Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Postiv] Parku Gaming


Czarna Zjawa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/2842-parku-gaming/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: 
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 
Perfidne przekazywanie pojazdu (Argento UID 40103) innemu graczowi po to, by utrudnić jego przekazanie po wygranej rozprawie drugiej stronie konfliktu IC. Celowa przedśmiertna, zaplanowana sprzedaż wozu w celu utrudnienia gry.
Członek ekipy nakładający karę: @Positiv
Wyjaśnienie sytuacji:  Witam wszystkich tutaj zgromadzonych i życzę smacznego popcornu!
Zacznę od początku, nie wiem dlaczego nasz szanowny supporter @Positiv wklepał mi bana, nie wiedząc o co chodzi. Twoje perfidnie przekazane auto celowo zaplanowane przedśmiertnie mija się całkowicie z twoim celem. Auto został przekazane przez jednego z członków administracji z powodu, gdyż osoba Ava Li ( @_Panda_) spłaciła mi pojazd w całości za nim wpisałem CK, więc trochę nie fer byłoby z mojej strony kiedy ta osoba był by stratna około 200 tysięcy (w przeliczeniu codziennej gry po kilka godzin przez dwa tygodnie). Nie wiem skąd wziął ci się ten powód Bana, który według mnie i wielu osób jest dość absurdalny. Tak samo gra, która przeszła z dramy OOC wywołanej próbą przekazania majątku przez moją postać kiedy byłem tego nie świadom, na drogę IC w której ty pomagałeś grać coś co nie było nigdzie i nigdy zawarte ani IC, ani w informacjach komisu, czyli kupowane auto za moje odłożone pieniądze jest własnością komisu, zauważmy, że pomysł ze strony Semiona ( @rusek) wyszedł dosłownie kilka dni jak nie tydzień po zwolnieniu mnie OOC z komisu, a chyba normalną rzeczą jest to, że jeśli zostałem zwolniony to auta kupione za moje pieniądze wracają ze mną, sam Cinthia odpisywał mi je z komus wszystko wtedy było przy @I3uLwers który wie o akcji z Sultanem RS który znalazł się na moim koncie. A przyznam, że przy podpisywaniu umowy IC z komisem było grane czy nie ma żadnych haczyków, odegrane zostało że nie możecie to wykopać z logów, jeśli będzie potrzeba sam to wykopie, nie informował mnie ani IC ani OOC że auta są komisu, jego wytłumaczenie było uwaga cytuje "To chyba normalne że każda spisana umowa jest na komis i auta są komisu" no normalne w świecie IRL którego większość z was nie zna, ale to jest gra, a odgrywanie coś typu "umowa została spisana" nie widzę tutaj dowodów na to że auto ma być komisu, sam skrypt komisu nie jest dopracowany, a ludzie grający tam po prostu rozwalają gospodarkę a czym? Przykład Jester Classic 110k salonowo w komisu skupują go po 50/60k, zarobek około miliona na serwerze RP w ciągu tygodnia to nie jest raczej normalna kwota, ale mniejsza o to.

Przejdę do drugiej sprawy, która jest również powiązana z moją karą, a chodzi tutaj o blokadę postaci prawowitego właściciela Argento Ava Li ( @_Panda_ ) pozwolę sobie wyciągnąć powód blokady postaci koleżanki.
Sprzedaż pojazdu Argento UID 40103 do komisu gdy drogą IC jest ono zajęte przez sąd jako rzecz o którą toczy się rozprawa. Współpraca z innym graczem w perfidną przerzutkę pojazdu byle druga strona nie mogła ugrać rozprawy.
Powiedz mi szanownym @Positivskąd ty masz informację, że my niby przerzucamy auto, człowieku jak ja mogłem przerzucić auto mając zablokowaną postać? Tutaj to ty wykazywałeś się brakiem szacunku do gry oraz niechęcią grania bo nie chciałeś poczekać do 22 aby wszystko rozwinęło się drogą IC bo śpieszyłeś się do pracy, powiedziałeś mi że mam grać teraz bo nie będziesz czekał, to jest zachowanie supporta dającego przykład? Po prostu chciałeś to wygrać wiedząc że ja nie znam się na prawie, zmuszając mnie tym samym do gry.


Jeszcze jedno, skoro Argento zostało zajęte sądownie, to czekam na ss akcji z tego z godziną i datą z tamtego dnia kiedy one było zajęte, bo nie mogło zostać, a wiesz czemu? Bo było w pewnym warsztacie na ściemnianiu szyb, więc twoje powody na mnie i na Pande są strasznie naciągane a wygląda to wręcz jakby.... nie powiem tego bo niestety tutaj nie istnieje coś takiego jak wolność słowa 😉

Moim zdaniem jeśli byłbyś naprawdę w porządku napisałbyś do mnie na priv aby dowiedzieć się dlaczego się tak stało, tym bardziej kiedy dajesz mi bana bo postaci nie możesz zablokować Negativ od dzisiaj twoja nowa ksywka. No więc nie oszukujmy się ale to wygląda tak "jak ktoś chce kogoś upierdol**** to to zrobi nie ważne w jaki sposób"

A co jest w tym wszystkim najlepsze? Dowiedziałem się o tym banie dopiero teraz, ponieważ przez cały tydzień nie grałem bo miałem inne zajęcia w tym czasie, a kiedy po ciężkim tygodniu pracy chcesz wyczilować bombe na klimaciku a tu wchodzisz i ban o którym nie masz kompletnego pojęcia.

Ewentualne screeny/świadkowie: @kage- @papiko33 @Krukovsky @_Panda_ 

Edytowane przez Parku Gaming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Parku Gaming napisał:

Zacznę od początku, nie wiem dlaczego nasz szanowny supporter @Positiv wklepał mi bana, nie wiedząc o co chodzi. Twoje perfidnie przekazane auto celowo zaplanowane przedśmiertnie mija się całkowicie z twoim celem. Auto został przekazane przez jednego z członków administracji z powodu, gdyż osoba Ava Li ( @_Panda_) spłaciła mi pojazd w całości za nim wpisałem CK, więc trochę nie fer byłoby z mojej strony kiedy ta osoba był by stratna około 200 tysięcy (w przeliczeniu codziennej gry po kilka godzin przez dwa tygodnie). Nie wiem skąd wziął ci się ten powód Bana, który według mnie i wielu osób jest dość absurdalny.


- 1.  Właśnie tym zdaniem udowadniasz na forum, że okłamałeś członka administracji i celowo wprowadziłeś go w błąd nie informując o toczącym się postępowaniu IC wobec tego pojazdu - byle by go przepisać na postać Ava Li i by ta mogła go opchnąć jak najszybciej w komisie. Tym utrudniłeś moją pracę, pracę administracji i złamałeś regulamin oraz narrację, którą doskonale znałeś. Zajęty pojazd nie może nawet poruszać się po drogach, zwłaszcza jeżeli zajął go departament sprawiedliwości.

- 2. Nie rozumiem pojęcia fair w stosunku do naciągania takich rzeczy na OOC. Ludzie w realnym życiu tracą oszczędności życiowe bo pominęli jeden kruczek w umowie, albo podpisali coś, co nie było dla nich korzystne - sytuacja jak najbardziej normalna od strony IC. Powód nie jest absurdalny, tylko prawidłowy w mniemaniu moim i administratora który również podjął taką decyzję, by Cię zbanować.

 

 

1 godzinę temu, Parku Gaming napisał:

Tak samo gra, która przeszła z dramy OOC wywołanej próbą przekazania majątku przez moją postać kiedy byłem tego nie świadom, na drogę IC


- 1. Jedyną dramą jaka została wywołana, to ta z Twojej strony, tudzież straszliwy płacz na czacie OOC w przypadku gdy PD Cię aresztowało a wozy zostały zajęte narracyjnie przez władze do czasu osądzenia majątkowego. Spłakałeś się o /stats tak bardzo, że aż wpisałeś sobie CK by wszystko utrudnić i próbować udowodnić tym swoją rację.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

nigdy zawarte ani IC, ani w informacjach komisu, czyli kupowane auto za moje odłożone pieniądze jest własnością komisu, zauważmy, że pomysł ze strony Semiona ( @rusek) wyszedł dosłownie kilka dni jak nie tydzień po zwolnieniu mnie OOC z komisu, a chyba normalną rzeczą jest to, że jeśli zostałem zwolniony to auta kupione za moje pieniądze wracają ze mną, sam Cinthia odpisywał mi je z komus wszystko wtedy było przy @I3uLwers który wie o akcji z Sultanem RS który znalazł się na moim koncie. A przyznam, że przy podpisywaniu umowy IC z komisem było grane czy nie ma żadnych haczyków


- 1. Logicznym jest to, że względem panującego IC prawa, jeśli pracujesz pod czyimś komisem samochodowym to nie spisujesz umów na siebie, tylko na firmę. Jeśli spisywałeś na siebie umowy i wypłacałeś własną kasę IC no to rusek powinien Ci podziękować za darowizny - bo tak to działa. Nie interesuje mnie w tej sytuacji żaden Sultan. 'Kruczków' w umowie o pracę w komisie nie było bo ich po prostu nie ma. Tak działa prawo.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

a odgrywanie coś typu "umowa została spisana"


- 1. Odgrywanie przez Ciebie /me umowa zostala spisana - nie jest ani moim problemem, ani nikogo innego tylko Twoim.

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

Przejdę do drugiej sprawy, która jest również powiązana z moją karą, a chodzi tutaj o blokadę postaci prawowitego właściciela Argento Ava Li ( @_Panda_ ) pozwolę sobie wyciągnąć powód blokady postaci koleżanki.
Sprzedaż pojazdu Argento UID 40103 do komisu gdy drogą IC jest ono zajęte przez sąd jako rzecz o którą toczy się rozprawa. Współpraca z innym graczem w perfidną przerzutkę pojazdu byle druga strona nie mogła ugrać rozprawy.

- 1. Ava Li wobec prawa IC nie jest żadnym prawowitym właścicielem pojazdu Argento i powiedzmy o tym jasno na samym początku odniesienia się do tego cytatu. Powód jest również słuszny w mniemaniu moim i administratora który pomógł mi w tej sprawie. Magicznie wóz został przeciągnięty z Twojego konta na konto Pandy i nagle został sprzedany w komisie.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

Powiedz mi szanownym @Positivskąd ty masz informację, że my niby przerzucamy auto

- 1. Z logów.

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

Tutaj to ty wykazywałeś się brakiem szacunku do gry oraz niechęcią grania bo nie chciałeś poczekać do 22 aby wszystko rozwinęło się drogą IC bo śpieszyłeś się do pracy, powiedziałeś mi że mam grać teraz bo nie będziesz czekał, to jest zachowanie supporta dającego przykład? Po prostu chciałeś to wygrać wiedząc że ja nie znam się na prawie, zmuszając mnie tym samym do gry

- 1. Nikt Cię nie zmuszał do gry, powiedziałem że możesz sobie odgrywać adwokata z urzędu na /do jeżeli Twój akurat nie może wejść do gry. Mam życie prywatne i mam prawo do tego by się nie zgodzić na przełożenie akcji 'na później' jako jedna ze stron konfliktu - zapewnia mi to regulamin.

- 2. Nie będę już wspominał o tym, jaki ty dawałeś przykład jako streamer jeżeli schodzimy już na przykłady z bycia supporterem.

- 3. To Twój problem że nie znasz się na podstawowym prawie sektoru w którym grałeś postacią, nie mój.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

Jeszcze jedno, skoro Argento zostało zajęte sądownie, to czekam na ss akcji z tego z godziną i datą z tamtego dnia kiedy one było zajęte, bo nie mogło zostać, a wiesz czemu? Bo było w pewnym warsztacie na ściemnianiu szyb, więc twoje powody na mnie i na Pande są strasznie naciągane a wygląda to wręcz jakby.... nie powiem tego bo niestety tutaj nie istnieje coś takiego jak wolność słowa

- 1. Argento zostało automatycznie zajęte przez departament sprawiedliwości zaraz po zgłoszeniu przestępstwa. Takie rzeczy dzieją się narracyjnie, nikt z PD nie będzie jechał i szukał Twojego wozu tylko po to, by poinformować łaskawie obecnego kierowcę że jest zajęte, czy żeby założyć blokadę (co było by bez sensu, bo można ją ściągnąć w urzędzie)

- 2. Mówiąc o naciąganiu powodów, weź pod uwagę proszę, że decyzja o banie zapadła w zgodzie między mną w administratorem który przeglądał Twoje logi, myślę że więcej w tym podpunkcie dodawać nie muszę.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

Moim zdaniem jeśli byłbyś naprawdę w porządku napisałbyś do mnie na priv aby dowiedzieć się dlaczego się tak stało, tym bardziej kiedy dajesz mi bana bo postaci nie możesz zablokować Negativ od dzisiaj twoja nowa ksywka. No więc nie oszukujmy się ale to wygląda tak "jak ktoś chce kogoś upierdol**** to to zrobi nie ważne w jaki sposób"


- 1. Nie mam zamiaru pisać z człowiekiem który podczas gry IC gdy dowiaduje się o zajęciu jego pojazdów zaczyna pluć na OOC na mnie, na serwis, połowę administracji a końcowo wpisuje sobie CK by pokazać swoją 'rację'.

 

 

2 godziny temu, Parku Gaming napisał:

A co jest w tym wszystkim najlepsze? Dowiedziałem się o tym banie dopiero teraz, ponieważ przez cały tydzień nie grałem bo miałem inne zajęcia w tym czasie, a kiedy po ciężkim tygodniu pracy chcesz wyczilować bombe na klimaciku a tu wchodzisz i ban o którym nie masz kompletnego pojęcia.


 - 1. Wejście na serwis powoduje ukazanie się bana wraz z powodem, informowanie Cię o tym nie jest ani moim obowiązkiem, ani nie ma sensu.



   Podsumowując,
Zostałeś zbanowany za przekręty, kłamanie i odwalanie którym popisałeś się już na początku sytuacji nawet przy obecnym na miejscu PD, które może to potwierdzić. Nikt na miejscu z powodu Twojego płaczu OOC nie chciał z Tobą grać i nie dziwię się ludziom, bo z rzeczy IC o którą mogłeś walczyć w sądzie wolałeś się sadzić do mnie, PD i całego serwisu. Totalny bezsens. Żałuję też że nie wpisałem Ci do powodu kary przenoszenia IC do OOC, bo przypominam że to również jest karane. Myślę też że wiele osób zdążyło już zauważyć co grasz, jak grasz i dlatego zapadła decyzja o banie nie tylko z mojej strony, ale również administratora który wraz ze mną działał przy interwencji oraz który sprawdzał Twoje logi. Sam w apelacji piszesz, że członek administracji przepisał Ci pojazd - jasno przyznając się do okłamania go i wprowadzenia w błąd. Końcowo gdy w apelacji nie masz już co napisać zaczynasz obrzucać mnie błotem. Nie widzę sensu dalszej dyskusji z Tobą a swoją decyzję o karze podtrzymuję i zostawiam to pod oko rozpatrujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Positiv napisał:

Zostałeś zbanowany za przekręty, kłamanie i odwalanie którym popisałeś się już na początku sytuacji nawet przy obecnym na miejscu PD, które może to potwierdzić. Nikt na miejscu z powodu Twojego płaczu OOC nie chciał z Tobą grać i nie dziwię się ludziom, bo z rzeczy IC o którą mogłeś walczyć w sądzie wolałeś się sadzić do mnie, PD i całego serwisu. Totalny bezsens. Żałuję też że nie wpisałem Ci do powodu kary przenoszenia IC do OOC, bo przypominam że to również jest karane. Myślę też że wiele osób zdążyło już zauważyć co grasz, jak grasz i dlatego zapadła decyzja o banie nie tylko z mojej strony, ale również administratora który wraz ze mną działał przy interwencji oraz który sprawdzał Twoje logi. Sam w apelacji piszesz, że członek administracji przepisał Ci pojazd - jasno przyznając się do okłamania go i wprowadzenia w błąd. Końcowo gdy w apelacji nie masz już co napisać zaczynasz obrzucać mnie błotem. Nie widzę sensu dalszej dyskusji z Tobą a swoją decyzję o karze podtrzymuję i zostawiam to pod oko rozpatrujących.

Dobra zacznijmy od dupy strony i twojego podsumowania.
Po 1. Zacznijmy od tego, jak nagle PD znalazło się na tamie? Wmawiasz mi, że wbiłem sobie CK aby pokazać racje, prawda jest taka że CK planowane było od kilku dni.
Po 2. O jakim ty kłamstwie mi tutaj mówisz, gadasz tylko jak to się nie pultałem do was i nie rzucałem mięsem na prawo i lewo w stronę całej administracji, zamiast osądzać pokaż dowody na to nie przypominam sobie takiej akcjii.
Po 3. Jak auto mogło kurwa zostać zajęte z dupy tak naprawdę bo ty se coś na /do odegrałeś? Informacji IC w ogóle o tym nie dostałem, auto w trakcie twojego rzekomego zajęcia było na warsztacie i miało przyciemniane szyby, też puste gadanie a gdzie dowody na to, wmawiać ja też mogę a nic nie pokazywać.
Po 4. Jak rozmawiamy o wszystkim to administratorów odpowiedzialnych nazywaj też po imieniu, chętnie posłucham co mają do powiedzenia.
Po 5. Wmawiasz mi po raz kolejny że okłamałem administratora nie mówiąc mu o zajęciu Argento, przy grze IC przypominam sobie temat kiedy pewna osoba powiedziała odpuśćmy Argento skoro zostało spłacone ale walczmy o reble.
Po 6. Czas dopracować skrypty, aby uniknąć takich sytuacji bo chyba wam się coś w głowie przewraca skoro ktoś gra 620 godzin po to aby jakiś za przeproszeniem stats z komisu zabrał mu cały majątek bo tak mówią kruczki, dopracujcie skrypt aby auta kupować z pieniedzy komisu a nie prywatne.

 

16 minut temu, Positiv napisał:

- 1. Z logów.

 

Jeszcze się odniosę do tego. Co tutaj z logów wyciągnąłeś? Może pomyśl głową i wyciągnij w końcu logi z przelewów które dostawałem od niej za samochód, tak jak mówię, kolejny raz puste słowa zero dowodów, chciałbym zobaczyć jakieś SS od ciebie lub Logi i wtedy możemy dalej rozmawiać.

zarzucasz mi coś na temat mojego grania? Osoby z którymi grałem/gram nigdy nie miały zastrzeżeń do mojej gry, czasami nie odpowiednie osoby zajmują stanowisko supportu, albo po prostu zaczyna się zwykłe kolesiostwo na serwerze. 

Mówisz coś o moich streamach, uwierz że gdyby nie moje reklamy mające po 10 koła wyświetleń jak nie więcej tyle graczy by tutaj już nie grało... ale o tym może kiedyś.

F2K lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 1. Zacznijmy od tego, jak nagle PD znalazło się na tamie?

Ze zgłoszenia IC ode mnie o przestępstwie + Ilario Cię sprzedał.

 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 2. O jakim ty kłamstwie mi tutaj mówisz, gadasz tylko jak to się nie pultałem do was i nie rzucałem mięsem na prawo i lewo w stronę całej administracji, zamiast osądzać pokaż dowody na to nie przypominam sobie takiej akcjii.


Nie screenuję wszystkiego żeby teraz otworzyć folderek i wrzucić Ci tu 'dowody' - wszystko jest w logach.

 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 3. Jak auto mogło kurwa zostać zajęte z dupy tak naprawdę bo ty se coś na /do odegrałeś? Informacji IC w ogóle o tym nie dostałem


Auto zostało zajęte narracyjnie przez departament sprawiedliwości - zostało to przy Tobie odegrane (albo przy Twoim trupie, nie pamiętam)

 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 5. Wmawiasz mi po raz kolejny że okłamałem administratora nie mówiąc mu o zajęciu Argento, przy grze IC przypominam sobie temat kiedy pewna osoba powiedziała odpuśćmy Argento skoro zostało spłacone ale walczmy o reble.


Owszem, klient mojej postaci powiedział by odpuścić, bo mu się odechciało grania przez płacz OOC. Ja jednak miałem zamiar pociągnąć to należycie do końca IC.

 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 4. Jak rozmawiamy o wszystkim to administratorów odpowiedzialnych nazywaj też po imieniu, chętnie posłucham co mają do powiedzenia.


Nie, nie będę Ci nikogo wymieniał.

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 5. Wmawiasz mi po raz kolejny że okłamałem administratora nie mówiąc mu o zajęciu Argento, przy grze IC przypominam sobie temat kiedy pewna osoba powiedziała odpuśćmy Argento skoro zostało spłacone ale walczmy o reble.


Ava Li mogła Ci płacić, ale płaciła Ci bezsensownie, bo nielegalnie 'sprzedałeś' jej wóz - z prostego faktu, wóz nigdy nie był Twój na umowie ani w papierach IC.

 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Po 6. Czas dopracować skrypty, aby uniknąć takich sytuacji bo chyba wam się coś w głowie przewraca skoro ktoś gra 620 godzin po to aby jakiś za przeproszeniem stats z komisu zabrał mu cały majątek bo tak mówią kruczki, dopracujcie skrypt aby auta kupować z pieniedzy komisu a nie prywatne.

'nie obrażam serwisu'
'czas dopracować skrypty'



Nie płaczesz OOC o grę IC?
Albo..
 

 

14 minut temu, Parku Gaming napisał:

Wmawiasz mi, że wbiłem sobie CK aby pokazać racje, prawda jest taka że CK planowane było od kilku dni.


CK, było planowane od kilku dni?
image.png.78c53faefb408eeaf996834b2608ac88.png

image.png.cb7328fb8d5ca2b4d4f9090a4f2d8c16.png

image.png.e56a16f856872b120152a37699bd3aeb.png

image.png.793fdb75666857a413cad9a08ad7755b.png


Planowałeś CK? - To czemu prosiłeś o powrót i pojednanie przenosząc rzeczy z IC na discorda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Positiv... Nie mogłeś tego obgadać na dc tylko bana dawać? 
Chyba jednak jesteśmy ludźmi nie?
Gościa nie było i nawet nie miał jak tego sprawdzić...
Trochę wyrozumiałości a Ty dowaliłeś mu bana na miesiąc na to...
Chyba po to się rozmawia żeby wyjaśnić a nie ''ban i chuj'' wyjaśniaj sobie...
Jak dla mnie to trochę takie głupie jest.
Ja tam nie wiem jak działają te komisy ale jednak można to było najpierw na dc obgadać a potem bloka nałożyć
Pozdrawiam

Czarna Zjawa i adamm082 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Positiv napisał:

Nie screenuję wszystkiego żeby teraz otworzyć folderek i wrzucić Ci tu 'dowody' - wszystko jest w logach.

W logach? No nie wiem bo połowy na pewno w logach nie znajdziesz.

 

3 minuty temu, Positiv napisał:

Auto zostało zajęte narracyjnie przez departament sprawiedliwości - zostało to przy Tobie odegrane (albo przy Twoim trupie, nie pamiętam)

owszem zająłeś przy mnie ale Reble, a Argento jak mogłeś zając skoro nawet nie wiedziałeś gdzie ono jest? I dlaczego ja nie dostałem żadnej informacji OOC i IC że Argento zostało zajęte? Jeśli ja bym to wiedział człowieku to wtedy bym nie dał przepisać Ava auta, była by całkiem inna gadka wtedy, ale na temat Argento nie miałem żadnej inforamcji... a równie dobrze mogliście wrypać blokade na koło na 2mln i nikt by tego auta nie wykupił w opisei dodać "auto zostało zajęte przez departament do czasu rozprawy" czy coś takiego. 

 

3 minuty temu, Positiv napisał:

Owszem, klient mojej postaci powiedział by odpuścić, bo mu się odechciało grania przez płacz OOC. Ja jednak miałem zamiar pociągnąć to należycie do końca IC.

Z tego wynika, że za wszelką cenę chciałeś mnie ujebać, prosto mówiąc dużo ludzi jest ciętych na mnie przyszedł moment do wykorzystania żeby się kogoś pozbyć i to zrobiłeś

 

5 minut temu, Positiv napisał:

Ava Li mogła Ci płacić, ale płaciła Ci bezsensownie, bo nielegalnie 'sprzedałeś' jej wóz - z prostego faktu, wóz nigdy nie był Twój na umowie ani w papierach IC.

Tak nagle auto nie było moje, kupuje za swoje siano IC nie jest moje - po raz kolejny dopracujcie skrypty bo to jest XD i w sumie przy @I3uLwers Cinthia oddawała mi Argento i wtedy nie było żadnej mowy że auto zostaje ukradzione czy coś bo wszystko działo się OOC, tak samo auta zostały zabrane OOC bo zostałem zwolniony OOC.

 

6 minut temu, Positiv napisał:

'nie obrażam serwisu'
'czas dopracować skrypty'



Nie płaczesz OOC o grę IC?
Albo

stary ja nie płacze ci OOC o to że chciałeś mi zabrać 500k  które są pixelami na ekranie ja mam to głęboko w poważaniu, ja tu gadam o tym jak traktuje się ludzi i jak przez to że jesteś wyżej nagle z dupy można wyciągnąć powody do uwalenia kogoś IC a potem uwalenia OOC

 

7 minut temu, Positiv napisał:

CK, było planowane od kilku dni?
image.png.78c53faefb408eeaf996834b2608ac88.png

image.png.cb7328fb8d5ca2b4d4f9090a4f2d8c16.png

image.png.e56a16f856872b120152a37699bd3aeb.png

image.png.793fdb75666857a413cad9a08ad7755b.png


Planowałeś CK? - To czemu prosiłeś o powrót i pojednanie przenosząc rzeczy z IC na discorda

i co te ss mają do tego że planowałem CK? IC planowalem CK ooc próbowałem się dogadać z semionem, wydawał się spoko do pewnego momentu. Wiedział że OOC ze mną nie wygra to zaatakował od IC dopierdalając mnie IC i OOC naraz.

 

Godzinę temu, rusek napisał:

nie jestem jakimś %$^#$^, żeby komuś coś zabierać, bo dwóch pracowników, gdy odchodziło zabrało swoje, bez problemu. Ale nie w Twoim przypadku, doskonale wiesz co zrobiłeś oraz co pisałeś po tym, gdy wyleciałeś z komisu

Z tego zdania @rusek wychodzi  że za OOC chcesz mnie ukarać stary, a co gadałem OOC? Że ludzi w chuja robisz? Że zarabiasz na ludziach IC kiedy oni o tym nie wiedzą? śmieszne


A co do bana, chujowo bo to jest zwykła gra ale przez to że brak wam konkurencji na rynku macie wyjebane w graczy bo wiecie że przyjdzie nowy, jednak jakby było inaczej to szanowali byście graczy oraz streamerów którzy wam promowali serwer, a nie traktujecie ludzi jak zabawki które można zmieniać i jak najgorszych śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Parku Gaming napisał:

W logach? No nie wiem bo połowy na pewno w logach nie znajdziesz.

 

owszem zająłeś przy mnie ale Reble, a Argento jak mogłeś zając skoro nawet nie wiedziałeś gdzie ono jest? I dlaczego ja nie dostałem żadnej informacji OOC i IC że Argento zostało zajęte? Jeśli ja bym to wiedział człowieku to wtedy bym nie dał przepisać Ava auta, była by całkiem inna gadka wtedy, ale na temat Argento nie miałem żadnej inforamcji... a równie dobrze mogliście wrypać blokade na koło na 2mln i nikt by tego auta nie wykupił w opisei dodać "auto zostało zajęte przez departament do czasu rozprawy" czy coś takiego. 

 

Z tego wynika, że za wszelką cenę chciałeś mnie ujebać, prosto mówiąc dużo ludzi jest ciętych na mnie przyszedł moment do wykorzystania żeby się kogoś pozbyć i to zrobiłeś

 

Tak nagle auto nie było moje, kupuje za swoje siano IC nie jest moje - po raz kolejny dopracujcie skrypty bo to jest XD i w sumie przy @I3uLwers Cinthia oddawała mi Argento i wtedy nie było żadnej mowy że auto zostaje ukradzione czy coś bo wszystko działo się OOC, tak samo auta zostały zabrane OOC bo zostałem zwolniony OOC.

 

stary ja nie płacze ci OOC o to że chciałeś mi zabrać 500k  które są pixelami na ekranie ja mam to głęboko w poważaniu, ja tu gadam o tym jak traktuje się ludzi i jak przez to że jesteś wyżej nagle z dupy można wyciągnąć powody do uwalenia kogoś IC a potem uwalenia OOC

 

i co te ss mają do tego że planowałem CK? IC planowalem CK ooc próbowałem się dogadać z semionem, wydawał się spoko do pewnego momentu. Wiedział że OOC ze mną nie wygra to zaatakował od IC dopierdalając mnie IC i OOC naraz.

 

Z tego zdania @rusek wychodzi  że za OOC chcesz mnie ukarać stary, a co gadałem OOC? Że ludzi w chuja robisz? Że zarabiasz na ludziach IC kiedy oni o tym nie wiedzą? śmieszne


A co do bana, chujowo bo to jest zwykła gra ale przez to że brak wam konkurencji na rynku macie wyjebane w graczy bo wiecie że przyjdzie nowy, jednak jakby było inaczej to szanowali byście graczy oraz streamerów którzy wam promowali serwer, a nie traktujecie ludzi jak zabawki które można zmieniać i jak najgorszych śmieci.



Ja już skończyłem swoje wypowiedzi. Pozostawię to do decyzji góry, wszystko co miałem napisać napisałem i wyjaśniłem. Kara według mnie jest słuszna a w tej apelacji jedynie pokazałeś, jak bardzo gra toczy się o /stats, a nie karę. Mogłeś grać IC, wolałeś robić burdę OOC - jak mówią, grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody.

francuwa i misiekhere lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam jedną sprawę. Wszystko okej tłumaczysz się tym, że przychodzą do komisu nikt nie musi mi tłumaczyć że auta są własnością komisu, jednak zauważ jak to działa przychodzę do komisu wykładam swoje pieniądze IC na auta które są własnością komisu? Dobra OOC tak to wygląda ale nie kupujesz samochodów za własne pieniądze tylko firmowe.... a tu nagle okazuje się że moje auta za przypomnę moje pieniądze są własnością komisu. Nie mów mi teraz, że płacze o grę bo ja nie płaczę, walczę o sprawiedliwość, napraw skrypt wtedy możemy walczyć człowieku, a nie gość zabierający 30% z zarobków każdego osobno pracownika jeszcze z dupy dostanie auta warte 500k auta.

Plus dlaczego bana dostaje dopiero po dwóch tygodniach od akcji tak naprawdę, zacząłem grać coś innego i nagle dostaje bana? No szanujmy się, banujesz mnie za to że nie masz możliwości zablokowania mi postaci która jest ceknięta. Moim zdaniem ten ban nie powinien być, tym bardziej na miesiąc czasu... tak jak pisałem wyżej jeśli zagrałbyś to prawowicie i wiedziałbym wszystko na temat Argento nie doszło by do przekazania samochodu przez szponto, więc proszę cię nie wciskaj mi czegoś czego nie zrobiłem. Bo twoje powody są napisane w taki sposób jakbyś co najmniej siedział w mojej głowie i wiedział wszystko co robie, wszystko szło wyjaśnić polubownie a nie kłócić się, przypomnę to jest tylko gra.

Odniosę się jeszcze do tekstu który napisałeś, że mogłem grać z adwokatem nadanym z urzędu co na samym wstępie wiąże się z przegraną sprawą bo nie mam na ten temat kompletnie zielonego pojęcia, każdy cię rozumie ja też mam życie prywatne dlatego w momencie kiedy nadawałeś mi bana nie było mnie w ogóle w grze od kilku dni. Stąd też pytanie, dlaczego nie dałeś bana mi od razu? Tylko nadajesz bana dopiero po dwóch tygodniach blokując całą grę IC na nowej postaci która nie ma nic z tym wspólnego, mogłeś dać AJ nawet, coś innego ale bana? Bana z powodem który powinien wiązać się z blokadą tamtej postaci? Powinieneś to ze mną wyjaśnić i podtrzymuje dalej swoje słowa, czekam na odpowiedź kogoś wyżej.

Tłumaczysz się tym, że administracja na mój temat ma złe zdanie oraz na temat mojej gry, są osoby które nie znają w ogóle podstaw RP a dostają dość mniejsze kary ode mnie. Przypomnę ci że każdy czasem popełnia błędy większe i mniejsze, człowiek uczy się na błędach... ale ten błąd nie jest swego rodzaju popełniony perfidnie, tak jak pisałem wyżej zagrałbyś to prawowicie przekazując mi informację o zajęciu auta które przypomnę było gdzieś w warsztacie, teraz nie spotykalibyśmy się tutaj, tylko wy byście grali swoje a ja grałbym swoje.
Tyle ode mnie.

@Positiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na mocy prawnej nadanej samemu sobie wtrącić się w temat, nie trzymając nikogo stronę, będą osoba trzecia obiektywnie patrząc na spór który powstał po miedzy @rusekRusek a @Parku Gaming Parku Gaming jest żałosny, @rusekRusek dobiegający się praw do samochodu który w żadnym stopniu nie był jego? Skrypt nie jest najlepszy ale mając styczność z prowadzeniem owego biznesu wiem ze istnieje możliwość zakupu z konta firmowego, właściciel komisu wyrabia kartę firmowa która wręcza pracownikowi, na miejscu znajduje się bankomat, więc? Całość pokazuje jakim Rusek jest oszustem! Mówiąc o płaczu ze strony @Parku Gamingjest co najmniej śmieszne, bo w końcu zaczęło sie od tego ze ty pierwszy spłakałeś się o samochód który w żadnym stopniu nie był twój? wiec ? co to za odwalanie  wraz@Positiv??? Positiv'a który sam  w tym pomaga abyś dostał majątek który ci się nie należał ? Być może ma to podłoże OOC w którym @Positivpositiv czerpie korzyści majątkowe wzbogacając się przy tym OOC który oferował @rusekaby wzbogacić się IC !!! Nawet jeśli samochód był pod panelem komisu to był tam bezprawnie! z racji iż @Parku Gamingzakupił go droga IC wykładając na niego swoje pięniądzę! a nie z konta komisu! wiec? twoja postaw jest żałosna, samochód  został przekazany osobie która kupiła go w sposób IC od Parka który w tym czasie pracował w komisie, śmierć postaci przyśpieszyła procedurę przekazania pojazdu? Jak to jest możliwe? A w taki
sposób ze jeśli ktoś umarł, a ktoś przed śmiercią kupił od kogoś dom bądź  samochód z prawnej strony przechodzi na właściciela, z racji że to jest tylko GRA i śmierć postaci była planowana, a samochód nie został przekazany przed CK postaci to szponto przepisał prawnemu właścicielowi samochód?

Ja się pytam gdzie Ava złamala regulamin? 

 @PositivPositiv - tak dla twojej świadomości jeśli LSPD prowadziło jakie kolwiek działania w sprawie samochodu! To dlaczego nikt nie poinformował o tym fakcie będącego wtedy właściciela Daniela Parkera? Tak obowiązkiem lspd jest informacja wraz z nakazem!!!!!!! Podkreślę NAKAZEM OD PROKURATORA O Zajęciu pojazdu przez LSPD ! W tym przypadku przez lidera LSPD , więc nie dopełnienie przez was obowiązku który musicie spełnić, to prowadzone śledztwo jest marną wymówka w wklepaniu kary parkowi, nadużyłeś swoich praw banując mu konto! Bo co nie mogłeś zablokować  jego postaci bo była uśmiercona???? (pha śmiech na sali)  W tym momencie śledztwo powinno zostać zakończone ponieważ osoba oskarżona zmarła, ewentualnie dalszych działań odnośnie samochodu,  powinniście wezwać Ave aby  złożyła wyjaśnienia związanych z nabyciem samochodu! Więc ten ban oraz twoje wypociny są tak samo zbędne jak Twoja wiedzą na temat prowadzenia śledztwa! Wniosek prosty, z powodów OOC nadałeś mu bana! Czym tylko pokazałeś jakim idiotycznym człowiekiem jesteś, I w sumie nie interesują mnie twoje wypociny podesłane przez kogoś bo odpisywałeś dość długo tak jakby ktoś Ci dyktował, albo czekałeś aż ktoś podeślę Ci gotowca
@Positiv Twoje tłumaczenie odnośnie nadania kary w postaci banicji jest żałosne że rzekomo ktoś inny powiedział ci jaką kare masz wlepić!
a może to jednak tutaj jest kłamstwo?: 
Regulamin: 4.5 Członek ekipy nadający kary wybiera jej rodzaj, nie ma opisanego schematu. 

Więc sumując @ruseknie posiada odpowiedniej wiedzy aby prowadzić komis!
@Positiv
 pełniący funkcje w LSPD - jest nie kompetentną osobą aby pełnić owa funkcje? bądz przyjmuje korzyści majątkowe od @rusekBo nic innego się nie nasuwa, albo dobra wazelina albo 30zl psc (śmiech za śmieszne kwoty być sprzedajną osobą! nie jest ci wstyd @Positiv
I w sumie tyle chciałem dodać od siebie! uważam że banicja na miesiąc czasu to jest hipokryzja @Positivoraz zatuszowanie sprawy! aby nie odkopywać logów z Gówno gry którą rzekomo zrobiłeś na /do 
też zagram na /do ze zabiłem lidera LSPD i proszę mu wbić FCK! to tak nie działa, wiec? zdejmij chłopakowi banicje, ponieważ  ino pokazujesz jak to cię koledzy wspierają aby wasze przekręty nie wyszły na jaw! z mojego punku widzenia! boli cię dupa, z niee mogłeś zablokować mu postaci! i nie mogłeś swojemu klientowi przekazać tego co oferowałeś za marne 30zl! Pha no nie wierze w ciebie człowieku! 

#Muremzaparker'em! Siema!!! 

Edytowane przez Krime
Czarna Zjawa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krime napisał:

Pozwolę sobie na mocy prawnej nadanej samemu sobie wtrącić się w temat, nie trzymając nikogo stronę, będą osoba trzecia obiektywnie patrząc na spór który powstał po miedzy @rusekRusek a @Parku Gaming Parku Gaming jest żałosny, @rusekRusek dobiegający się praw do samochodu który w żadnym stopniu nie był jego? Skrypt nie jest najlepszy ale mając styczność z prowadzeniem owego biznesu wiem ze istnieje możliwość zakupu z konta firmowego, właściciel komisu wyrabia kartę firmowa która wręcza pracownikowi, na miejscu znajduje się bankomat, więc? Całość pokazuje jakim Rusek jest oszustem! Mówiąc o płaczu ze strony @Parku Gamingjest co najmniej śmieszne, bo w końcu zaczęło sie od tego ze ty pierwszy spłakałeś się o samochód który w żadnym stopniu nie był twój? wiec ? co to za odwalanie  wraz@Positiv??? Positiv'a który sam  w tym pomaga abyś dostał majątek który ci się nie należał ? Być może ma to podłoże OOC w którym @Positivpositiv czerpie korzyści majątkowe wzbogacając się przy tym OOC który oferował @rusekaby wzbogacić się IC !!! Nawet jeśli samochód był pod panelem komisu to był tam bezprawnie! z racji iż @Parku Gamingzakupił go droga IC wykładając na niego swoje pięniądzę! a nie z konta komisu! wiec? twoja postaw jest żałosna, samochód  został przekazany osobie która kupiła go w sposób IC od Parka który w tym czasie pracował w komisie, śmierć postaci przyśpieszyła procedurę przekazania pojazdu? Jak to jest możliwe? A w taki
sposób ze jeśli ktoś umarł, a ktoś przed śmiercią kupił od kogoś dom bądź  samochód z prawnej strony przechodzi na właściciela, z racji że to jest tylko GRA i śmierć postaci była planowana, a samochód nie został przekazany przed CK postaci to szponto przepisał prawnemu właścicielowi samochód?

Ja się pytam gdzie Ava złamala regulamin? 

 @PositivPositiv - tak dla twojej świadomości jeśli LSPD prowadziło jakie kolwiek działania w sprawie samochodu! To dlaczego nikt nie poinformował o tym fakcie będącego wtedy właściciela Daniela Parkera? Tak obowiązkiem lspd jest informacja wraz z nakazem!!!!!!! Podkreślę NAKAZEM OD PROKURATORA O Zajęciu pojazdu przez LSPD ! W tym przypadku przez lidera LSPD , więc nie dopełnienie przez was obowiązku który musicie spełnić, to prowadzone śledztwo jest marną wymówka w wklepaniu kary parkowi, nadużyłeś swoich praw banując mu konto! Bo co nie mogłeś zablokować  jego postaci bo była uśmiercona???? (pha śmiech na sali)  W tym momencie śledztwo powinno zostać zakończone ponieważ osoba oskarżona zmarła, ewentualnie dalszych działań odnośnie samochodu,  powinniście wezwać Ave aby  złożyła wyjaśnienia związanych z nabyciem samochodu! Więc ten ban oraz twoje wypociny są tak samo zbędne jak Twoja wiedzą na temat prowadzenia śledztwa! Wniosek prosty, z powodów OOC nadałeś mu bana! Czym tylko pokazałeś jakim idiotycznym człowiekiem jesteś, I w sumie nie interesują mnie twoje wypociny podesłane przez kogoś bo odpisywałeś dość długo tak jakby ktoś Ci dyktował, albo czekałeś aż ktoś podeślę Ci gotowca
@Positiv Twoje tłumaczenie odnośnie nadania kary w postaci banicji jest żałosne że rzekomo ktoś inny powiedział ci jaką kare masz wlepić!
a może to jednak tutaj jest kłamstwo?: 
Regulamin: 4.5 Członek ekipy nadający kary wybiera jej rodzaj, nie ma opisanego schematu. 

Więc sumując @ruseknie posiada odpowiedniej wiedzy aby prowadzić komis!
@Positiv
 pełniący funkcje w LSPD - jest nie kompetentną osobą aby pełnić owa funkcje? bądz przyjmuje korzyści majątkowe od @rusekBo nic innego się nie nasuwa, albo dobra wazelina albo 30zl psc (śmiech za śmieszne kwoty być sprzedajną osobą! nie jest ci wstyd @Positiv
I w sumie tyle chciałem dodać od siebie! uważam że banicja na miesiąc czasu to jest hipokryzja @Positivoraz zatuszowanie sprawy! aby nie odkopywać logów z Gówno gry którą rzekomo zrobiłeś na /do 
też zagram na /do ze zabiłem lidera LSPD i proszę mu wbić FCK! to tak nie działa, wiec? zdejmij chłopakowi banicje, ponieważ  ino pokazujesz jak to cię koledzy wspierają aby wasze przekręty nie wyszły na jaw! z mojego punku widzenia! boli cię dupa, nie ze mogłeś zablokować mu postaci! i nie mogłeś swojemu klientowi przekazać tego co oferowałeś za marne 30zl! Pha no nie wierze w ciebie człowieku! 

#Muremzaparker'em! Siema!!! 


Nie wiem co bierzesz, ale weź połowę dawki. Reszty nie czytam bo się nawet nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Positiv napisał:


Nie wiem co bierzesz, ale weź połowę dawki. Reszty nie czytam bo się nawet nie da.

Czyli moja teoria odnośnie twojego powiązania z @rusek jest prawdziwa! czemu nie przeczytasz? już nie wytrzymałeś prawdy? serio!!!! wielki adwokat zajmujący się prawem! nie wytrzymał słów prawdy w temacie? w którym ma najwięcej do powiedzenia? jako adwokat, powinieneś wiedzieć ze musicie mieć zezwolenie na zarekwirowanie samochodu oraz poinformowanie osób których ta sprawa dotyczy! sumując : zrobiliście wielkie GÓWNO i teraz ciężko jest ci się przyznać do błędu! 

0mercy i Czarna Zjawa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
53 minuty temu, Krime napisał:

 @PositivPositiv - tak dla twojej świadomości jeśli LSPD prowadziło jakie kolwiek działania w sprawie samochodu! To dlaczego nikt nie poinformował o tym fakcie będącego wtedy właściciela Daniela Parkera? Tak obowiązkiem lspd jest informacja wraz z nakazem!!!!!!! Podkreślę NAKAZEM OD PROKURATORA O Zajęciu pojazdu przez LSPD ! W tym przypadku przez lidera LSPD , więc nie dopełnienie przez was obowiązku który musicie spełnić, to prowadzone śledztwo jest marną wymówka w wklepaniu kary parkowi, nadużyłeś swoich praw banując mu konto! Bo co nie mogłeś zablokować  jego postaci bo była uśmiercona???? (pha śmiech na sali)  W tym momencie śledztwo powinno zostać zakończone ponieważ osoba oskarżona zmarła, ewentualnie dalszych działań odnośnie samochodu,  powinniście wezwać Ave aby  złożyła wyjaśnienia związanych z nabyciem samochodu! Więc ten ban oraz twoje wypociny są tak samo zbędne jak Twoja wiedzą na temat prowadzenia śledztwa! Wniosek prosty, z powodów OOC nadałeś mu bana! Czym tylko pokazałeś jakim idiotycznym człowiekiem jesteś, I w sumie nie interesują mnie twoje wypociny podesłane przez kogoś bo odpisywałeś dość długo tak jakby ktoś Ci dyktował, albo czekałeś aż ktoś podeślę Ci gotowca
@Positiv Twoje tłumaczenie odnośnie nadania kary w postaci banicji jest żałosne że rzekomo ktoś inny powiedział ci jaką kare masz wlepić!
a może to jednak tutaj jest kłamstwo?: 
Regulamin: 4.5 Członek ekipy nadający kary wybiera jej rodzaj, nie ma opisanego schematu. 

Więc sumując @ruseknie posiada odpowiedniej wiedzy aby prowadzić komis!
@Positiv
 pełniący funkcje w LSPD - jest nie kompetentną osobą aby pełnić owa funkcje? bądz przyjmuje korzyści majątkowe od @rusekBo nic innego się nie nasuwa, albo dobra wazelina albo 30zl psc (śmiech za śmieszne kwoty być sprzedajną osobą! nie jest ci wstyd @Positiv
I w sumie tyle chciałem dodać od siebie! uważam że banicja na miesiąc czasu to jest hipokryzja @Positivoraz zatuszowanie sprawy! aby nie odkopywać logów z Gówno gry którą rzekomo zrobiłeś na /do 
też zagram na /do ze zabiłem lidera LSPD i proszę mu wbić FCK! to tak nie działa, wiec? zdejmij chłopakowi banicje, ponieważ  ino pokazujesz jak to cię koledzy wspierają aby wasze przekręty nie wyszły na jaw! z mojego punku widzenia! boli cię dupa, z niee mogłeś zablokować mu postaci! i nie mogłeś swojemu klientowi przekazać tego co oferowałeś za marne 30zl! Pha no nie wierze w ciebie człowieku! 

jedyne co mogę dodać od siebie jako osoba reprezentująca LSPD - nikt z PD, przynajmniej nie słyszałem o tym by ktoś z nas brał udział, dodatkowo Positiv nie jest członkiem LSPD.

Dodatkowo nakaz wystawia prokurator do sędziego i to sędzia potem przyklepuje takowy nakaz bądź nie.

Krime lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spectre napisał:

jedyne co mogę dodać od siebie jako osoba reprezentująca LSPD - nikt z PD, przynajmniej nie słyszałem o tym by ktoś z nas brał udział, dodatkowo Positiv nie jest członkiem LSPD.

Czyli jaki cudem samochód był zarekwirowanym przez LSPD ??? Czyli to co mówisz wynika ze @Positivdziałał na własną reke dla @rusekzrobił gówno, i ban jest nadany z dupy! 
prowadzać sprawe z powództwa cywilnego! i tak powinna być informacja dla @Parku Gamingo odbyciu sprawy karnej z jego udziałem za żekomą  kradzież której nie było, wychodzi na to ze ban nadany przez @Positivjest podbiciem jego EGO i nie jestem na miejscu! najs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krime napisał:

Czyli jaki cudem samochód był zarekwirowanym przez LSPD ??? Czyli to co mówisz wynika ze @Positivdziałał na własną reke dla @rusekzrobił gówno, i ban jest nadany z dupy! 
prowadzać sprawe z powództwa cywilnego! i tak powinna być informacja dla @Parku Gamingo odbyciu sprawy karnej z jego udziałem za żekomą  kradzież której nie było, wychodzi na to ze ban nadany przez @Positivjest podbiciem jego EGO i nie jestem na miejscu! najs!


Pojazdy zostały zajęte zaraz po założeniu rozprawy. Nic nie mogło się z nimi stać i zajął je sąd. Nie chce mi się tłumaczyć kolejny raz, ale pojazd magicznie zmienił właściciela podczas gdy IC był on zajęty przez sąd jako rzecz o którą toczy się rozprawa. Nie będę się już na ten temat powtarzał.

misiekhere lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Positiv napisał:


Pojazdy zostały zajęte zaraz po założeniu rozprawy. Nic nie mogło się z nimi stać i zajął je DOJ. Nie chce mi się tłumaczyć kolejny raz, ale pojazd magicznie zmienił właściciela podczas gdy IC był on zajęty przez sąd jako rzecz o którą toczy się rozprawa. Nie będę się już na ten temat powtarzał.

Wytłumacz jak pojazd został zajęty gra na /do to jedno, fizycznie auto bylo w warsztacie! sprawa Jak je zajęliście? Nijak czyli tłumacząc i zasłaniając prawem twierdzisz uparcie ze bylo zajęte przez sąd? Wiec nawet jak sąd zajmuje ci jaka kolwiek nieruchomość wysyła stosowne pismo! Czy ty badz ktoś inny wylalisie jaka kolwiek informacje iz z powodu takie i takiego wszystkie pojazdy zostały zarekwirowane jako dowód w sprawie? Nie, nie było, czyli dzialajac na korzyść  ruska , więc dalej twierdze ze zrobiłeś gowno, przyznaj się w końcu, i po sprawie, zdejmuje banana którego nałożyć z własnego Ego i po sprawie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin