Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra | houstonfornication] AsheyZ


AsheyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3016-asheyz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: Ban globalny
Powód nałożenia kary: Cheater - tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @houstonfornication

Wyjaśnienie sytuacji: Wiem, że wszyscy tęskniliście, nie było mnie w tym dziale od dwóch dni - a teraz tak na poważnie. Sytuacja od której się apeluje miała miejsce 24 dni temu. Była już wyjaśniana wśród członków ekipy. @Mejaru oraz @Mitsu - Ten pierwszy dostał sprawozdanie od tego drugiego. Nie jestem fanem wyciągania na powierzchnie prywatnych rozmów z discord ale jeśli ta sytuacja nagle się odświeżyła i ujrzała światło dzienne, wydaje mi się, że musimy dojść do prawdy. Pozwolę sobie przytoczyć całość w telegraficznym skrócie. 31.03.2022r godzina? 3 w nocy. W klubie fiestazy dochodzi do utarczki słownej między dwoma kolesiami, a funkcjonariuszem Adrian Mulligan. Całość jest przedstawiona na screenach, które udało mi się zachować. Po wyjściu z klubu, jest odegrana szybka akcja "/me dźgnął go pod klubem" i tutaj zaczyna się cyrk przez który zostałem nazywany cheaterem. Nie mam najmniejszego pojęcia jak to się stało, że po ciosie nożem moja postać nie padła na ziemię z bw - dla mnie również jest to dziwne. Dodam tylko tyle, że moja postać była pod wpływem narkotyku, mam wrażenie, że ma to coś wspólnego z tym. Ja też nie jestem wstanie sobie przypomnieć całego zajścia, a jedynie fragmenty, które udało mi się odświeżyć podczas przeglądania logów oraz rozmów.  Tak czy inaczej... To ja po wszystkim zgłosiłem to dalej i to ja pchnąłem sprawę do przodu. Sprawa została dogłębnie przegadania z Mitsu, następnego dnia w tej sprawie wypowiedział się też do mnie Mijar. Nie używałem żadnych programów, skryptów, modyfikacji oraz innych rzeczy, które mogły sprawić, że do tego doszło. Zresztą...? Jaki sens miałoby korzystanie  z jakieś nieśmiertelności w momencie kiedy domyślam się, że za chwile dojdzie do walki? Nie wyobrażam sobie korzystania z nielegalnego oprogramowania w jakimkolwiek momencie, a już szczególnie, kiedy na serwerze spędziłem ponad trzy i pół tysiąca godzin, jestem aktywnym członkiem Event Teamu, a od prawie czterech miesięcy jestem liderem dużej organizacji. Reasumując, nie wiem czy to była wina lagu serwera co zasugerował Mitsu, bo sam to odczuł czy może jakaś chwila desynchronizacja - jedno jest pewne, nie jesteśmy wstanie odtworzyć tego raz jeszcze, bo po pierwsze sytuacja miała miejsce 24 dni temu, a przez ten czas na serwer były już wgrywane poprawki. Ja nie przyznaje się do korzystania z nielegalnego oprogramowania i zwyczajnie się tym brzydzę. Z góry przepraszam, że wstawiam screeny z prywatnych rozmów, jednak jest to moja jedyna linia obrony - podjąłem inicjatywę wyjaśnienia tej sprawy z członkiem ekipy i zwyczajnie ufając mu miałem wrażenie, że ta sprawa została już wyjaśniona.

 

Na tym zdjęciu: Krótka wymiana w klubie oraz urywek z PW od nieznanego gracza, który odradzał mi z nimi interakcje. 

mnzw7Km.png

Na tym zdjęciu: OOC tej dwójki wraz z szeryfem i ze mną.

5oYnDf0.png

Na tym zdjęciu: Tutaj rozmowa prywatna na discordzie z Mitsu obejmująca tylko i wyłącznie wyjaśnienie tej sprawy.

Ny0veAv.png

dcPjXU7.png

IiqBkce.png

eaQhtmg.png

7osnOPz.png

RllJhVS.png

vUqOspk.png

Cbqn3wx.png

IK5FGIM.png

oiTElll.png

lKN2i9T.png

Rozmowa z Mijaru po tym jak zajął się sprawą.

7rRM79h.png

Burza, gGRUBY, Scorpio i 30 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj możliwości desynchronizacji, bo dzisiaj to było sprawdzane dokładnie przez dwóch członków ekipy i mimo trzymania PPM i próby uniknięcia ciosu BW i tak zostało wbite. Na filmiku który nam podesłano dostałeś nożem sprężynowym co powinno automatycznie dać ci BW, później dostałeś jeszcze dwa ciosy w klatkę i kilka kulek z 9mm i to dopiero cię powaliło. W międzyczasie zdążyłeś jeszcze zacząć się bronić. Tyle ode mnie, niech się Mijar też wypowie bo dzisiaj to sprawdzał.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy dzisiaj odwzorować warunki tej sytuacji (czego nie mogliśmy osiągnąć w stu procentach, bo zbyt dużo zmiennych ma wpływ na synchronizacje) i za każdym razem po animce upadania BW wbijało się automatycznie, wiadomo nie od dziś że V-RP to najstabilniejsze miejsce rozgrywki (sarkazm) więc nie odrzucam możliwości sporego laga/desynchu na obciążającym cię filmiku.

Burza, GEBI, Eliteq i 20 innych lubią to

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malibudreams Na początek chce zapytać co robi tam nick "Seovualind" którym nigdy nie posługiwałem się na ALT:V? Jest to mój nick, który używałem kilka lat temu i to zupełnie na innej platformie? Na ALT:V launcher mam zupełnie inny nick nie zmieniany od początku, na Social Club mam inny nick, również na forum mam inny nick. Z czego mam się tłumaczyć skoro na tym screenie nic nie widać niczego, prócz tego, że jest jakiś biały pasek sugerujący, że biegam w kamizelce jak w jakimś sampie wycięty jak jakiś puzzel? Do czego mam się tutaj odnieść? Nie używam żadnych programów zewnętrznych. Proszę o przedstawienie mi twardego materiału dowodowego w którym widać to jak używam cheatów do zwiększania swojej przewagi w rozgrywce, a nie jakiś screen wątpliwej jakości i pochodzenia. Skąd się niby ten nick Seovualind nad postacią podczytywał? Z platformy Gothic2Online gdzie używałem go parę lat temu czy może z SAMPA? Czekaliśmy trzy godziny na odpowiedź, żeby dostać zdjęcie 249x300, a filmu z tej akcji w której podobno jak twierdzi @houstonfornication dostałem wiele noży po których przeżyłem - do tej pory nie widziałem. Zastanówcie się do czego mam się odnieść, bo te zarzuty w moją stronę są rozstrzelone w każdą stronę świata. Jak zapytałem osobę nadającą mi karę, to dostałem odpowiedź z wielką łaską:

2432424232423242423242342.PNG

Czy to jest odpowiednie podejście do gracza? Panie @houstonfornication Przecież tutaj twoja narracja już się zmienia: 

2312412421421.PNG

Jednak nie dziesięć ciosów a nie dwa? Jednak to ja strzelałem czy ktoś do mnie strzelał? Do czego ja mam się odnosić skoro dostaje tyle wersji, a na sam koniec otrzymuje jakiś screen z nickiem, którego nigdy nie używałem przy GTA5? Z pewnością wiele osób widząc ten screen od @malibudreams zachłysnęło się powietrzem ale ja podkreślam raz jeszcze... Nie wiem co to jest do cholery. Dlaczego jeśli jest tyle brudów na mnie, to chomikowaliście to przez tak długi czas i wychodzi to dopiero teraz? Zastanawia mnie to.

333333333331.PNG

 

4521214321.png?width=987&height=657

llllllllllllll.png?width=392&height=656

 

Edytowane przez AsheyZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ty tutaj wstawiasz tego screena, jak to jest nick z ALT V który ustawiasz w ustawieniach a nie z rockstara czy z forum. Tutaj przykład jak działa modmenu. To było zapewne powodem tego, że w tamtej akcji osoby nie mogły wbić ci BW.

https://cdn.discordapp.com/attachments/828680472577310732/967514403220103178/Podpierdolka.mp4

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tutaj przykład jak działa modmenu. To było zapewne powodem tego, że w tamtej akcji osoby nie mogły wbić ci BW.

Ale co to znaczy przykład jak działa modmenu? To ty miałeś je włączone czy ja? Użyłeś jakiegoś programu zewnętrznego żeby to sprawdzić?  Dalej stary, wytłumacz mi to, bo ja dalej nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz mi dlaczego na tym filmie. 

looooooooooo.png

tutaj ktoś już nie ma paska życia, a ma biały pasek? Co?

Chcesz mi powiedzieć, że ktoś włączył sobie cheata który pies wie jak działa, nagrał mnie gdzie widać jakiś biały pasek i to jest dla was dowód tak? 

Że stojąc postacią na której mam sześć godzin i czekam na wycenę mieszkania, biegam sobie z odpaloną kamizelką? Stary, dalej... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, jaki sens w tych czasach w świetle tego co przedstawiasz ma cheatowanie? Może jest jestem 30 letnim boomberem, fakt - ale teraz w grach odpala się cheaty, żeby łapać na tym innych? 

Chłopak, to są pogramy zewnętrzne w dodatku nielegalne, a nie narzędzia developerskie, którymi dysponuje serwer. Ja nie kupuje tego, że jakiś cheater doniósł na mnie, że cheatuje, OK? To nie jest dowód, bo równie dobrze tam w tych jego opcjach może mógł sobie ustawić wszystko? Rozumiem, że ten gracz został przez Ciebie wynajęty? To ten koleś jawnie udowadnia, że wykorzystuje jakiegoś "modmenu" w grze, a nie udowadnia mi tym niczego. Jakieś kwadraty i prostokąty przy postaci jak w jakimś minecraftcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AsheyZ napisał:

No to powiedz mi dlaczego na tym filmie. 

looooooooooo.png

tutaj ktoś już nie ma paska życia, a ma biały pasek? Co?

Chcesz mi powiedzieć, że ktoś włączył sobie cheata który pies wie jak działa, nagrał mnie gdzie widać jakiś biały pasek i to jest dla was dowód tak? 

Że stojąc postacią na której mam sześć godzin i czekam na wycenę mieszkania, biegam sobie z odpaloną kamizelką? Stary, dalej... 

 

render distance pedow, byli poza renderem dlatego uchwyciło tylko nicki

Dotknij Grzyba lubi to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin