Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mejaru] konewa


FiutEater

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3703-konewa/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Hector Wyand
Rodzaj kary: blokada postaci
Powód nałożenia kary: Inicjowanie strzelaniny pod Richman Resort po czym bieganie po całej autostradzie by dobić wrogów
Członek ekipy nakładający karę: Mejaru
Wyjaśnienie sytuacji: Z gory mowie, ze blokady za takie akcje sa kuriozalne. Strzelaniny tego typu sa dosyc powszechne w LA (a przeciez gramy realia LA). Nie wiem skad wzielo sie durne przekonanie ze na gornych dzielniach Los Santos nie ma miejsca na wymiane ognia pomiedzy gangami. Rozumiem jakbysmy zrobili cos nierealistycznego, glupiego - nic takiego jednak sie nie mialo miejsca. W powodzie widnieje rowniez zarzut "biegania po calej autostradzie by dobic wrogow", z tego co mi sie wydaje przebiegniecie 30 metrow to nie cala autostrada. Poza tym chyba oczywistym jest, ze osoba/y inicjujaca ostrzal chce wyrzadzic przeciwnikowi jak najwieksze szkode. Ponizej zamieszczam dwa artykuly z LA dot. strzelanin na Hollywood.

https://abc7.com/north-hollywood-shooting-crime-lapd/11652327/ - strzelanina na Tujunga Avenue, aleja znajdujaca sie w samym srodku Polnocnego Hollywood.

https://www.nbclosangeles.com/news/local/man-killed-in-car-to-car-shooting-in-north-hollywood/2836954/ - drive-by na skrzyzowaniu Fulton Avenue i Vanowen Street, gesto zaludnione aleje.

Wpisujac w Google fraze "hollywood shooting" wyskakuje jeszcze wiecej artykulow, kilka nawet jest sprzed paru godzin. Dziekuje z gory i pozdrawiam serdecznie.
 
Ewentualne screeny/świadkowie: Wysle filmik rozpatrujacemu na Discord.
 

Tu kwasek, jestem pierdolonym transeksualista. Kocham ostry, brutalny seks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spectre napisał:

sama strzelanina ok, jeśli rozwiejesz kwestie biegania po autostradzie to okej.

Nasz kierowca dostal BW, wiec byla opcja ucieczki do tylu lub do przodu. A ze z tylu bylo skrzyzowanie, to chyba kazdy pobiegl do przodu i rozbiegl sie w jakies uliczki gdzie wokol byly mieszkania.

Nikt specjalnie nie biegal po autostradzie z zamiarem dobicia wrogow, byli oni po prostu po drodze.

Dlatego pozdro dla tego supportera z na szczescie zamknietej juz organizacji, ktory wyrwal sie prawdopodobnie z gierki ic zeby akurat w tym momencie nas obserwowac i na sam koniec przeinaczyc fakty.

W calej akacji poza konewa i mna bral udzial rowniez @adrian, jezeli chodzi o zdjecie tych blokad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga wyciagnalbym z tego jakies konsekwencje, odnosnie tych "kar". Wiem, ze sam Mijar ich nie nadal z wlasnej woli, wiec nie mowie tu o nim. Mam na mysli tego supportera, ktory chyba nie rozumie definicji swojej roli. Fajnie w ogole, ze pominal baczki ktore robil gosc z jego organizacji na srodku autostrady w 0:10 byleby nas dojebac, w filmie ktory wyslalem wyzej. Juz ktorys raz widze durne i nieprzemyslane kary tego pokroju, z ktorych trzeba potem tlumaczyc sie na forum.

 

//filmik ponizej nalezal do supportera o nicku wlk ktory sobie nad nami latal i specowal cala akcje, ale oczywiscie wrzucil go teraz na prywatny

Edytowane przez waxel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kary nadał Mijar na moje polecenie, nikt nie jest w stanie zweryfikować wszystkiego w danym momencie i tłumaczenie że  ktoś sobie dalej rozwijał postać i kręcił wątki nic tego nie zmienia. Sam filmik Waxela to udowadnia, że zamiast uciekać z miejsca to zaczęliście biegać po ulicy z premedytacja dobijając PK a później przez cała nitkę goniliście motocyklistę.

Whiplash lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem przeciez, ze kierowca dostal bw. Jedyna droga ucieczki to bylo cofniecie sie do tylu, czyli na skrzyzowanie, lub do przodu. Wybralismy to 2, nie wiem czy widziales ale w miejscu w ktorym mozna bylo wbiec w ogole w te alejki stal gosc ktory do nas walil. Normalna reakcja bylo zabicie go.

Wbilem im PK, bo po cos ten system zostal stworzony. Skad moja postac IC miala wiedziec, czy on jeszcze zyje czy nie?

jachu, Lopez i Kevin Byrne lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie literalnie walneli na nas jakies 6-7 akcji, gdzie walili do oficjalnych czlonkow Vagos MC. W jednej w ogole zanozowali do smierci takiego czlonka, w srodku naszego domu klubowego. Totalnie nie rozumiem W OGOLE spinania o to, ze moja postac upewniala sie, ze oni nie zyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

okay. Odblokuje Ci tą postać, na przyszłość (mam nadzieje że nie będzie takiej sytuacji) wystarczy by wypowiedziała się osoba apelująca, nie potrzebuje adwokatów a jedynie co czytam dwie strony apelacji bo dorzucam swoje trzy grosze. Apelacje akceptuje, osoby które wrzucały bezsensowny offtop będą nagrodzone moderacją.

NieQumaty lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin