Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/malibudreams] look at my eyes


zamknietyapelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnegohttps://forum.v-rp.pl/profile/4148-look-at-my-eyes/
Rodzaj kary: 3 punkty przez co mam blokade pisania na 10 dni z tyłka za post który dopuścił ktoś z @ 
Powód nałożenia kary: Troll
Członek ekipy nakładający karę: @malibudreams
Wyjaśnienie sytuacji: Mam zawartą umowę z @Mario na temat tego, jak wyglądać ma moje korzystanie z forum. Moje posty mają PERMAMENTNĄ MODERACJE DO ODWOŁANIA. Dałem post w apelacji @Velma, ktoś z ekipy go zaakceptował i dostałem za niego punkty x D więc czemu ktoś z ekipy akceptuje post i go dopuszcza, a ja dostaje punkty i go kasują?.. To wygląda jak jakaś krucjata pod ujebanie mnie. W razie pytań piszcie tu lub Dc

image.png.2ff20e8266d28c321386f3577e105aa6.png

image.thumb.png.433aa44b022c5cd80787b11c591054d4.png

Edytowane przez zamknietyapelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

To jakie ustalenia masz apropo Perm moderacji to jedno, drugie co piszesz, jeśli nie potrafisz wypowiadać się normalnie na tym forum i każda Twoja wiadomość ma zaczynać się od wypisania Twoich funkcji czy życia społecznego na serwerze to przepraszam. Odbędziesz swoją karę w pełnym wymiarze, jeśli Ci zależy na korzystaniu z forum zachowuj się jak człowiek bo nikt nie ma zamiaru w apelacji czytać jakiś faktów które nie mają jakkolwiek związku z sprawą. 

Apelacje samą odrzucam. Konto do apelacji zablokuje (po pracy), dodatkowo nie łam regulaminu pod tym względem (zakładanie konta do apelacji).

ktosik... lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin