Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] Valentyna


le dechet

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/3595-valentyna/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ava Velerez
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nieposzanowanie życia postaci. Rozbicie sie samolotem do wody, finalnie opuszczenie miejsca gry.
Członek ekipy nakładający karę: @houstonfornication

Wyjaśnienie sytuacji: Okay, więc sytuacja ma się tak... wraz z @Daniel5204 zapisaliśmy się do szkoły latania aby wyrobić licencję pilota. Graliśmy pierwsze zajęcia polegające na liście ćwiczeń do wykonania, które obecnie pokazywał nam instruktor/pilot z projektu Pegasus na czym polegają i tak dalej na postaci @MatinowskiAllan Dankworth. Allan kazał nam wsiąść do samolotu DODO , ja na avie zająłem miejsce z przodu a Daniel na Kate Rose chciał zająć miejsca pasażera znajdujące się z tyłu samolotu do których prowadzą drzwi, jednak po kilkukrotnych próbach no nie szło tam wsiąść i postać ciągle zajmowała miejsce na płozach. Nie wiem czego to była kwestia, buga czy popsutego modelu samolotu? Nie potrafię tego wytłumaczyć. Po czym gdy wystartowaliśmy wszystko było w porządku do czasu aż pilot nie skręcił samolotem w prawo, wtedy postać Daniela spadła z miejsca zajmowanego na PŁOZIE i dostał kicka za systemowy ANTY-CHEAT w tym samym momencie oberwał kickiem za ten sam powód pilot samolotu i przez to samolot z postacią w środku na miejscu pasażera,  spadł na dół. Całość nie była jakoś zrobiona w jakiś celach humorystycznych czy coś, stał się błąd gry na którego nie miałem żadnego wpływu czy żadna osoba poszkodowana w tej sytuacji. Argumentem broniącym  jest to że nie była to kwestia odwalania czy też wypadku jest fakt iż jeżeli samolot by wybuchł za sprawą katastrofy to i ja bym dostał kick od systemu a nic takiego nie miało miejsca. Po tym całym chaosie od razu napisałem do obecnego na duty supportera którym był @Mitsu i przedstawiłem mu sytuację co i jak, otrzymując reva i po chwili każdy nie wiem czy też od Mitsu dostał reva. Sama kara została nadana bez próby przedyskutowania z nami i trzeźwego przenalizowania - tym bardziej, że nadający karę nie był obecny nawet na serwerze ponieważ kara została nałożona przez forum do tego nawet pomylił postacie, które uczestniczyły w tej sytuacji dając blokadę innej osobie, która nawet przy tym nie była  jedynie uczestniczy w tym samym projekcie zamiast pilotowi. Sam przez długi okres czasu nie dostałem żadnej kary a w mojej karierze żadnej poważnej, nie jestem typem gracza odwalacza który tym bardziej by ryzykował to co osiągnąłem na serwisie za sprawą tej postaci.

Ewentualne screeny/świadkowie:

https://forum.v-rp.pl/profile/11644-matinowski/ -
postać pilota Allan Dankworth
https://forum.v-rp.pl/profile/166-daniel5204/ - Kate Rose

Tutaj obrazek samego samolotu gdzie widać tylnie kanapy i same drzwiczki
https://gta.fandom.com/wiki/Dodo?file=Dodo-GTAV-front.png

Logi przed wejściem do samolotu na których widać zdenerwowanie daniel spowodowanego braku możliwości wejścia do samolotu w normalny sposób (Kate Rose)
unknown.png
unknown.png
unknown.png
Tutaj od razu po tym wszystkim napisałem do Mitsu jak to wyglądało i co się odwaliło
unknown.png
Kicki podczas lotu Kate Rose i pilota Allan
unknown.png
unknown.png

 

Edytowane przez Valentyna

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, houstonfornication napisał:

Witam serdecznie. Zacznijmy od samego początku, że chce pozdrowić osoby które wynoszą prywatne rozmowy z discorda dla innych osób, ale przejdźmy do całej apelacji. Masz przegrane na serwerze multum godzin, byłeś członkiem ekipy a cała wasza gra opierała się jedynie na odwalaniu co widać w logach. Szczerze, gdybyście nie wysłali tych screenów na serwer branżowy to zapewne gralibyście dalej na serwerze, ale przez to zainteresowała się tym cała administracja.

 

To dlaczego siedziałeś na płozach? Powinieneś po prostu poczekać na swoją kolej, ale ty po prostu zrobiłeś coś na własną rękę - łamiąc przy tym regulamin serwera. To nie klip piosenki O-Zone - Dragostea Din Tei abyś latał sobie na samolocie xD albo serwer party na innych platformach.

  Pokaż ukrytą zawartość

 Koniec końców pilot przechylil samolot Dodo w bok przez, co strącił mnie śmigłem oraz mnie jak i jego wyrzucił Anty-Cheat.

Dodo ma śmigło z przodu, więc raczej niemożliwe aby ono cię trafiło - chyba, że jednak stałeś bliżej jego - więc twoja postać w takim razie została przemielona na kawałki przez co doszło do katastrofy. Więcej nie mam nic do dodania, oddaje apelacje dla osób uprawnionych bo całość była przedyskutowana z administracją i na podstawie tego nadałem kary, nie zrobiłem nic na własną rękę. Zresztą na screenie widać, że jesteście gdzieś wysoko - nad wieżowcem. Raczej byś się nie utrzymał, to tak w skrócie.


unknown-100.png


unknown-83.png

 

 

 

 

Tu się wypowiedziałem odnośnie tych dwóch apelacji i tej sytuacji.

abierto lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, houstonfornication napisał:

Tu się wypowiedziałem odnośnie tych dwóch apelacji i tej sytuacji.

Po 1 przedstaw mi dowody, gdzie jest jawnie pokazane jak to ująłeś "wasza gra opierała się jedynie na odwalaniu co widać w logach." Bo ja przeglądam logi i pamiętam swoją grę i jakoś nie potrafię wyłapać tego o co teraz masz do mnie problem. Grałem swoje, czyli ćwiczenia a właściwie wykłady aby zdobyć licencję pilota, każda moja odpowiedź ic czy odegranie nie miała nawet pierwiastka odwalania więc nie rozumiem skąd wyciągasz takie wnioski.
Po 2 od kiedy jest zakazane, że nie można korzystać ze skryptowego miejsca w tym przypadku na PŁOZACH samolotu? Jest to funkcja GTA tak samo jak w niektórych pojazdach możesz siedzieć na pace czy wisząc przy drzwiach. Dodając, że daniel po prostu ze względów ooc musiał odchodzić od komputera i przez to nieco cała rozgrywka się wydłużyła, dlatego ta sytuacja iż wsiadł na te płozy była spowodowana otwartą chęcią dalszego nie przedłużania rozgrywki plus dostał takie wytyczne xd
Po 3 doszło do katastrofy ponieważ pilot dostał kick za antycheat (tak ten którego pomyliłeś wrzucając blokadę innemu graczowi) Dlatego samolot spadł do wody i dlatego reszta tragedii miała miejsce
Po 4 

unknown-100.png
Nie stwierdzono u mnie wady wzroku jednak to miejsce jest to hangar pegasus i w tym momencie samolot nawet się nie porusza. Nie mówię że robiłeś to na własną rękę bo nie jestem w ekipie i nie mam z nikim kontaktu. Jednak to ty finalnie nadałeś karę dlatego jestes tutaj wspomniany. Kara została nadana przez 2 screeny gdzie na jednym Kate Rose siedzi na płozie na drugim jest tylko moja postać w rozwalonym samolocie a jak to się wydarzyło napisałem wyżej.

Po 5 Dodam, że od razu po tym co się odpieprzyło napisałem do supportera na Duty, którym był Mitsu i wyjaśniłem mu co się wydarzyło i poprosiłem o reva i wytepania z wody. Nie było z tym problemów bo potrafił ze mną porozmawiać. A jednak mimo wszystko GODZINĘ po tej sytuacji dostaliśmy OD CIEBIE karę nadaną przez forum za w.w czyny gdzie ty nawet nie byłeś na serwerze i dobrze nie przenalizowałeś co się stało bo myliłeś się nawet w karach jak powiedziałem w puknie i ukarałeś blokiem osobę która nawet nie uczestniczyła w tym a była po prostu w projekcie PEGASUS. A pilot nie otrzymał nic, TEN PRAWDZIWY.

Edytowane przez Valentyna

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Valentyna napisał:

Po 1 przedstaw mi dowody, gdzie jest jawnie pokazane jak to ująłeś "wasza gra opierała się jedynie na odwalaniu co widać w logach." Bo ja przeglądam logi i pamiętam swoją grę i jakoś nie potrafię wyłapać tego o co teraz masz do mnie problem. Grałem swoje, czyli ćwiczenia a właściwie wykłady aby zdobyć licencję pilota, każda moja odpowiedź ic czy odegranie nie miała nawet pierwiastka odwalania więc nie rozumiem skąd wyciągasz takie wnioski.
Po 2 od kiedy jest zakazane, że nie można korzystać ze skryptowego miejsca w tym przypadku na PŁOZACH samolotu? Jest to funkcja GTA tak samo jak w niektórych pojazdach możesz siedzieć na pace czy wisząc przy drzwiach. Dodając, że daniel po prostu ze względów ooc musiał odchodzić od komputera i przez to nieco cała rozgrywka się wydłużyła, dlatego ta sytuacja iż wsiadł na te płozy była spowodowana otwartą chęcią dalszego nie przedłużania rozgrywki.
Po 3 doszło do katastrofy ponieważ pilot dostał kick za antycheat (tak ten którego pomyliłeś wrzucając blokadę innemu graczowi) Dlatego samolot spadł do wody i dlatego reszta tragedii miała miejsce
Po 4 

unknown-100.png
Nie stwierdzono u mnie wady wzroku jednak to miejsce jest to hangar pegasus i w tym momencie samolot nawet się nie porusza. Nie mówię że robiłeś to na własną rękę bo nie jestem w ekipie i nie mam z nikim kontaktu. Jednak to ty finalnie nadałeś karę dlatego jestes tutaj wspomniany. Kara została nadana przez 2 screeny gdzie na jednym Kate Rose siedzi na płozie na drugim jest tylko moja postać w rozwalonym samolocie a jak to się wydarzyło napisałem wyżej.

Po 5 Dodam, że od razu po tym co się odpieprzyło napisałem do supportera na Duty, którym był Mitsu i wyjaśniłem mu co się wydarzyło i poprosiłem o reva i wytepania z wody. Nie było z tym problemów bo potrafił ze mną porozmawiać. A jednak mimo wszystko GODZINĘ po tej sytuacji dostaliśmy OD CIEBIE karę nadaną przez forum za w.w czyny gdzie ty nawet nie byłeś na serwerze i dobrze nie przenalizowałeś co się stało bo myliłeś się nawet w karach jak powiedziałem w puknie i ukarałeś blokiem osobę która nawet nie uczestniczyła w tym a była po prostu w projekcie PEGASUS. A pilot nie otrzymał nic, TEN PRAWDZIWY.

Chce również dodać, że ja NA POSTACI AVA VELEREZ otrzymałem BW ponieważ pilot i kate rose dostały antycheat kick - nie mam pojęcia jak mogłem tego uniknąć jak i oni? Katastrofy nie było jak pisałem w pierwszej wypowiedzi ale widzę, że nie przeczytałeś tego nawet. Tym bardziej, że średnio mi się widzi, żeby samolot sam zaczął się sterować po kicku pilota i by się nie rozbił. Jakby była jawna katastrofa to i ja bym dostał kicka prawda?  Jednak mimo wszystko byłem tam i po tym jak oni podostawali od systemu ja spadłem na ziemie.

kiemon, naughty i Daniel5204 lubią to

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin