. Naszą decyzją w tym momencie było przede wszystkim, że nie otrzymasz takowej zgody na sprzedaż i biznes trafi do archiwum z powodu tego, że cała sytuacja wynikła także z skargi gracza w stosunku do nieautoryzowanej sprzedaży przez Ciebie. Poinformowałem Cię o tym od razu, byś zastosował się do tego, co mówię bo po prostu zrobiłeś w maliny gracza i sam on nie powinien być za to stratny. Nie chcąc dla Ciebie źle, po prostu respektujemy takie rzeczy i będziemy respektować bo po to kontrolujemy sprzedaż biznesów, by był porządek i jeżeli ktoś zrobił gapę, która z reguły jest karane, a tobie przedstawiłem luźniejsze wyjście z całej sprawy, to Ty przede wszystkim nie chciałeś tego wykonać i sam stwierdziłeś, że wolisz otrzymać karę w takowej postaci. Chcemy w naszym sektorze przede wszystkim porządek i to, by ludzie respektowali nasze ustalenia, a jeżeli nie jesteś tego zrozumieć i zwyczajnie wolisz iść w zaparte na swoje, nie dziw się, że otrzymałeś karę bo nie jesteś wyjęty spod prawa, po prostu.

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z Tobą dogadać się od samego początku i za każdym razem byłem otwarty do dialogu. Jedynym zaproponowanym rozwiązaniem przez Ciebie było cofnięcie wydarzeń w grze i wyrzucenie biznesu do archiwum. Jaki był tego powód? Brak wypełnionego wniosku. Przyznaję się do tego, wręcz w pierwszej wiadomości zadeklarowałem że to nadrobię i przeprosiłem za to. Ale ktoś tutaj gre bierze bardziej poważnie niż prace w korporacji. Najlepsze jest to, że zapierasz się w tym swoim postępowaniu do tego stopnia, że wyrzuciłeś mi kolejny projekt;

 

Edytowałeś post, bo wcześniejszy dotyczył blokady postaci. TYLKO, że nawet nie skorygowałeś swoich informacji i zablokowałeś mi biznes z innej postaci, blokując możliwość dalszej gry. Jakim kosztem? Poprostu chciałeś w swoim postępowaniu mnie zniechęcić do gry i najwyraźniej udupić. Wygrałeś Anti. Pamiętaj tylko, że role w życiu z czasem mogą się odwrócić.

Od początku byłem gotowy się dogadać i dojść do porozumienia bo to tylko głupi formularz w internetowej gierce. Nic więcej do kurwy nędzy. Tutaj jest słowo przeciwko słowu. Też mogłeś odpuścić i schować ręce w kieszeni, zadowoliłeś by dwie strony - chłopaki co kupili biznes od mojej osoby dalej by mogli go prowadzić, ja również mógłbym grać na swojej postaci. Ale musiałeś twardo postawić na swoim i ukrócić obie strony.

Ba, po czasie dowiaduje się, że jednak oni mogą sobą założyć biznes więc w sumie zrobiłeś ze mnie kozła ofiarnego i wyżyłes się. Bez sensu, bez sensu. Totalnie kurwa bez sensu. Są inni gracze, których można karać za większe głupoty niż to. Dla mnie to totalna błahostka i ta kara to jest przegięcie pizdy w kontekście całej fabularnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanówcie się w jaką strone chcecie iść. Bo są rzeczy, za które można karać ale nie za coś takiego. A, że wstawiłeś mi tutaj wypowiedź po kilku-godzinnych dyskusjach na discordzie gdzie poprostu zirytowany sytuacją, napisałem coś takiego to żaden argument w sprawie. Chryste, że my to się kłócimy o takie pierdoły a chłopy na Vespucci parking dalej grają swój syf? Serio Anti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Czechu napisał:

Próbowałem z Tobą dogadać się od samego początku i za każdym razem byłem otwarty do dialogu. Jedynym zaproponowanym rozwiązaniem przez Ciebie było cofnięcie wydarzeń w grze i wyrzucenie biznesu do archiwum. Jaki był tego powód? Brak wypełnionego wniosku. Przyznaję się do tego, wręcz w pierwszej wiadomości zadeklarowałem że to nadrobię i przeprosiłem za to. Ale ktoś tutaj gre bierze bardziej poważnie niż prace w korporacji. Najlepsze jest to, że zapierasz się w tym swoim postępowaniu do tego stopnia, że wyrzuciłeś mi kolejny projekt;

 

Edytowałeś post, bo wcześniejszy dotyczył blokady postaci. TYLKO, że nawet nie skorygowałeś swoich informacji i zablokowałeś mi biznes z innej postaci, blokując możliwość dalszej gry. Jakim kosztem? Poprostu chciałeś w swoim postępowaniu mnie zniechęcić do gry i najwyraźniej udupić. Wygrałeś Anti. Pamiętaj tylko, że role w życiu z czasem mogą się odwrócić.

Od początku byłem gotowy się dogadać i dojść do porozumienia bo to tylko głupi formularz w internetowej gierce. Nic więcej do kurwy nędzy. Tutaj jest słowo przeciwko słowu. Też mogłeś odpuścić i schować ręce w kieszeni, zadowoliłeś by dwie strony - chłopaki co kupili biznes od mojej osoby dalej by mogli go prowadzić, ja również mógłbym grać na swojej postaci. Ale musiałeś twardo postawić na swoim i ukrócić obie strony.

Ba, po czasie dowiaduje się, że jednak oni mogą sobą założyć biznes więc w sumie zrobiłeś ze mnie kozła ofiarnego i wyżyłes się. Bez sensu, bez sensu. Totalnie kurwa bez sensu. Są inni gracze, których można karać za większe głupoty niż to. Dla mnie to totalna błahostka i ta kara to jest przegięcie pizdy w kontekście całej fabularnej gry.

Jeżeli inni gracze mogą otrzymać za to nawet blokadę postaci, to dlaczego Ty możesz być wyjęty spod prawa i robić żywnie co Ci podoba się, to, że jesteś nie świadomy czegoś, nie zwalnia Cię z przestrzegania prawa, tak samo nie zwalnia Cię to z przestrzegania ustaleń opiekunów. Nie pytałeś mnie o zgodę, nawet kiedy napisałem Ci wprost, że biznes trafia do archiwum, nie poprosiłeś o tej zgody ani dogadania się w tej sprawie bo nie uznaje tego -  słowa jako "serio?" Tym bardziej, że takie sprawy według ustaleń jak już ustala się poprzez ticket na discordzie bo jak widzisz poza tobą piszą do mnie setki innych ludzi i nie wszystko mi może umknąć. Wprost dając Ci następnego dnia, że coś takiego nie przejdzie, bo nie masz takiej zgody i biznes jest w archiwum już, mówiąc, że nie otrzymałeś zgody na sprzedaż i twoimi jedynymi konsekwecjami tam było przede wszystkim zwrot gotówki graczowi. Nie chciałeś tego zrobić, SAM twierdziłeś, że wolisz dostać blokadę postaci.

To nie jest twój pierwszy razy, kiedy robisz coś na opak i zwyczajnie nie stosujesz się do regulacji i wytycznych w naszym sektorze mimo tego zawsze podchodziliśmy do Ciebie z dozą szacunku i przede wszystkim normalnego podejścia. Twój drugi projekt trafił przede wszystkim nie z powodu, że dostałeś blokade postaci, a całokształt twojego zachowania i podejścia, którego nie akceptujemy w naszym sektorze i nie będziemy akceptować, dając wprost informacje, że takie osoby nie będą tolerowane, tym samym napisałem Ci, że otrzymałeś chwilową blokadę na zakładanie i liderowanie biznesów ze względu na to. I wybacz Czechu ale przede wszystkim nikt nie chciał dla Ciebie źle, nawet w tej sprawie, powiedziałem Ci pierw, że możesz znaleźć osobe, która przejmie to, a finalnie dając Ci możliwość dalej tego prowadzenia. Więc o czym my mówimy? 


image.png.a33aa7d6b37a2dfc2f682e6fd9397557.pngimage.png.3b5ebf865b8f50222f2b5b8e0bb90609.png

image.thumb.png.c649c036465e10ddee15cb08a3353e55.png

Cytat

Ba, po czasie dowiaduje się, że jednak oni mogą sobą założyć biznes więc w sumie zrobiłeś ze mnie kozła ofiarnego i wyżyłes się. Bez sensu, bez sensu. Totalnie kurwa bez sensu. Są inni gracze, których można karać za większe głupoty niż to. Dla mnie to totalna błahostka i ta kara to jest przegięcie pizdy w kontekście całej fabularnej gry.

 

Dostali możliwość założenia biznesu i rekompesate tych 200k w taki sposób, bo oni przede wszystkim nie są tego winni, nie mogli wiedzieć, że nie masz na to zgody. I w dalszym ciągu bierz poprawke, że to Ty wybrałeś blokade postaci zamiast oddania kwoty za nieautoryzowaną sprzedaż.  

 

Whiplash lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

To koniec dyskusji? Jeśli są pewne reguły w danym sektorze i zasady to je respektujemy a nie ustalamy coś według własnego widzi mi się. Nie Czechu, nie ma taryfikatora kar. Wtedy nawet dział apelacji w sumie nie byłby potrzebny. Dodatkowo nie potrzebujemy w apelacji dyskusji o sprawach które nie są potrzebne. 

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spectre napisał:

To koniec dyskusji? Jeśli są pewne reguły w danym sektorze i zasady to je respektujemy a nie ustalamy coś według własnego widzi mi się. Nie Czechu, nie ma taryfikatora kar. Wtedy nawet dział apelacji w sumie nie byłby potrzebny. Dodatkowo nie potrzebujemy w apelacji dyskusji o sprawach które nie są potrzebne. 

Koniec, koniec. Każdy swoje powiedział. Według mnie zablokowanie tej postaci, czy jakiejkolwiek przez błahostke jaką jest nie napisanie wzoru to absurd ale mimo to, przeprosiłem dwukrotnie za zachowanie i próbowałem się dogadać. Z tego co widze to i tak apelacja zostanie odrzucona, więc może to i lepiej. Czas odpocząć od role playa. 

doctor fetker i Wiktor lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin