Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Kojima Haulage


XAngel2K

Rekomendowane odpowiedzi

4xn2Brc.png

Eagle Haulage - drobna firma transportowa założona w 1994 roku przez znanego w okolicach East Vinewood - Brandona Flynna. Niezmiennie od 28 lat firma znajduje się w tym samym miejscu, mężczyzna przez cały czas działania firmy wynajmował garaż od lokalnego oddziału Lost MC. Od samego początku w działanie firmy zamieszany był właśnie ten oddział klubu motocyklowego. Po ich rozpadzie wykupił garaż, który do dzisiaj stanowi magazyn. W pracy często pomagał mu syn jego kuzynki, który zarabiał tym na towar. W 2022 roku Elliot Janssen przejął interes, pozwalając nadal pracować nieco schorowanemu Brandonowi. To on na co dzień zajmuje się kolejnymi transportami, starając się angażować do pomocy kadetów nowego oddziału straconych na polecenie prezesa. Brandon przez te wszystkie lata nie inwestował wiele w biznes, w 2006 roku wymienił zepsutą już ciężarówkę na trochę nowszą. Klientami mężczyzny były głównie małe drukarnie, sklepy spożywcze, warsztaty czy też osoby realizujące przeprowadzki. Magazyn często stoi zapełniony towarami które muszą być dostarczone w innym terminie, lub tymi które pozostawili tam odbiorcy przesyłek. Tak więc firma posiada w ofercie również magazynowanie wszelkiego rodzaju towarów. Przy magazynie często można spotkać szemrane osoby oraz mężczyzn z białym orłem na kamizelkach.

PRZEMIANOWANIE NA KOJIMA HAULAGE - Po pewnym czasie firma została sprzedana nowemu nabywcy, Yuudai'owi Kojimie, który razem ze wszystkimi udziałami w firmie, przejął jednostkę oraz flotę i załogę. Rozpoczął on restrukturyzację w firmie, począwszy od zmiany nazwy i zmianach w kadrach firmowych, po inne czynności, mające na celu zmodernizować pracę firmy, co przełoży się na lepsze zyski, dalej szanując historię firmy, jej początki oraz wszystko, co przeszła do tego momentu.

FVxcCh5.png

W ofercie firmy:

OPŁATA ZA USŁUGI STANDARDOWE:

<500 KG = 15$ - 260$/100m
501 KG - 1000 KG = 280$/100m
1001 KG - 1500 KG = 300$/100m
1501 KG - 2000 KG = 320$/100m
2001 KG< = Kosztorys przygotowywany indywidualnie

DOPŁATA ZA USŁUGI NIESTANDARDOWE:

Przewóz materiałów wybuchowych - 7.000$ dodatkowej opłaty do stawki usługi standardowej
Przewóz materiałów delikatnych - 5.000$ dodatkowej opłaty do stawki usługi standardowej
Przewóz pojazdów - 3.000$ dodatkowej opłaty do stawki usługi standardowej
Przewóz towaru o krótkiej dacie przydatności do spożycia - 2.000$ dodatkowej opłaty do stawki usługi standardowej

CENNIK MA CHARAKTER ORIENTACYJNY, JEST ZALEŻNY OD WIELU CZYNNIKÓW, TAKICH JAK CENA PALIWA/WARUNKI ATMOSFERYCZNE/PORA ROKU ETC. W KAŻDEJ CHWILI MOŻE ULEC ZMIANIE. ZMIANA NIE DOTYCZY ZLECEŃ, KTÓRE JUŻ ZOSTAŁY ZAKONTRAKTOWANE.

o5AFcIG.png

ADNOTACJA NR.1 - Siemasz, biznes ma być w głównej mierze spotem naszej organizacji The lost MC. Ma działać również jako przykrywka pod różnego rodzaju transporty, legalne i te nielegalne. Każdy chcący pograć przy projekcie może odezwać się do mnie na discord lub złapać mnie w grze. Do firmy mogą się zgłaszać wszyscy którzy potrzebują coś przetransportować, głównie osoby z półświatka i nie tylko. Na start chcielibyśmy dostać drzwi w miejscu które podałem wyżej oraz ciężarówkę Pounder, opłacę co trzeba. Do tematu będą wpadać ssy z naszej gry.

ADNOTACJA NR.2 - Hejka! Jestem nowym właścicielem firmy, Yurananiso, który dobrze zajmie się jej rozwojem oraz utrzymaniem! Nie mogę dodać nic, co nie zostało już podane wyżej, także dzięki wszystkim i gramy dalej!

 

ADNOTRACJA NR.3 - Czołem! Z tej strony XAngel2K, jestem nowym właścicielem firmy i będę kontynuować działalność firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin